Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

В Слънчев бряг с нова култова дискотека възраждат славата на клубния живот

Паметното начало на летния сезон ще бъде поставено този четвъртък с грандиозно PREOPENING PARTY
Ключови думи: Ъпсурт, KOKO BONGO, дискотека Слънчев бряг, лято 2022, откриване на сезона

Остават броени часове до грандиозното откриване на KOKO BONGO Night club в Слънчев бряг.  Новото място за незабравими партита, намиращо се над бившата дискотека „Мания“, е проектирано не просто като нощен клуб. Проектирано е повече, като място за нощен култ. Като ритуал за парти, море, музика, общуване между хора, които се срещат и разпознават там.

Призванието му е да „възроди“ нощния клуб като явление, променящо съзнанията, като място за свързване, „култивиране“ на интерес към нова музика, място за истинско освобождаване на духа и тялото.

Паметното начало на летния сезон в това страхотно място, създадено за поклонниците на модерната електронна музика в най-известния ни морски курорт, ще бъде поставено този четвъртък с грандиозно PREOPENING PARTY с DJ VASQUES, DJ MISS PARTY и магичния live vocal на VERA RUSSO.

Моментът наближава. Датата е 2 юни. Мястото е Слънчев бряг. Диджеи са Vasquez и Miss Party Музиката е модерна електронна. Лятото е наше. Нощта ще е незабравима. А причината сте всички вие почитатели на страхотния звук и шоу от светлина. Елате на откриващото парти, за да участваме в явлението Night club Koko Bongo.

В петък 3 юни Ъпсурт, DJ CASS и балет NOVA ще поемат щафетата и ще сътворят магията си от здрав бийт и много рими. Ако мислите, че сте опитали от всичко и че нощта няма с какво да ви изненада, тук ще разберете, че сте допуснали грешка. Тук ще усетите тръпката от качествения звук и в мозъка на костите си. Тук ще намерите новата пътеводна светлина в нощта.

Очаквай неочакваното в Koko Bongo. Откриването на 3 юни с Ъпсурт, DJ CASS и балет NOVA ще ви събуди и ще ви вкара в летния ритъм на живот.

Тридневният парти маратон продължава и в събото с DJ Jassen Petrov и DJ Vasquez.

Предупредени сте – лятото ще е яко жега в Koko Bongo. Резервирайте своето място сега на тел.: +3598 8888 9967.

Слънчев бряг, ул. Първа (над бившата дискотека Мания)

Facebook @KokoBongoNightclub

Instagram @kokobongonightclub

"Нефтохимик" договори клубен автобус Ето подробности Рибар в лоша серия хвана 100-килограмово "чудовище" Сомът е близо 2 метра и половина дълъг
Медведев и Тръмп си размениха остри думи, руснакът спомена "Мъртвата ръка" Тонът между Белия дом и Кремъл не е най-приятелски, що се отнася до президента на САЩ и шефа на Съвета за сигурност на Русия 3-годишно дете падна от 18-ия етаж и оцеля, първите му думи след жестокия инцидент са, че иска играчка Бъмбълби Историята е като от филм
Брад Пит инкогнито в България, депутат му оказал помощ Актьорът не пожелал да се вдига шум Важна рокада в националния по волейбол за Световното, опитен играч е аут Дамян Колев заменя Мартин Божилов
Голяма звезда на Холивуд дойде в София и показа страхотен характер Люк Еванс снима тайна продукция Ралица Паскалева подкрепи Димо Алексиев след присъдата Актьорът бе осъден на 18 месеца затвор
Липсата на секс може да доведе до смърт, най-застрашени са... Жените с депресия Съседката Петя ми даде чудна рецепта за свинско с кисело зеле, вкъщи го хапваме и през лятото Вкусно и лесно
Три зодии ще плачат много през следващите дни, задава се кошмарно начало на август за тях . Прогнозата не е апокалиптична, но предупреждава онези родени под определени знаци да бъдат подготвени 25 години пленер „Русалка“: Култура, памет и бъдеще сред червените скали и белите платна Тази година участие взеха 25 творци – български и чуждестранни – от Полша, Азербайджан, Италия, Испания и Румъния