Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ето я новата булка на Благо Георгиев

Ключови думи: Полина Спасова, Благо Георгиев, благо джизъса, гадже

Полина Спасова от Велинград е новата изгора на футболиста Благой Георгиев-Джизъса, твърди „Телеграф“. Избраницата му е по-млада от него с цели две десетилетия. Според светската клюка двамата са се запознали във фитнес залата и от същата минута били неразделни.

Освен че била млада и красива, новата на Благо била от заможен род, което пък е в плюс за спортиста, който след раздялата си с Есмер всячески се опитвал да закърпи бюджета си. Благо нямал нищо против да стане заврян зет и на драго сърце щял да се венчае за хотелиерската дъщеря. Досега Георгиев е имал брак само с рускинята Есмер.

Според мълвата Джизъса вече подготвя втора сватба. Светските клюкари разказват, че сватбата щяла да стане факт до месец, но Благо и избраницата на сърцето му вече били сгодени. В момента се обсъждало дали тържеството да се организира у нас в родния град на Поли, или пък да си спретнат церемония на някой от плажовете на екзотичния остров Бали, където двамата влюбени са вече повече от седмица.

Девойката била наела луксозна къща за около 2500 долара месечно, в която планирали да останат по-дълго. Джизъса, който известно време беше изчезнал от социалните мрежи, сега се завърна с ексклузивни кадри от най-скъпите кътчета на острова. Футболистът показва почти всекидневно луксозните местенца, които посещава с новата си любима.

За разлика от него профилът на Поли в мрежата е безмълвен, в него няма нито една публикация, хубавицата не следва никой и няма нито един последовател. Във Фейсбук нещата седят по същия начин, последната снимка е качена преди около 8 години.

От страницата става ясно единствено, че момичето се е занимавало с музика и е развивало професионално певческите си заложби.

6
Коментара по темата
6.
Явно не само
06.05.2022 00:13:21
Атанасова е П. П.
5.
Бръмчо
05.05.2022 19:48:35
Това е цветът на нацията!
Интелигентни,възпитани,образовани-пример за децата.
4.
1234
05.05.2022 19:29:33
Ne e bilo pisano bilo e planirano
3.
Най важното.
05.05.2022 19:17:34
Местя....
2.
Ели
05.05.2022 17:49:45
Поредната която ще има дете от него и ще и бие шута след година две
1.
приятел
05.05.2022 17:27:54
Златка е номер1!
Тя е чаровница!
Благо най много да изкара 1година с това момиче!!!!Жалко за децата които създава,той може да ги спонсорира,но те искат да живеят с баща си!!!Тия жени нямат грам мозък!!!!!!
Като ги остави и то с деца,тогава се осъзнават,но е много късно!
Златка какъв съпруг можеше да има,съпруг за цял живот да я носи на ръце и да я обича,и тя го знаеше какво представлява,но така е понякога в живота,така е било писано!!!!!
  Добави Коментар
Тези зодии са най-лошите родители Ето какво казват астролози Разтърсващо обръщение към Григор Димитров бе на крачка от сензацията на Уимбълдън 2025
Никога не носете тази храна на плажа Може да причини хранително натравяне Ужасът в Тексас е огромен Над 100 за жертвите на потопа
Синер каза за Гришо Яник с разтърсващи думи Опасно време По Черноморието ще е по-хладно, в повечето области на България е обявен оранжев код за много горещо време
Днес могат да почерпят българи с редки имена Празнуват носещите име Прокопи или Теофил Какво се случва с Димо Алексиев? Продължава делото срещу актьора
Варненка пострада тежко в... Пирин Почина български актьор с много роли в киното Този свят напусна Петър Деспотов
Има ли втора пантера в Шуменско? Властите уточниха, че... Трилър с хищника... Хората от тази зодия трябва да са много внимателни за здравето си Здравният хороскоп вещае...