Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Внимание, шофьори! В понеделник започва да работи зелената зона

Зелената зона обхваща ж.к. „Лазур“ и периферията на Приморски парк, както и зоната около „Гъбката“ и хотел „Приморец“
Ключови думи: зелена зона, паркиране, паркинг, автомобил, талон, новини от бургас, флагман

Община Бургас уведомява своите граждани и гости на Бургас, че от 02.05.2022 г. /понеделник/ стартира функционирането на зелената зона за паркиране. Работното време е непроменено, а именно от понеделник до неделя включително, от 11:00 ч. до 20:00 ч.

За целия период от 02.05.2022 г. до 30.09.2022 г., безплатно ще се осъществява престоят на автомобили на официалните празници, а именно 06.05.2022 г. /петък/, 24.05.2022 г. /вторник/, 06.09.2022 г. /вторник/ и 22.09.2022 г. /четвъртък/.

Зелената зона обхваща ж.к. „Лазур“ и периферията на Приморски парк, а зоната около „Гъбката“ и хотел „Приморец“ преминава от режим на синя зона в режим на зелена зона, номерът за изпращане на SMS остава 1357.

И последната част от ж.к."Лазур" стана "зелена зона", фирми затапили целия комплекс

ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ И ВЪПРОСИ:

WWW. TRANSPORTBURGAS.BG;

Телефон 056/ 86 13 56 ИЛИ 1356.

12
Коментара по темата
12.
Бургазлия
29.04.2022 16:07:30
Ейййй ,не се наядоха еййй
11.
Преместих се във Варна
29.04.2022 13:51:24
По-бързо мога да изредя къде няма зона, отколкото къде има:
Славейков, Зорница, Изгрев.

Останалата част от Бургас си плаща, за да паркира, с изключение на 3 пресечки в Бр.Миладинови и Възраждане до жп линията, но и тяхното време наближава. И пак няма места за паркиране... Проблемът не се решава, само ставате по-бедни. Няма икономика и жулят такси паркинг от гражданите, защото пари в общината трябва да влизат отнякъде - от вас. Елементарна схема за доход на разграбената общинка. "Всеки кара кола, ако от всеки вземем толкова, мхм, значи толкова, хоп 2 и 2, заплатки на жилетките, накрая толкова, действаме. Айде плащайте, че паяците и скобите идват". И да - преместих се във Варна. Писна ми от тая странджанска селяния в Бургас. И без това нямам с кой да излизам вече, близките ми масово емигрираха. Във Варна паркирам където си искам в целия квартал "Чайка" срещу морската, няма нито зелена, нито синя зона. Там са панелки с големи паркинги, тротоари за майки с колички, чуват се птички, има подлези към морската. А като си дойда в БС - за да видя родителите ми и двете ми баби, трябва да паркирам на МЕТРО, защото целият град е опасан в зони. Да ви е честита на тези, които и се радвате, ползвайте си я със здраве, а аз все така ще смятам за добро решение, че след като повечето ми приятели и роднини се изнесоха от града, най-накрая и аз се махнах.
10.
*********
29.04.2022 00:11:30
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
9.
Кую
28.04.2022 20:49:45
За украинци важи ли?
8.
За кого
28.04.2022 20:09:15
За кого ще работи? За мпс с бг номера само? Трети ден в синя зона до краснодар седи мпс спряно на място за две коли с руски номера и нищо. Събирайте всичи на един безплатен паркинг в меден рудник и край. Който иска в центъра да плаща, независимо от регистрацията.
7.
зет като кмет
28.04.2022 19:56:42
Балъци,ако мислите,че тия пари от сини и зелени зони в презастроения и нагъчкан град отиват за нещо свястно големи будали сте...
6.
Бургас
28.04.2022 19:56:31
За какво се радвате това е рекет върху данъкоплатците, къде мислите ще отидат автомобилите няма да станат по-малко.
5.
Ба
28.04.2022 19:19:46
За украинците ще важи ли,или пак ще минават метър?
Навсякъде минават, никъде не плащат.
4.
Кьосев
28.04.2022 18:55:51
... Синя зона около Проектантска и НОИ!)
3.
Legal
28.04.2022 18:49:05
В Лазур, около х-л Аква, трябваше да го направят синя зона!
Аман от навлеци дошли от села и паланки!
Айде, у село!
2.
Дарт Мол
28.04.2022 18:43:56
Уфф, най-накрая!
1.
Бухахахаха
28.04.2022 18:40:09
Айдеее селяяяяниииии, марш у село
  Добави Коментар
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма В рамките на събитието учениците се включиха в дискусия, посветена на бъдещето на градската среда, обществените пространства и устойчивия туризъм Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Четириногото избягало от ветеринарна клиника, вървяло е близо 9 км, а накрая се скрило в склад на магазин
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Твърди се, че риалити звездата е сближил отношенията си с млада моделка, а русокосата красавица научила за предателството от трети лица Пиян моторист катастрофира край Пловдив Водачът е настанен в болница с наранявания, след като се блъсна в мантинела с близо 3 промила алкохол
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест Маршът обедини ЛГБТ+ хора, военни, ветерани и активисти за човешки права Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи Дипломатът и политик си отиде на 82 години
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници Зрелостниците от трите местни училища получиха своите дипломи за средно образование в препълнения салон на читалището Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи Футболистите на Димчо Ненов се събират на 29 юни за първа тренировка преди новия сезон в Трета лига Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата Всяка втора обява у нас е за търговски кадри или складови работници, като компаниите масово привличат служители с акции, ваучери и луксозни бонуси Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания Лидерът на лейбъристите се огъна под натиска на собствената си партия, а Анди Бърнам вече се очертава като фаворит за поста