Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Гери-Никол се хвана с по-възрастен мъж

Ключови думи: гери-никол, флагман

Гери-Никол, показа, че в живота й има нов мъж. Снимка в социалните мрежи издаде, че певицата има с кого да мачка чаршафите. Мистериозният мачо е по-висок и видимо по-възрастен от Гери. Крие се зад тъмни очила, а Герито умишлено пропуска да спомене името му. От кадрите личи, че тя се чувства изключително добре в компанията му. Вижда се как двамата се качват в асансьор в жилищен блок.

Певицата е едва на 23 години, а вече има няколко сериозни връзки зад гърба си.

Последната беше с MMA боецът Дани Илиев. След като го заряза Гери се отдаде на екзотични ваканции, щури танци и нощни забавления. От раздялата им са минали над две години, а Гери упорито отказва да покаже нови мъже, които я заобикалят. Около името на певицата се завъртат имената на мастити бизнесмени, спортисти, в това число и на Благой Георгиев. С никого обаче, освен с Дани, тя не е потвърждавала връзката си, писа „България Днес“.

13
Коментара по темата
13.
Гепи Сопол ЛЪЖКИНЯТА
10.04.2022 15:58:55
Ако искаш Дани може да покаже есемесите с които си му досаждала да му се молиш да се върне и с условията да зареже другата и да му даваш пари и коли за ползване? И после чудно какво ще измислиш да излъжеш че уж ти си му била шута?
12.
Гепи Сопол ЛЪЖКИНЯТА
10.04.2022 15:55:13
Продължавай да ринеш лайна в кенефите на макдоналдс в САЩ за дето колегите на Дани те изгониха там за да се отърват от тебе, че им досаждаше, като си им се сваляла помио. А после си качвай отново фалшиви снимки от плажа да си измислш, как уж си на скъпи почивки там а не чистачка в мака....
11.
Гепи Сопол ЛЪЖКИНЯТА
10.04.2022 15:50:02
Веднага изтри коментара с истината да не се разчуе ,защо Дани и е бил шута, че нали тя си измисля че уж тя му го е била на него хахах смешница жалка!
10.
Гепи Сопол ЛЪЖКИНЯТА
10.04.2022 15:47:29
Гери не искаш да си признеш и как поставя условия на Дани, че ако зареже ТАЙНАТА ПРИЦНЕСА заради която ти би шута, ще му даваш коли и пари за ползване. Ти се опита с материално да го примамиш, но той е избрал нея, a не твоите примамки и ти умря от яд и завист. А пред хората как си измисляш, как уж ти си му била шута. А приятелите му ако решат да кажат, как му се молеше да зареже другата и да се върне при теб да му даваш уж пари. И пред тях ли ще се усмелиш да излъжеш, че те говорят лъжи а? Когато ти разбра, че той иска друга и откачи от яд и завист и започна да го заплашваш и като ти казал "я марш мършо, няма повече да се унижавам да казвам пред хорта, че си ми гадже" и ти от страх да не те издаде пред хората на следващия ден си му се извинила и си му се молила, да не ходи по другата, а да я зареже и да му даваш пари за това, но той ти е отказал.
9.
*********
10.04.2022 15:20:56
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
8.
Дядо с навирен
10.04.2022 13:32:41
А не аз не си прежалвам кура за тая разжлембена леля, нека другите набори със склероза да я мандръсат. Моя чеп не съм го намерил на улицата, та да го давам на такива уличници.
7.
Дебела Тлъста Свинска Зурла
10.04.2022 13:28:04
Тая Сланинеста Прадня, не става за нищо добре, че са парите на Мето измамника, та сега тая говнарка, да си плаща за фалшименто статии и измислени фенове, които естествено, не са и фенове.
6.
Само
10.04.2022 13:22:24
Дърти утайки биха харесали това бостанско плашило. Много дърти, прости, некадърни бокуци има в тая държава....
5.
Поредното
24.03.2022 21:37:29
Лице приличащо на задник с възпалени хемороиди
4.
възмутен теляк
23.03.2022 21:39:06
Много амортизирана изглежда като за 23 годишна.
3.
;)
23.03.2022 17:03:53
Само за свирчоци е 6
2.
sc
23.03.2022 16:18:05
Роди ме мамо красива аз сама ще се обезобразя ! Младо красиво момиче защо защооооо празна тикво ?
1.
OMG
23.03.2022 16:04:19
Какво е това нещо на снимката? Прилича ми на едни надуваеми кукли куробърсалки
  Добави Коментар
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена Марко Дуганджич донесе победата с 1:0 над ЦСКА 1948, „сините“ прекъснаха серията от 14 поредни титли на Лудогорец Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица
Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Мащабна историческа възстановка припомни опожаряването на селото и подвига на местните родолюбци, сред които е съратникът на Левски Гатьо Шишков
Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, а разследването се наблюдава от Софийската градска прокуратура Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа
Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Съвсем скоро ще представим и конкретните стъпки и концепцията, които ще следваме в следващите години, каза той Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Пекин обяви, че американските мерки срещу китайски рафинерии нарушават международното право и няма да бъдат признавани
Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Решението поставя нов натиск върху Европа да увеличи разходите за отбрана и да поеме по-голяма отговорност в НАТО Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Анди Доналдсън преплува река Орд в Австралия за 11 часа и 51 минути, въпреки жегата, насрещния вятър и крокодилите във водата
Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Той беше заседнал в Балтийско море, а доброволци го изведоха и му поставиха проследяващо устройство Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“  Искаме да видим кои песни ще разплачат хората, споделят те