Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Симона Загорова: Сбъднах мечтата си да видя мама и тате на една сцена!

Ключови думи: симона загорова, глория, илия загоров, флагман

Обичаната родна изпълнителка Симона Загорова призна, че малката й дъщеричка Галина заспива с песни, тъй като е изключително музикално детенце. Има си любими приспивни песнички, които я успокояват, има и игриви, с които веднага се разсънва.

„В нашата къща винаги е имало музика, песни и танци, така че музикална енергия й е предадена, започва да свиква с нея и се чувства много добре“, споделя пред „Телеграф“ с усмивка Симона.

Само преди седмица малката Галина бе кръстена, и то навръх първият си рожден ден, а Загорова признава, че подготовката им е коствала много време, но е щастлива, че всичко е точно както си го е представяла.

„Нашето злато Галина вече е на годинка и е християнче. За нас това беше един изключително важен празник, защото сме много вярващи и искахме детето да получи правилната закрила и след това да я покажем пред аудиторията. Подготовката беше интензивна (смее се). Доста се постарахме. Искахме всичко да е изпипано до най-малкия детайл от украсата, ресторант, меню, торта, тематично и цветово до облекло. Много време се подготвях за моя подарък към нея песента „Галина“ е по моя музика и текст, дадох цялата си душа и сърце в тази песен. Много се радвам, че се хареса толкова и е така слушана, защото това е една споделена емоция. Лични кадри през тази една година, както и нови, които направихме в стyдиото и на Драгалевския манастир“, разказва щастливата майка.

Симона не крие, че макар и само на една годинка, щерка й е голяма кокона и много обича да се гласи. „Голяма кокона е (смее се). Винаги усеща, когато я гласим за някакво излизане, когато й се прави прическа, когато й се слагат хубави дрехи. Мисля, че се чувстваше много добре на кръщенето. Смени 3 тоалета, макар да не беше планирано. С бяла рокличка в църквата, след това партито ни беше в лилава тематика, а за финал облече подаръка си от баба й Стефка бебешка народна носия, което беше много сладко. Така че тя няма никакъв проблем със суетата около нея“, смее се Загорова.

Симона не крие, че една от най-големите емоции в деня на кръщенето е бил фактът, че след толкова много години е успяла да събере отново на едно място и на една сцена майка си примата Глория, и татко си композитора Илия Загоров, пише „Телеграф“.

„Чухме и видяхме майка ми и баща ми, все така усмихнати и позитивни и с все такава музикална химия на сцената, макар да не са пели заедно от години. Аз бях най-щастливият човек на света и може би точно този ден и тези моменти са ми като някакъв филм и понякога не мога да повярвам, че ми се случи, защото за мен беше огромна мечта като голяма да ги събера отново и да ги видя на една сцена и им благодаря сърдечно, че го направиха заради мен и Галина“, не пести благодарности към родителите си талантливата им наследница.

Тя иска да даде на дъщеря си същата любов, която е получавала години наред от семейството си.

Източник; Hotarena

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
26-годишен мотоциклетист загина при катастрофа край Елхово Той е управлявал мотоциклет, изгубил контрол и излиза извън пътното платно Известна рускиня хвърли връхните дрехи Одинцова се показа по бански
Почина известна българска актриса Поклон пред светлата ѝ памет Грандиозно предложение: Барселона дава 200 милиона евро за нападател Катаунците искат Холанд
Зеленски: Тръмп „започна да вижда нещата малко по-различно“ след Ватикана Украинският президент очаква американската помощ да се удвои заради сделката за полезните изкопаеми Обмисля оферта от... Ал Хилал иска Шави
Има деликатен проблем... Джоли е прекалено слаба Направи любопитно обръщение Опитният наставник Младенов с послание към родните треньори
Какво е състоянието на Вучич Вучич ще бъде изписан след час, но че е малко вероятно да се върне към редовните си дейности през следващите няколко дни Петима оцеляха след 36 часа в блато с алигатори Драма в Боливия
Тревожен инцидент в Русе Вратите на автобус затиснаха дете Искаш ли да блеснеш във филма „Един грам живот“, търсят 150 статисти Снимките ще се проведат на 17 юни 2025 г. (вторник) от 12:00 до 16:00 ч. в зала „Черноморие“ на Международния конгресен център – Бургас