Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Габриела от "Ергенът": Нагла, джукеста и безпардонна или жертва на рейтинга

Ключови думи: Габриела, Ергенът, новини, Флагман, Бургас, тв предаване, рейтинг, шоу

Габриела от "Ергенът" ли е българската жена от 21-ви век? Това питат зрители, които са шокирани от поведението, знанията и вида на 28-годишната кандидатка за слава.

Ето и един от интересните коментари по темата на Юлия Санева:

Една от най-одумваните участнички е 28-годишната Габриела от Сливница. Тя е дизайнер и представи себе си като меркантилна, като според нея това трябва да е главното изискване за всяка уважаваща себе си жена. Потребителите са на мнение, че Габриела е представител на 90% от извадката на българската жена в 21-ви век, което естествено е силно преувеличено. Една от изцепките на вечерта беше породена именно от нея, след твърдението й, че значението на АЕЦ е „Авио електро централа“. Разбира се, отзвукът от коментари в социалните мрежи не закъсня.

Потребителите я сравниха със Сит ленивеца, който е герой от анимацията „Ледена епоха“. Не знаем дали визуално потребителите я оприличават с него или поведението й напомня за комедийния образ от детското филмче.

Зрители смятат, че Габриела прилича на сит ленивеца от Ледена епоха, а вие какво мислите?

„Хем е смешно, хем е тъжно...Наблюденията ми над Габриела, наистина ме карат да се замисля дали да не мина на другия бряг“, пише потребител от мъжки пол.

„Нагла, джукеста и безпардонна, чисто олицетворение на българската жена в 21-век“, са само част от коментарите, които се изсипаха по адрес на дизайнерката.

Дамата, която получи положителен отзвук в мрежите и роза от Виктор, е Деница Дешкова, която работи като мениджър в АЕЦ. Освен интереса на Виктор, тя спечели и одобрението на зрителите, които смятат, че е смирена, интелигентна и истинска на фона на останалите участнички, които демонстрират самочувствие и пошлост.

Според много хора пък, формата е огледало на самата реалност в държавата ни и намират за странно негативната вълна от коментари на потребителите относно участничките, а заключението ни от видяното снощи е най-добре “Ергенът” да си остане ерген.

Вижте и някой от най-споделяните коментари относно шоуто в социалните мрежи:

Ако участничките олицетворяват българската жена в 21-ви век, то тежко ни горко.“

“Който иска да не губи разсъдъка си - да не гледа никога “Ергенът”!”

“Никога повече няма да си пусна телевизора!”

“След като eргенът видя всички мераклийки, той си тръгна с един от операторите на продукцията”

“Почти всички участнички са със сериозни психически отклонения, нуждаят се от спешна терапия възможно най-скоро!”

“Не знам дали участничките ще счупят сърцето на ергена, но ако има тъпомер, то определено ще е на сол!“

7
Коментара по темата
7.
Каналистина
22.02.2022 19:09:34
Цялото ви предаване е ши*@н рейтинг и изпиляване на мозъка . Както и всички останали п@нделски рейтинг тъпотии . Медийни к¥р✓и
Мн поздрави на тези къде сте си дали @налите
6.
Мммм
22.02.2022 12:55:29
Няма такова грозно НЕЩО .
5.
Рошльо
22.02.2022 12:31:08
Какво ще издъниш на кофа без дъно бе хахаххаа.Баща ти не е успял да ги издъне ,дядо то не е успял ,че ти ли ще ги издъниш хахах.
4.
егати
21.02.2022 18:48:25
кухия лебед
3.
СТАМАТ ЙОРДЕКА
21.02.2022 16:13:34
хахахха вижте лицето в профил аххаха ей сурикат
2.
Мда
21.02.2022 13:21:42
Достойна за кралица на Бургас, да не са сестри с миналогодишната избраница, тая поне очите и не са криви като на жаба
1.
Дробсърма
21.02.2022 13:05:07
Тази е баси леша. По добре да си направя една чики*, от колкото да я издъня
  Добави Коментар
Уроки или стрес? Как да разпознаем негативната енергия и кога да потърсим лекар Народните вярвания свързват личните неуспехи с уроки, докато съвременната медицина търси причината в психическото и физическото натоварване Джордж Клуни се отказва от сцените с целувки във филмите си Холивудската звезда обясни, че с годините приоритетите му са се променили и сцените с интимност вече не са част от професионалния му път
Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват Казват ни, че пари няма, споделят те и настояват за финансова ревизия  Мъркането разкрива повече за котките от мяукането Анализ със софтуер за разпознаване на реч показа, че нискочестотното мъркане съдържа уникални звукови характеристики, докато мяукането еволюирало като комуникация с човека
Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Звездата от Детройт, чиято музика беляза цели поколения, си отиде след дълги здравословни проблеми, но остави вечен отпечатък с хитовете си Четири знака, че тялото ви има недостиг на витамин С Нисък прием на витамин С засяга ставите, кожата и дори настроението - научете какви сигнали подава тялото и какво да промените в диетата си
Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Новият дрон "Sub Sea Baby" на украинските сили е нанесъл сериозни щети на руска подводница, способна да изстрелва крилати ракети "Калибър", сочи информация от СБУ Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен Момиченцето починало след погрешно назначено лечение и липса на навременна консултация със специалист, а присъдата подлежи на обжалване
16-годишна наръга ученичка с нож в Атина Пострадалото момиче е настанено в детска болница, а гръцките власти провеждат разпити за изясняване на обстоятелствата Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния 32-годишният Ник Райнер е задържан с гаранция от 4 млн. долара
Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Напрежение по време на традиционната игра с жартиера предизвика масова разправия с хоспитализирани и полицейско разследване Националния исторически музей връчи наградата „Лъв - Пазител на наследството“ на кмета на Царево Марин Киров е отличен в знак на признание за усилията и ангажираността му към съхраняването на историческото богатство на региона