Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

10 160 заразени с COVID-19, 93 починали

41 433 направени теста за COVID-19 са направени през денонощието. 24,5 на сто от изследваните са били заразени с коронавирус
Ключови думи: COVID 19, заразени, починали, коронавирус

10 160 са новите заразени с COVID-19. От направените от 41 433 направени теста през денонощието - 24,5 процента  са положителни, показват данните в Единния информационен портал. 

Новопостъпилите в болнично заведение са 572-ма, съобщава Нова телевизия. Общият брой на хоспитализираните е 5208 души, от които 542-ма са в интензивно отделение. Броят на излекуваните през последното денонощие е 861, а починалите са 93-ма.

Активните случаи на коронавирус у нас са 179 301, а общо от началото на пандемията са регистрирани 851 945 случая на заразяване. Общият брой на починалите е 32 431.

Най-много са новите регистрирани с вируса в София – 3049, Пловдив – 979, Благоевград – 695, Варна – 681 и Бургас - 592.

През последните 24 часа са поставени 19 321 дози ваксина. До момента в страната са поставени общо 4 058 974 дози, сочат данните на Единния информационен портал.
 

9
Коментара по темата
9.
коронодебилници
20.01.2022 11:03:12
Истината.....
В Англия , Борис Джонсън отмени зеления сертификат и маските.
Ххахахахха какво правим ся, коронари прости? Който не ми вярва да провери...
8.
2
20.01.2022 09:27:27
То това не е ваксина. Боцкат ти вируса 2-3 пъти и оставят имунната систена се оправя сама. Я имаш странични ефекти до живот я не..
7.
Ае
20.01.2022 08:51:23
Направете ги направо 50000 заразени от 45000 теста ,антигенни,PCR,даже всеки който кихне или се задави и кашля и той положителен го пишете и 10 дена карантина и да се приключва ,ебахти цирка 2 години,отворено затворено с маски без маски ,починал от токов удар или катастрофа записан към жертвите на Ковид …. Тая плоча се изтърка вече дайте някой нов вирус
6.
Хахах
20.01.2022 08:44:23
Че те бабките са най активни по магазини за примоции хахаха. Ако ще и ядрена война да има пак ще са в магазина
5.
Обект на експеримент
20.01.2022 08:24:23
На работа не носих маска, не се ваксинирах, не вярвам в медицината, нямам доверие на лекарите, заразих се миналата седмица…Сега си седя вкъщи и точа сополи, ще го изкарам, аз съм инат. След месец, два ще пиша и за пост Ковид симптомите. Ама ще си имам сертификат и ще ходя в мола. Всъщност няма да го ползвам, аз съм против сертификатите.
4.
Ето новината
20.01.2022 08:08:23
Днес има с 1000 заразени по-малко!
Днес има с 12човека по-малсо в интензивни отделения, вчера бяха 554.

На отцелелите: честито!
На разнасящите заразата (васкинирани или не):
Хайде бе, молш навън, че кое време стана! Требе се заразява! Маски долу, пригответе си фалшивите и реалните сертификати и бегом в мола! Да не забравите че са пуснали евтини банани в една верига, че и там много здрави чакат!
3.
Арю Сириъс
20.01.2022 08:01:07
Има ваксини от 1 година вече. Който иска да се предпази, който не иска пък да си го изкара вируса. Много правилно направиха, че отмениха повечето ограничения. Хубаво и, че дават информация и за свободните легла, че да могат антиваксърите да си правят сметка на какво да се надяват. За съжаление ваксината предпазва от тежко протичане "само" 92%, което значи, че дори ваксинирани ще умрат, но броят им къмто заразените е съизмерим с този на сезонния грип. Така че продължаваме напред.
2.
Разума
20.01.2022 07:35:58
Нека помагаме на възрастните роднини над 65г. Да им носим храна и стоки от първа необходимост и пенсиите, за да не излизат. Разболяването над тази възраст е фатално. Ваксината явно не пази толкова
1.
мангъррррррр
20.01.2022 07:35:17
Легла има нали? За IKEA питам...
  Добави Коментар
Има ли наистина завещание от Ивайло Калушев за младежите от "Петрохан" Майката на Ивайло наследява хижата "Петрохан" Румен Радев и ПБ се захващат с галопиращите цени приоритетно Парите от ПВУ и съдебната реформа също са на първи план
Сърбия в политиката на княз Борис-Михаил На 2 май отбелязваме паметта на светия покръстител, но какво всъщност знаем за него Шофьор с 3,40 промила помете заграждения пред МВР-Русе Мъжът е задържан от полицията, държал се е арогантно
Тони Димитрова и Ники Кънчев на шоу с надиграване и „Стани Богат“ в Сигмен Традиционният курбан за празника ще е утре Кога технологичният напредък води до затъпяване Не трябва да се бърка лесния достъп до информация с притежаването на знания
Клетки "помнят" за затлъстяването до 10 години след отслабване Краткосрочното отслабване може да не намали веднага риска от някои болести САЩ извадиха България, но вкараха ЕС в списъка за наблюдение за онлайн пиратството През 2025 г. нашето правителство било показало "силна ангажираност" по защитата на интелектуалната собственост
Петима души загинаха в самолетна катастрофа в САЩ Самолетът е летял с висока скорост преди да се разбие Православната църква почита Свети цар Борис Покръстител, кои имена черпят? Даниил ще отслужи днес света литургия в столичния храм "Св. цар Борис"
Тръмп още няма стратегия за изход от зле планираната война срещу Иран Два месеца минаха от началото на конфликта, който взриви петролните пазари и доведе света до ръба на глобална криза Дневен хороскоп за 2 май 2026: Везните са магнит за пари, Телецът да внимава  Ден на възможности и рискове – разумът и търпението ще определят посоката