Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Минеков отиде да чегърта ГЕРБ от НДК

Ключови думи: Велислав Минеков, ГЕРБ, централата на ГЕРБ, новини

Министърът на културата Велислав Минеков спази заканата си и в 11.00 ч отиде да гони ГЕРБ от централата им в административната сграда на НДК.

Имам писмо, с което им предлагам да се изместят от тези два етажа. На партия ГЕРБ ще им намерим достойно място, помолил съм областния управител да търси такова, така че ще се случи, коментира пред журналисти служебният министър на културата при пристигането си пред административната сграда.

Минеков потвърди, че молбата му няма правно основание, но ако не стане по този начин, ще действа по законен ред с решение на Министерския съвет.

"Няма правно основание, това е една молба. Давам им кратък срок да напуснат. Това е молба, ако не стане по този начин, ще пробваме по законов ред. Целта е да може НДК да се възстанови, тъй като загубите са огромни", добави той.

„Всичко, което е построено тук, е с цел НДК да се оправя със собствения си бюджет. Но магазините в подлеза, например, са разпродадени до един. Английският двор беше приватизиран. Подземният паркинг също беше продаден”, коментира още Минеков.

Той каза още, че ГЕРБ разполага с много празни офиси и би могла да се премести в някой от тях. Имало обаче и формации, които към момента ползвали безплатно помещения за свои централи.

„Всички си даваме сметка, че този спектакъл се прави, за да удовлетворява очакванията на онези, които се радват на всички малки или големи процеси на „изчегъртването” на ГЕРБ”, посочи Росен Желязков от ГЕРБ. Той определи действията на Минеков като „зрелища, в които няма хляб".

„Минеков е еманация на овластената арогантност и честно казано простащина, която се мотивира от Президентството и лично от президента Радев. Това очевидно е опит за отмъщение и криворазбрана справедливост”, коментира от своя страна Даниел Митов. Той подчерта, че Минеков не е принципал на сградата, в която се помещават офисите на ГЕРБ. „Очевидно е, че той се е хванал за Министерството на културата и държи да остане в него като редовен министър. Взима пример от Рашков. Решил е, че ако организира акция по един или друг начин на ГЕРБ ще стане любимец на новозадаващата се управляваща коалиция и най-вероятно ще остане министър. Това очевидно е опит за отмъщение и някаква криворазбрана справедливост", смята още Митов.

 

6
Коментара по темата
6.
Съдия Колибесов
10.12.2021 16:51:34
Абе Минеков кво ги бави тези нещастни измекяри и крадци от ГРОБ. Трябва да ги изхвърли от
там с кучета, много тупаник и спрей за мечки. Бой мама им крадлива. Бой с електрошокови палки в ребрата докато светнат, като коледна окраса за елха. Свикнаха на анархия и свободия. а Боко го играеше римски император, ама край с приказката. Сега почва Кошмарът .
5.
Бойку
10.12.2021 16:03:36
Получих киселини от тоя.
На стари години ми разказаха играта
А беше време когато колех и бесех. Или поне някои си мислеха така.
4.
...……..
10.12.2021 12:56:22
Абе , кво го сърби гъза тая дърта откачалка Минеков, да ходи да му чешат сърбежите отзад на улицата ,нали там спеше и се натискаше за постове.
3.
Fak
10.12.2021 12:51:53
Минетката обича кожени натурални фалоси да им прави културно усни упражнения. Идва от улични оргии, жълтите павета. Какво може да се очаква от улично псе, прасе, дрисня ....
2.
Мачкай Минеков!
10.12.2021 12:28:22
Минеков ги разсипа тия гербаджи хахахах
Вижте зад него Йоло Денев как имитира Бикоф с бомбето хаххааххахо
1.
оффф...
10.12.2021 12:12:05
Много ме радва как Минеков културно им съсипва филма на мафиотите.
  Добави Коментар
Джордж Клуни се отказва от сцените с целувки във филмите си Холивудската звезда обясни, че с годините приоритетите му са се променили и сцените с интимност вече не са част от професионалния му път Медиците от КОЦ-Русе: Спасяваме животи, но заплатите ни намаляват Казват ни, че пари няма, споделят те и настояват за финансова ревизия 
Мъркането разкрива повече за котките от мяукането Анализ със софтуер за разпознаване на реч показа, че нискочестотното мъркане съдържа уникални звукови характеристики, докато мяукането еволюирало като комуникация с човека Почина Карл Карлтън – легендата зад хита "She’s a Bad Mama Jama" Звездата от Детройт, чиято музика беляза цели поколения, си отиде след дълги здравословни проблеми, но остави вечен отпечатък с хитовете си
Уроки или стрес? Как да разпознаем негативната енергия и кога да потърсим лекар Народните вярвания свързват личните неуспехи с уроки, докато съвременната медицина търси причината в психическото и физическото натоварване Четири знака, че тялото ви има недостиг на витамин С Нисък прием на витамин С засяга ставите, кожата и дори настроението - научете какви сигнали подава тялото и какво да промените в диетата си
Украински подводен дрон удари руска подводница за 400 млн. долара в Новоросийск Новият дрон "Sub Sea Baby" на украинските сили е нанесъл сериозни щети на руска подводница, способна да изстрелва крилати ракети "Калибър", сочи информация от СБУ Две лекарки осъдени за смъртта на дете в Сливен Момиченцето починало след погрешно назначено лечение и липса на навременна консултация със специалист, а присъдата подлежи на обжалване
16-годишна наръга ученичка с нож в Атина Пострадалото момиче е настанено в детска болница, а гръцките власти провеждат разпити за изясняване на обстоятелствата Синът на Роб Райнер арестуван след смъртта на родителите си в имението им в Калифорния 32-годишният Ник Райнер е задържан с гаранция от 4 млн. долара
Сватбена игра в Германия завърши с бой и ранена булка Напрежение по време на традиционната игра с жартиера предизвика масова разправия с хоспитализирани и полицейско разследване Националния исторически музей връчи наградата „Лъв - Пазител на наследството“ на кмета на Царево Марин Киров е отличен в знак на признание за усилията и ангажираността му към съхраняването на историческото богатство на региона