Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Армията в помощ на МВР, пратиха военни на границата

Ключови думи: армия, мвр, военни, граница, бежанци, българо-гръцка граница, българо-турска граница

Българската армия ще подпомогне МВР в охраната на държавната граница. От 20.00 ч. снощи над 350 военнослужещи с повече от 40 единици техника от състава на Сухопътните войски оказват съдействие на органите на МВР за охрана на българо-гръцката и българо-турската държавна граница.

Военнослужещите от 61-а Стрямска и 2-а Тунджанска механизирана бригада провеждат съвместни патрули със служители на Главна дирекция "Гранична полиция", съобщиха от Министерството на отбраната.

На Сухопътните войски са възложени и неотложните ремонтно-възстановителни дейности на инженерното съоръжение от възпрепятстващ тип по българо-турската граница и прилежащия път.

Ремонтно-възстановителните дейности се извършват по съвместен план, изготвен от Главна дирекция "Гранична полиция" и Командването на Сухопътните войски. В изпълнение на плана от 29 октомври 20 военнослужещи от състава на 55-и инженерен полк със 7 специализирани машини започнаха работа по възстановяването на целостта на съоръжението в района на РДГП "Елхово".

Военнослужещите от Сухопътните войски изпълняват задачите си по охрана на държавната граница при стриктно спазване на противоепидемичните мерки.

2
Коментара по темата
2.
Ника
03.11.2021 06:36:52
Това е пълна лъжа! Няма никой от войската от военните. Граничните полицаи изнемогват, почти без почивни дни.
1.
ми тя
02.11.2021 20:25:48
Тази граница докато я построят и се разкапа. Гарантирано от ГЕРП.
  Добави Коментар
Зеленски се закани: Ако Украйна гори, Москва също ще гори Ако Путин не иска да сложи край на войната, Украйна няма да остане пасивна и ще отговори Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала
Осъдиха родителите на детето, извършило масово убийство в училище в Белград Извършителят се намира в заведение за психично болни Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол Звездата на Аржентина преминава през труден период извън терена
Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия Левият кандидат Иван Сепеда, завършил философия в столицата ни Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите Заместник-кметът Денис Диханов награди призьорите на Международната купа Созопол - Царево 2026 преди началото на втория етап от надпреварата
Несебър събира най-добрите танцьори от 10 държави на международен турнир Събитието се организира за трета поредна година с подкрепата на Общината Секс, култове и Трета световна война: Изтече тайният дневен ред на световния елит В него участват технологични милиардери, генерали от НАТО и високопоставени американски служители 
Делото за прегазения на пешеходна пътека Филип тръгна отначало Бащата на загиналото дете смята, че експертизите са под всякаква критика Обмислят ДАИ да мине към МВР През 2025 г. двама инспектори от "Автомобилната администрация" бяха отстранени и обвинени, след като стана ясно, че са поискали подкупи от шофьори на камиони, превозващи техника за концерта на Роби Уилямс в София
Зловеща гледка в центъра на Бургас: Обесиха гларус на покрив на ул. „Марагидик“ (+18) Гледката е едновременно отблъскваща и стряскаща, като бързо се превърна в основна тема за коментари сред живеещите и преминаващите в района В събота ще се завихри веселото „Хоро край поморийския бряг“ Вижте програмата