Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

55-годишният Светозар Стоянов пречукал до смърт авера си за 50 лв. пред УМБАЛ-Бургас

Аутопсия е установила, че мъжът е починал след побоя
Ключови думи: умбал бургас, убийство, парк, полиция, бургас, новини от бургас

55-годишният Светозар Стоянов е убил по изключително жесток начин приятеля си след спор за 50 лв. в градинката пред УМБАЛ-Бургас. Той е задържан, направил е пълни самопризнания и разказал всичко пред униформените. Все още обаче не е ясна самоличността на жертвата.

 Както Флагман.бг съобщи, вчера около 6 часа вчера в Пето районно управление - Бургас е получено съобщение за починал мъж в градинката срещу Спешно отделение на УМБАЛ - Бургас.

Установено е, че около 22 часа в събота между двама мъже, водещи клошарски начин на живот, възниква спречкване, прераснало в сбиване.

Малко по-късно пребитият е починал. При извършената аутопсия е констатирано, че причина за настъпилата смърт е черепно-мозъчна травма.

Работата по случая продължава от служители на Пето Районно управление - Бургас.

20
Коментара по темата
20.
Baywatch73
16.11.2023 11:18:19
Единия алкаш,пречукал другия алкохолик,нищо ново под слънцето
19.
Мартин
06.10.2021 06:21:22
Ей,неграмотни флагмани!Какво е това просташко заглавие?Друг глагол не намерихте ли?
18.
Българина
05.10.2021 02:52:12
До 4 Вапцаров: само къде в БГ гладни нема(слава Богу). Хлябът се търкаля често по улиците и там си стои - дори кучетата и котките са преситени.
17.
Юмер
05.10.2021 01:18:29
Неграмотни, какво означава пречукал? Нормално ли е да се използва в заглавието на електронна медия,или това е хашлашки израз?
16.
14ka
04.10.2021 20:28:44
объркал си филма-Бг е тотален колапс,ако не си от фирмите или хората на мафията,схемите,чадърите-другите,честни предприемачи имат ли 15%?
/сития на гладния не вярва-и честния на сития,вече/
15.
хахахаха
04.10.2021 18:54:58
ама разбира се, че ще е някой мазен чичак
14.
До 5
04.10.2021 17:09:56
Има и работа в България, и пари. За справка провери ръстът на БВП и производителността за последните 20 години. Това, че ти си дърт, неук пръч с основно образование и никакво КПД е само твоя вина. Няма компания, която да наеме безполезни оплаквачи, на които всичко им е виновно, и не могат да си поемат личната отговорност за провалите си.
13.
до 4
04.10.2021 17:07:46
Сега е още по-зле! Сега "животът" е и с маска, и без въздух! И маската не е само буквална, а и фигуративна!
12.
Ядосан
04.10.2021 16:25:26
Най хубавия град, в най хубавата държава и най шибания народ! За никакъв чеп не ставаме! За жалост!
11.
До 10-тия
04.10.2021 15:13:35
Да не те стяга чехълът?
10.
НЕ Е 50 Лв
04.10.2021 15:02:51
ПРОБЛЕМА А СЛЕД ПРЕБОЛЕДУВАЛ КОВИД ЧОВЕК СТАВА ЗАРАЗЕН И ИСКА ДА УБИВА
9.
Всеки ден нова квалификация за убийството
04.10.2021 14:45:28
Последно пречукал ли го е или го е екзекутирал?
8.
:)
04.10.2021 14:24:10
50 lv samnogo pari , mnogo qsno 4e za tolkova mnogo pari 6te mu sveti masloto, normalnite hora i za 2lv se tranjirat :D
7.
до 5
04.10.2021 14:05:59
Пари нямаш заради комунизма,баща ми се пенсионира миналата година,пенсията му е 4 цифрена ;)
6.
5
04.10.2021 13:19:14
Не е баш така. Тогава нямаше интернет и уебсайт който да те информира за "неудобните" новини...и си мислиш всичко е наред...като богатите на северозапад...които до скоро идея си нямаха в какъв разкош живеят...сега всеки може дори да надникне чрез уебкамети, клипове снимки във почти всеки една къща по целия свят благодарение на телефоните,wifi , yt
5.
мен
04.10.2021 12:44:23
Плюем комунизма , ама хората които сме живели по онова време знаем че нямаше безработица и бездомни . Имаше хубави и лоши неща . Пари имахме но не можеш да си купиш някой неща а СЕГА ПАРИ И РАБОТА НЯМА
4.
Вапцаров
04.10.2021 12:37:28
Завод. Над него облаци от дим.

Народът прост,

животът — тежък, скучен. —

Живот без маска и без грим —

озъбено, свирепо куче.



И трябва да се бориш неуморно,

и трябва да си страшно упорит,

за да изтръгнеш от зъбите

на туй настръхнало,

вбесено псе

парченце хлеб.


Вапцаров го е написал преди 80 години , а е актуално и днес.
3.
Бай Цоло
04.10.2021 12:26:50
Ех мила родино....бедна и озверявала България, хора се убиват за 50 лева, живеят с години по улиците и никой не го е грижа
2.
Павката
04.10.2021 12:25:18
Ако в България имаше работеща социална система тези хора щяха да са в отделни центрове от отворен тип , с нужните специалисти, които да им помагат да си намерят работа и да придобият нови умения
1.
спрете
04.10.2021 12:14:37
да ни занимавате с утайки и да ги правите известни
  Добави Коментар
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография Елис Тунджай Айнур заслужи престижното отличие на Ротари България с впечатляващ резултат от 449 точки КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло Продукт, представян като „масло“ „Deutsche Markenbutter“, съдържа над 95 процента немлечни мазнини
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във видинско Бързата намеса на пожарникарите спаси десетки декари готова за жътва пшеница след инцидент по време на буря Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките Няма месене, няма втасване и няма сложни техники
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост Разследването се води от СДВР под надзора на Софийската градска прокуратура Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър Дейностите се изпълняват поетапно, съгласно технологичните изисквания и организацията на строителния процес
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година Правителството готви нов механизъм за изчисляването ѝ от 2027 година Анелия разкри тайната за перфектна фигура Преди дни певицата се похвали, че има страхотен ген и затова става все по-хубава
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма Жанет Немет е загинала тази сутрин в столичния спортен комплекс "Диана" Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС Оказва се, че само с едно телефонно обаждане и срещу определената сума пари всеки може да се сдобие с фалшива шофьорска книжка
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове Ароматен и идеален за кафе Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор Вицепремиерът Гълъб Донев изпрати указания за Бюджет 2026, които предвиждат лични вноски за чиновници и магистрати, но изключват МВР и армията