Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Градусите падат в понеделник, на отделни места ще превали

Ключови думи: времето днес, времето се разваля, флагман

През нощта и утре облачността ще е променлива. Само на отделни места, главно в източните и планинските райони, ще превали дъжд. Вятърът ще се ориентира от северозапад, ще е умерен и с него ще нахлува хладен въздух.

Минималните температури ще са предимно между 12 и 17 градуса, максималните между 22 и 27, малко по-високи на места в Югоизточна България, прогнозират синоптиците от НИМХ.

Над Черноморието облачността ще е променлива. На отделни места след обяд ще превали слаб дъжд. Ще духа слаб до умерен северозападен вятър. Максимални температури между 23 и 26 градуса. Температурата на морската вода е 13-15 градуса. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.

Над планините облачността ще е променлива и само на отделни места, главно след обяд и вечерта, ще има слаби валежи от дъжд. Ще духа умерен северозападен, по високите части на Рила и Пирин - до силен западен вятър. Ще е по-хладно с максимална температура на 1200 метра около 17, на 2000 метра - около 9 градуса.

Във вторник със север-североизточен вятър и в Югоизточна България температурите ще се понижат; в цялата страна ще станат близки до нормалните за началото на май. Облачността ще е променлива, след обяд и до полунощ над Южна България и източните райони - по-често значителна и там ще има и краткотрайни валежи от дъжд, в Родопската област - с гръмотевици. В сряда ще преобладава слънчево време. Около и след обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и главно в западната половина от страната ще има и краткотрайни валежи, придружени с гръмотевици. Сутрешните температури ще бъдат между 7 и 12 градуса, дневните отново ще се повишат и максималните ще са между 22 и 27 градуса.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Почина бившият премиер на Франция Лионел Жоспен Социалистът ръководи френското правителство в периода 1997–2002 г. и остава ключова фигура в левицата Пътната помощ излиза на протест на АМ "Тракия "заради съмнения за непрозрачни разходи  Организаторите искат публични отговори от МРРБ, АПИ и „Автомагистрали“ за дейността по републиканската пътна мрежа
Последната седмица на март ще бъде неочаквана добра за 5 зодиакални знаци Вижте дали сте сред тях Седем от осем деца, които са с морбили са без ваксина Здравните власти отчитат обхват около 90 процента, а за сигурен контрол на заразата е нужен минимум 95 процента
Повишаването на цените при основните храни влияе на семейния бюджет и все повече хора свиват покупките Ръстът при цените на едро, по-скъпите плодове и зеленчуци и увеличенията на горивата засилват усещането за поскъпване в магазините Тутманик, който се къса на конци - рецепта стъпка по стъпка Ароматно сирене и уют от домашната фурна
Лора Христова се завръща в България след историческия бронз в Милано-Кортина 22-годишната биатлонистка пристига у дома след олимпийски медал, силен край на сезона в Световната купа 24 часа остават до изтичането на срока на Тръмп към Иран за Ормузкия пролив  Ако Техеран не се съобрази, президента на САЩ заплаши, че ще бъдат напълно унищожени електростанциите в страната
Самолет се удари в пожарен автомобил на летище Ла Гуардия в Ню Йорк Инцидентът затвори временно летището, а по последни данни има четирима ранени  Washington Post: Унгария е предавала чувствителна информация на Русия от срещи на Съвета на ЕС Доналд Туск заяви, че Полша отдавна е имала подозрения, а Петер Сиярто отхвърли твърденията като политическа атака
Какво е състоянието на майката и бебето след ужаса край Момин сбор, колега на загиналия шофьор бие аларма "За 26 населени места е само една линейка", каза Иво Колев, той е в шок  Георги Клисурски предлага компенсация за тока на бизнеса и запазване на тол таксите без ръст от 1 април Цените на тока са свързани с горивата и инфлацията