Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Наум Шопов стана шеф на тъща си

Ключови думи: Наум Шопов, шеф, тъща, Анжела Славова

Наум Шопов e станал шеф на тъща си Анжела Славова. Звездата от сериала „Откраднат живот" е назначен за управител на фирмата, в която тя е съдружничка с дъщеря си Теа Минкова, пише „Телеграф". Двете дами са регистрирали фирмата си „Ин майнд“ още през 2019 г.

В съдебната регистрация те са посочили, че ще извършват дейност в областта на изкуството и културата; обучителни услуги, различни от предвидените в закона, за които се изисква разрешение или лиценз; рекламни и маркетингови услуги; както и всяка друга дейност, позволена от закона.

За първата година от функционирането си са декларирали приходи от 54 000 лв., показва справка в Търговския регистър.

През лятото на 2020 г. обаче тъщата се е оттеглила от управлението на компанията и за шеф е назначен известният като д-р Тасев от медицинската поредица на Нова тв. От година Наум Шопов върти още една фирма - „ИмамЧовек.БГ". На същия адрес в интернет се намира и платформата за работа, в която към момента се предлагат 2750 услуги, а броят на регистрираните потребители е над 7000.

Актьорът е съдружник с Манол Бояджиев, който е работил в голяма застрахователна компания, а в момента има оранжерия и е управител на соларно дружество. Името на общия им проект е взето от заглавие на песен на Ицо Хазарта. Работата по сайта е отнела повече от година на актьора, заради което той е свел до минимум изявите си в социалните медии.

1
Коментара по темата
1.
Алхимици
01.05.2021 16:35:44
Тоя за 5 години хап се нацепи като бика Фердинд. Беше такъв спагет преди това, че сигурно си е носил камъни в джобовете при силен вятър. Кви са тия хапове, кво е това нещо?
  Добави Коментар
Истината за връзката между Киара и Краси след финала на "Ергенът: Любов в рая" След романтичните сцени пред камерите, риалити двойката разкри какво се случи между тях в реалния живот Грипът удари Европа по-рано от обичайното с нов щам СЗО предупреждава за по-ранна и агресивна грипна вълна в Европа с високи нива на зараза в 27 държави
Дженифър Анистън разкри тайната си срещу остаряването Холивудската звезда впечатлява с дисциплина и постоянство, като залага на силови тренировки вместо на краткосрочни диети Форбс отличи младия рефер и финансист Геро Писков в престижната класация "30 под 30" Елитният съдия от родната лига намира признание не само на терена, но и в света на високите финанси и технологиите
Скандал в Барселона: Играч издал тайна информация на журналисти Разкритията идват в ключов момент за тима на Флик, който е начело в класирането, но се изправя пред вътрешно напрежение Благомир Коцев обвини системата в репресии срещу опозицията след ареста си Той твърди, че действията срещу него са част от политически сценарий, целящ сплашване на неудобните кметове и овладяване на местната власт
5 често срещани родителски грешки по празниците и как да ги избегнем Претоварената програма и високите очаквания често развалят магията на празниците за децата Мали кипи: Мустафа Сангаре от Левски не е повикан за Купата на Африка Въпреки отличната си форма с екипа на Левски, таранът не попадна в състава на Мали за турнира в Мароко и това разпали полемики в страната му
Може ли да печем замразени пържоли на скара: какво да знаем преди да опитаме Поставянето на замразено месо директно на грила не е табу, но изисква точна температура, търпение и техника, за да избегнете разочарования Последното Новолуние на 2025 носи неочаквано чудо за тези 5 зодии Астрологичният феномен в края на годината отключва силни емоции, съдбовни знаци и ново усещане за посока при пет знака от зодиака
Орлин Колев: Президентът няма срок за третия мандат, изборите остават неясни Конституционният съдия подчерта, че липсата на ясни срокове в Конституцията оставя широко поле за политически маневри и отлага предсрочните избори Директорът на 138-мо училище: Не съм слагал камерите в тоалетните Задържаният директор отрича да има връзка със скандалните записи, докато разследващите представят доказателства за прехвърляне на файлове към личния му телефон