Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Борисов тъжен: Няма да си карам джипката сега

Премиерът в оставка се пошегува, докато се качваше в автомобил с шофьор след изписването си от болница „Софиямед“
Ключови думи: бойко борисов, премиер в оставка, герб, изписване, болница софиямед

Няма да мога да си карам джипката сега, пошегува се премиерът в оставка Бойко Борисов, докато се качваше в автомобил с шофьор след изписването си от болница „Софиямед“, където без приет със скъсан менискус. Борисов обясни, че няма как да отиде в парламента в този вид и минути след това се включи на живо от дома си в Банкя. Пиарът му показа как премиерът в оставка гали домашния си любимец – българска овчарка, която се оказа много добродушна и му се радваше.

По време на изявлението си пред журналисти той намекна, че ще влезе в президентската битка, ако бъде свикано служебно правителство. „Като отиде служебното правителство, ще вляза в президентската битка“, каза той и добави, че няма да каже кога е точният момент, за който говори.

На въпрос дали окончателно се оттегля от политиката, Борисов също отговори многозначително. „Кой да се оттегля? Народът ме посочи на първо място и каза, че иска да продължим като първа политическа сила. Аз не съм четвърти, трети, пети или шести. Защото Ицо или Ицката, както му казвах дълго време, е пети в Бургас – предпоследен. Първият не се оттегля, когато отборът печели, не прави смени“, каза Бойко Борисов.

Ако не направят кабинет със 165 души, значи са страхливци и всички вкупом ще тичат при татко Румен да се бие вместо тях, но да видим, заяви премиерът в оставка.

11
Коментара по темата
11.
ХХ
21.04.2021 15:25:40
петоколонникът продължава да е неадекватен
10.
Абориген Балкански
21.04.2021 15:06:56
Купон без край, през деня '' Шоуто на Бойко'', вечерта ''Шоуто на Слави '' /бедни но усмихнати /
9.
AI
21.04.2021 14:47:17
Споко, Фончо! В панделата няма жипки.
8.
До 7
21.04.2021 13:52:57
Рудолф, ти за зелен пес ли се броиш?
7.
Алоооо БСПто
21.04.2021 13:22:04
Много е тъп червения ви трол, но пък за сметка на това е още по злобен от колкото тъп!!!
Направо го изгонете и си вземете всички пари дето сте му ги дали на този грездей недоклатен.Намерете някой друг може и от помощно училище пак ще е по добре от тоз мега прозТ.
6.
Кул и Нар
21.04.2021 12:56:07
Да не се точи за битка, ами в болничните може да замеси и Питка с масло "President", дето ще търси краварки и овчарки в ъглите.
5.
Боко е минало свършено вече
21.04.2021 12:40:51
Че тоя и преди нямаше право да кара джипката, но нямаше кой да му забрани. ПКП бранеше всяко искане да дойде в парламента и му упражнят парламентарен контрол. Да не се жалва, ами да стяга тоалетните принадлежности и при бай Ставри
4.
Коджакафалията.
21.04.2021 12:40:42
Г-н.Борисов,Вие сериозно ли това ли е най-тъжния момент в държавата,че не можете,да си карате джипа???Ако преди 10години е имало нещо във вашата глава то сега доказахте,че много сме сбъркали с вас,като премиер,на България.Не искате ли нашата малка държава,да стане едно прекрасно място,за живеене и нашият народ,да живее щастливо?Искаме тотална промяна,затова дайте път,на опитните,младите и образовани хора стига с това крадене.ПРОМЯНА към по-добро!!!
3.
Дядо Добри
21.04.2021 12:27:51
Че тя жипката не е твоя Толуп прост. Ти си подаде оставката, в отпуск и в болнични си. Каква жипка?
2.
Еееееее
21.04.2021 12:21:19
С ква кола го взеха Бокито ве, че не видях?? Щото Радев джитка с Мерцедес, неговото ма.....
1.
това е положението
21.04.2021 12:02:54
Простакът си остава простак! И сам го казва: "Казваха ми, ма то акъл не расте"!
  Добави Коментар
Експерти предупреждават за рисковете от филърите за лице Има опасност от запушване на артерия, което може да доведе до загуба на кожа или дори до слепота заради нарушено кръвоснабдяване От Освобождението досега: В България са проведени шест национални референдума Първото в историята ни общонационално допитване се случва през 1922 г.
Бургас ще отбележи Никулден с богата спортна програма Празничната програма ще продължи два дни Втори ден блокада на "Кулата": Над 8 км опашка от тирове заради фермерските протести в Гърция Земеделските протести в Северна Гърция парализират движението на камиони, причинявайки сериозни загуби за бизнеса и стотици блокирани шофьори на "Кулата"
Забравете за кюфтетата с кайма, пилешките са много по-крехки, а стават за 30 минути Тайната е в това, че месото не се мели, а се нарязва на ситни кубчета Трима младежи загинаха при мистериозен инцидент във Франция: кола падна в частен басейн В колата са намерени и флакони с азотен оксид – вещество, известно като „райски газ“
Икономист предложи запазване на лева за български стоки Пламен Илчев предлага фиксиране на лева към валута, различна от еврото Работилници и театър развълнуваха публиката по време на коледния фестивал в Царево С много смях, творчество и вълшебно настроение  събра деца и възрастни в поредица от незабравими празнични събития
Путин: Европа саботира мира в Украйна Руският лидер вижда САЩ като ключ към дипломатическо решение, докато упреква Киев и Брюксел в умишлено удължаване на конфликта  „Европа на нокти: Половината европейци вярват, че война с Русия е реална опасност“ Паневропейско изследване показва рязък ръст на страховете от конфликт с Русия, като различията между страните в ЕС разкриват дълбока несигурност за бъдещето на континента.
Крум Зарков: Протестът беше впечатляващ и удари централно по Пеевски Бившият правосъден министър очаква още по масов митинг 10-километрова тапа от тирове на ГКПП "Кулата", препоръчват се алтернативни маршрути Причината за задръстването е недоволство от неизплатени субсидии заради корупционен скандал в гръцката агенция за земеделски плащания