Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Идеална вечеря: Печени зеленчуци с прошуто

Ключови думи: рецепта, печени зеленчуци, зеленчуци, прошуто, вечеря

Рецептата за печени зеленчуци с прошуто е перфектната идея за вкусен обяд или вечеря

Необходими съставки:

500 г прошуто

3 големи моркова

1 картоф

млад лук или червен лук

100 г прошуто

3 яйца

200 мл заквасена сметана

Сол и черен пипер

Индийско орехче

галета

малко масло

Начин на приготвяне:

Обелете морковите и картофите и ги нарежете на кубчета. Гответе 10 минути във вряща вода (с добавена сол), добавете почистеното прошуто и варете още 10 минути. 

Намажете тава с масло, поръсете с галета, след това подредете зеленчуците, нарязания млад чесън, нарязаните на кубчета прошуто и изсипете сместа от яйца, заквасена сметана, индийско орехче, сол и черен пипер. Печете на 200 градуса за около 40 минути до златисто кафяво.

Сервирайте със сезонна салата.

3
Коментара по темата
3.
като хапнем требе и десерт
04.04.2021 11:10:03
абе ,рецепта за сутлаж немате ли ,бе
2.
Абе дебил,
04.04.2021 09:57:13
Събуди се бе и обясни как се чисти прошуто, а за другите ти глупости не ми се пише.
1.
Бот
03.04.2021 22:29:17
Баси и олигофрените дето сте! 500г прошуто, отдоло пише 100г прошуто. В съставките пише млад лук, после пише добавете младия чесън.
Наемете някой да ви чете статиите преди да ги публикувате.
  Добави Коментар
Грешка за милиард долара: Как Yahoo позволи на Google да се превърне в световен гигант Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина Мъжът е задържан по обвинения за непредумишлено убийство и грабеж
Юли се нареди сред най-хладните за последните 20 години Студени фронтове, опасни бури и сняг по високите върхове прекъсваха кратките периоди с жеги Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето Скъпата вечеря не винаги е измама, но непогледнатото меню не освобождава заведението от задължението за ясни цени
Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи Мъж се представя като Чичо Гошо, а потребители разпространяват непотвърдени данни за самоличността му "Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора Отборът на Димчо Ненов започва новия сезон в Югоизточната Трета лига следващата събота, 8 август, с домакинство на Ботев II (Пд) на стадион „Лазур“.
Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“ Преди конкурса водещите споделиха, че стискат палци на поетите с китара Самуел Мануелян и Теодора Илиева от „Прегърнат облак“ да се представят добре на „Бургас и морето“ и те спечелиха първите две места Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години Дъщерята на Пламен Дончев изгради богата кариера във Франция и остана свързана с българското кино
Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт Регионалният министър ще инспектира пътя към Дюлинския проход, а след това ще събере кметовете от Бургаска област Европол: Мрежата Фокстрот вербува тийнейджъри за убийства в Европа Престъпната структура превръща социалните мрежи в пазар за насилие и получава поръчки за нападения срещу израелски цели
Два пожарни хеликоптера се сблъскаха край Атина, единият екипаж подаде сигнал Спасителите издирват хората от втората машина, докато огромният пожар продължава да заплашва Западна Атика Коалицията на желаещите се разпада, планът за войски в Украйна увисна Над 30 държави участват в разговорите, но малцина са готови да изпратят свои военни