Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Диона: Гаджето ми като разбра, че съм ромка, се влюби в мен още повече

Ключови думи: диона, циганка, диона циганка, флагман

„Да, майка ми, да”. Така отговори Диона на въпроса дали е от ромски произход в „Шоуто на Николаос Цитиридис”. Рапърката, която е изпълнител на „Пайнер”, участва в рубриката, в която известни личности коментират клюки за себе си. За първи път „Уикенд” разкри произхода на певицата още преди 2 години.

Диона потвърди, че е от ромски произход, което се коментира още от есента на 2018 г., когато бе в Къщата на „ВИП Брадър”, но пък отрече гаджето й да я е зарязало, заради това. Тогава се говореше, че Диона има връзка с ИТ- специалист. В момента тя върти любов с модела Жоро Петков, с когото са заедно от повече от година.

„Нали знаеш има една поговорка: „Ти, ако не си бил с циганка, не си бил, девствен си още”. По-горещи сме. Как?!”, коментира Диона. Рапърката се засмя на клюката, че гаджето й я е зарязало, заради ромския й произход. „Глупости!”, възкликна тя и допълни: „Гаджето ми откакто разбра за това се влюби в мен още повече”.
Диона отрече и да е имала по-близки отношения с колегата си Галин, с когото през юли представиха съвместното си парче „Просто секс”. „Много сме близки, много държим един на друг, обаче такива неща – не”, категорична бе рапърката. Тя деликатно не уточни, че дори да иска, няма как да е имала сексуални отношения с колегата си, чиято хомосексуална ориентация е публично известна и не се поставя под съмнение.

Десислава Сашова, както е истинското й име, е родена в Бяла Слатина, откъдето е майка й. Израства в Койнаре, малко градче близо до Плевен. По-късно се мести във Велико Търново, където завършва политология. Голямата й страст е музиката. Стартира кариерата си с видеа, в които рапира, и да ги качва в социалните мрежи. И за нейната изненада клипчетата събират доста гледания. Диона цяла година събира смелост да предприеме по-решителни стъпки към сбъдването на мечтата си да се изявява на сцена. „После още половин година да събера някакви средства”, споделяла е тя. Започва да прави свои парчета, към които има интерес, след което участва във „ВИП Брадър”. Днес тя е сред популярните изпълнители на попфолк гиганта „Пайнер”.

Диона винаги е мечтаела да е може да пее, но за жалост няма много големи музикални заложби. В бранша се коментира, че певицата е решена да се самоусъвършенства и да развие таланта, който има, заради което започнала да ходи на уроци по пеене. В последните й парчета се забелязва, че Диона не само рапира, а и припява. 
 

11
Коментара по темата
11.
Katerina
05.10.2020 11:32:03
Ама нали беше от турски произход?
10.
Гошо
05.10.2020 09:56:00
Заради по-топлата хралупка си стои момчето. Който не е мандрадисвал цигане, не знае че от долу са като печки. Като вкараш термометъра, и отива на 38° С
9.
Поп грУЮ
05.10.2020 09:14:18
Диона? Това не беше ли марка моторно масло?
8.
Ром с новороден бебе
05.10.2020 04:37:08
Ааа атраджан на устата ти минджаки зар ша има ли
7.
Хасму пеле
05.10.2020 01:20:52
Хас му Пеле ма
6.
възмутен теляк
04.10.2020 22:55:56
Бащата щом е българин не е ромка.
5.
Машалла на диона
04.10.2020 21:09:44
Дето яде ембриона
4.
Иван
04.10.2020 21:08:45
Мазния циганин Васко педераса, после ония мангал 100 кила лайна, Фики сега и тази мангалка...
3.
Ся да видиш ко стаа..
04.10.2020 20:17:23
Като разбере и че си травестит.
2.
Ицо Хазарта
04.10.2020 19:34:30
Кажи честно Дионче ...
1.
*********
04.10.2020 18:40:28
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
  Добави Коментар
Виктор разкарал тази участничка в Ергенът, защото била дебела и натрапчива Ситуацията се случва пред очите на зрителите още в първите епизоди на предаването Слагам мляко, малко вода и правя уникални сиренки С няколко прости стъпки ще получите цяла тава ароматни сиренки, идеални за неделната закуска
Във Великобритания негодуват срещу развратната актриса Бони "Това не е нормално", отсича гневен мъж Какво не знаем за изпъкналите вени на ръцете Какви са причините за изпъкването?
Меси направи точно обратното на палавия Анди Лео сияе до любимата си и майка на трите му деца Вълк нападна дете в Нидерландия, издадена е заповед за разстрел на хищника Детето е спасено от случайни минувачи
Васил Найденов остава без най-големите си хитове? Песента "Там на завя" стана ябълка на раздора между Кеца и композиторът Стефан Димитров Оспорвана битка за голямата награда в конкурса за нова песен „Срещу вятъра“ (НА ЖИВО) 12 от любимците на бургаската публика се включиха в надпреварата с девет свои творби
Къде точно са американските ядрени подводници около Русия? Пентагонът не разкри Превърнаха лъскав Mercedes G-Classa в казан за боклук Милионер бе принуден да стане боклучия от "Чистота"
Десетки деца починаха от глад в Газа Около 320 000 малчугани живеят при мизерни условия 11 властелини на смеха на „Охлюва“, поемат „Кучешката вахта“ (НА ЖИВО) Два дуета се включват в хумористичния концерт на „Солени ветрове“