Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Арестуваха трима айтозлии за кражба на резечка от дом в село Ливада

Ключови думи: домова кражба, резачка, машина за рязане на дърво, двор, къща, новини от камено

Служители от Районното управление в Камено са установили извършителите на взломната кражба на машина за рязане на дърво на стойност 340 евро, собственост на 39-годишен бургазлия, съобщават от пресцентъра на ОДМВР. 

В началото на август, в рамките на дните от 03.08.т.г. до 06.08.т.г. от вилния му имот в с. Ливада, община Камено апашите се промъкнали в помощната пристройка в двора, като разбили катинара на вратата. 

Ченгетата от РУ-Камено са задържали трима криминално проявени айтозлии - на възраст от 16 до 48 години и 20-годишна криминално проявена жена от каменовското село Русокастро, която действала с тях. Лицата направили пълни самопризнания. Констатирано е, че машината е напълно унищожена от извършителите.

Работата по цялостното документиране на случая продължава от служители на Районно управление - Камено.

4
Коментара по темата
4.
Буржоаз
28.08.2020 23:44:09
Като ви чета последните статии имам чувството ,че някой бавноразвиващ се аутист с дислексия ги е писал!!!! Превеждате ги от китайски с гугъл транслейт ли ???
3.
Зейлето
28.08.2020 18:15:27
Частна полиция каменно хахахах
2.
отвратен от полицията
28.08.2020 16:01:05
Тия гадини няма ли кой да ги спре, или да почваме ние обикновените хора по една секира и тогава ще се оправят,дали ще помислят за следващ път?????
Затова хората нямат доверие нито вжправителството,нито в правосъдието!
Разрешете да ги избиваме тия гадини щом стъпят в частен имот,тогава ще гласувам с двете си ръце!
Смърт за такива крадци и убийци на хора!
Изроди,нямате право да стъпвате в чужди имоти,не да нападате възрастни хора и да се гаврите с тях,не сте познали!
Куршума и толкова,нито полиция,нито съдии,нито прокурори ще ни спрат ,търпението ни се изчерпи!!!!!!
1.
Иван
28.08.2020 14:18:47
Циганите нямат спиране.
  Добави Коментар
Макрон предупреди: Русия промени правилата на играта - Европа трябва да отговори Президентът от Елисейския дворец говори относно "Орешник" Данъчни погнаха собствениците на скъпи коли Тарикати загазиха до България, ето как действат властите в Румъния
БФС каза за Армстронг Око-Флекс Според централата, "Левски" няма от какво да се притеснява Пробуждане и ново начало - съдбата се усмихва на три зодии Ето какво твърдят астролози
Футболист полетя фатално от висока сграда, полицията е на крак Майката на Лионел Адамс е категорична, че синът й е убит, има и други твърдения, че любовна мъка го е накарала да прекрати живота си Експерт предупреди: Този навик може да ни убие Не правете това у дома
Дама свали 45 килограма, ето как го направи Тя разкри тайната си Путин каза какво иска да се случи между Европа и Русия Иска трайно и ползотворно сътрудничество, но не каза нищо за войната в Украйна в този контекст 
Варненската полиция с голям удар Хвана огромен брой нелегални цигари Фалшиви евро плъзнаха на пазара Полиция води голямо разследване
Див с БМВ строши глупомера до Пловдив Кара с над 100 км в час в населено място Кражба на сиромашка кола във Варна Автоджамбаз "игра на дребно"