Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Камион помете рокер на ул."Крайезерна" в Бургас

Мотористът по чудо е оцелял след инцидента
Ключови думи: камион, рокер, харли-дейвидсън, мотор

Камион блъсна рокер с "Харли-Дейвидсън" на ул."Крайезерна", съобщават от ОД на МВР в Бургас. Инцидентът е станал вчера, около 15 часа, до базата на МБУС. 

Тежкотоварното возило с бургаска регистрация било управлявано от 57-годишен мъж, който опитал да изпревари автомобил, но маневрата му била крайно неубедителна. Първо той отнел предимството на лек автомобил, а след това блъснал и рокера.

41-годишният бургазлия с мотора се разминал сравнително леко след - с охлузвания и прорезрна рана на десния крак.

 

22
Коментара по темата
22.
Арменски поп
24.07.2020 22:02:38
Сигурно камиона е бил на фирма СЕВАН ..,тия олигофрени карат с 120 в града,и винаги са претоварени,ама КАТ и ДАИ си затварят очичките,защото арменското копиле с белия спортен Лексус си плаща яко....
21.
Авто
24.07.2020 16:33:09
На всеки някой друг му пречи но никой не спазва дисциплината на шофиране а да не говорим за правилник. Първо всеки да погледни себе си и тогава да коментира останалите. Всеки един от нас независимо моторист автомобилист колоездач пешеходец трябва да се съобразява
20.
Bingo
24.07.2020 15:29:46
Не мога да разбера тези дето мрънкат, че мотористите минавали най-отпред, по-добре ли е кажете да се наредят в колоната един зад друг и опашката да стане двойна и да чакате двойно по-дълго време. С нищо не ви пречи като спре отпред на светофара, а и облекчава движението. Колкото повече мотори и скутери има толкова по-малко задръствания ще има в града.
19.
До12
24.07.2020 14:47:14
Много си далеч от истината! Но не си виновен, това е защото не си излизал от село! В цял свят мотоциклетите се използват за намаляне на трафика и за по бързо предвижване. Дори полицията умишлено не ги санкционира за това, че се движат между колите! Ако в един Рим например всички мотористи се наредят един зад друг и чакат автомобилите движението ще спре, града ще се задръсти и ще стане едно огромно задръстване! Да не говорим за вредните газове ако всеки се качи на автомобил.
18.
До 12
24.07.2020 14:45:37
Много си далеч от истината! Но не си виновен, това е защото не си излизал от село! В цял свят мотоциклетите се използват за намаляне на трафика и за по бързо предвижване. Дори полицията умишлено не ги санкционира за това, че се движат между колите! Ако в един Рим например всички мотористи се наредят един зад друг и чакат автомобилите движението ще спре, града ще се задръсти и ще стане едно огромно задръстване! Да не говорим за вредните газове ако всеки се качи на автомобил.
17.
До 12
24.07.2020 14:45:03
Много си далеч от истината! Но не си виновен, това е защото не си излизал от село! В цял свят мотоциклетите се използват за намаляне на трафика и за по бързо предвижване. Дори полицията умишлено не ги санкционира за това, че се движат между колите! Ако в един Рим например всички мотористи се наредят един зад друг и чакат автомобилите движението ще спре, града ще се задръсти и ще стане едно огромно задръстване! Да не говорим за вредните газове ако всеки се качи на автомобил.
16.
До 12
24.07.2020 14:44:55
Много си далеч от истината! Но не си виновен, това е защото не си излизал от село! В цял свят мотоциклетите се използват за намаляне на трафика и за по бързо предвижване. Дори полицията умишлено не ги санкционира за това, че се движат между колите! Ако в един Рим например всички мотористи се наредят един зад друг и чакат автомобилите движението ще спре, града ще се задръсти и ще стане едно огромно задръстване! Да не говорим за вредните газове ако всеки се качи на автомобил.
15.
Хаха ус
24.07.2020 13:12:22
Тва не е мотора олигофрени
14.
толерантност му се вика
24.07.2020 12:33:10
Толерантност и съобразяване и дисциплина...това трябва но уви..и от двете страни липсва..не знам как в Англия всички са на пътя заедно с велосипедистите и такива случаи са рядкост...може би нещо в главите..
13.
Май не е Харлей
24.07.2020 12:29:50
Сигурни ли сте, че е Харлей? Щото като гледам снимката на пистак ми прилича
12.
ее
24.07.2020 11:48:24
Мотористите почти винаги са ме изненадвали, движат се над ограничението, ускоряват бързо, врат се между колите както простите хора на опашка в магазина, не ми уважават личното (на колата) пространство., така и не могат да разберат , че и те са участници в движението и трябва да се подчиняват на общия поток, не да профучават.
11.
Свидетел 2
24.07.2020 11:28:35
И аз минах оттам мотора беше на земята явно после са го вдигнали. да не говорим че не трябва всички да са под един общ знаменател след като не сте там не сте видяли каква е ситуацията не може да кажете къде е бил моториста и къде камиона.
10.
Свидетел 2
24.07.2020 11:28:28
И аз минах оттам мотора беше на земята явно после са го вдигнали. да не говорим че не трябва всички да са под един общ знаменател след като не сте там не сте видяли каква е ситуацията не може да кажете къде е бил моториста и къде камиона.
9.
Лица
24.07.2020 09:59:58
А какъв точно ви е проблема с това, че мотористите и колоездачите минават между колите? Или просто ви е яд, че се придвижват по-бързо от вас? А може би ви пречат, да наглеете по пътищата? По голяма напаст от шофьор, който си мисли, че пътя е негова собственост няма!
8.
???
24.07.2020 09:29:59
Еми че прав е Иван. Чакаме си 2 редици коли към Трапезица, и между колоните минават мотористи. И не само там! Аз в колона с моторист не съм бил.
7.
999
24.07.2020 08:58:51
На тази улица трябва камери всички си пробват колите и камионите колко вдигат , камери и по-скоро докато няма жертви !!!
6.
Свидетел
24.07.2020 08:49:57
Флагман .. снимката не е от произшествието. Минах от там .. мотора си беше напълно здрав, даже подпрян на степенката в лявата лента, а човекът се беше подпрял на мантинелата ..
5.
До Ибан
24.07.2020 08:47:27
Ибане, посредата на колите минаваш ти.
Прост си, като комшията ти от ляво и грозен, като майка си.
4.
До Иван
24.07.2020 08:40:10
Иване Иване да та е....е, който та хване.
3.
Хаха
24.07.2020 08:17:53
До 1 Иване скоро не си ял бой от жена си и взе да говориш глупости
2.
056
24.07.2020 07:56:25
Ама те там на това кръстовище трябва да сложат светофар,защото тираджиите скоро ще убият някой човек ...!!!
1.
Иван
24.07.2020 07:54:33
Не вярвам значи,първо мотористите са толкова нагли минават посредата на колите изпреварват от дясно секат ти пътя карат с превишена скорост и прочие.
  Добави Коментар
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално! Основата се прави от смлени бисквити, масло и кафе, а средата се подрежда с цели квадратни бисквити и богат шоколадов крем „Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност По последни данни най-малко 1430 души са загинали, хиляди са ранените
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник Очакват се температури от 39 градуса Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100 Очаква се скоро да излезе продължението на култовия му филм "Космически топки"
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота Автомобилът им се преобърнал в речното корито на река Смядовска Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали Самолетът е собственост на школа за парашутизъм
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа Станислав Минчев от Аахен разказва за жегите, при които едва 9% от немските домакинства разполагат с климатизация Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас Пет милиона ученици ще изучават библейски пасажи като част от задължителните четива
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта Пожар избухна в обект в Краснодарския край, има жертва и щети по жилищни сгради Цените на част от храните продължават да спадат Това сочат данни на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата 
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона Българският пилот стартира трети, поведе още в първата обиколка и контролира финала Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток Близо 200 млн. души са били изложени на температури над 35 градуса