Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

5 горещи правила за страхотна вечер заедно... в леглото

Ключови думи: секс съвети, флагман, удоволствие в леглото

Доказано е, че с възрастта сексът става все по-добър, защото се залага повече на качеството, отколкото на количеството.

Ако искате по-голямо удоволствие в леглото, предлагаме ви няколко съвета, които могат да ви помогнат за това, пише Една.бг.

Поискайте си това, което ви харесва

Какво е един неловък момент пред това да получите това, което искате. Не се срамувайте да споделите, какво харесвате, за да се насладите на страхотен секс.

Отдайте се на момента

Да се притеснявате дали ще получите оргазъм е най-сигурният начин да не стигнете до него. Когато си мислите, дали ще се случи и дали не правите нещо нередно, вие мислите, а не се отпускате в момента. Съсредоточете се върху прекрасните физически усещания и скоро няма да можете да мислите изобщо, в добрия смисъл.

Колкото повече секс правите, толкова повече ще искате

Много е просто: пресният спомен от хубавите преживявания ще ви накарат да искате още от тях. Но и обратното също е вярно: ако не сте правили секс отдавна, забравяте колко много всъщност ви харесва.

Разбийте рутината

Забравете за графиците – “не правя секс във вторник “, „днес е ден за секс“. Забравете за догмите – “секс довечера “ или “секс само в спалнята“. Не робувайте на навиците и предразсъдъците си и не оставяйте да ви се изплъзне мигът.

Намерете точната позиция

Всяка жена има позиция, в която извлича максимално удоволствие. Намерете вашата. Пробвайте различни варианти, докато не намерите този, който ще ви носи сигурно удоволствие всеки път.

1
Коментара по темата
1.
ПРАВИЛОТО
18.06.2020 09:58:08
Е САМО ЕДНО........ПОЗА 69.....
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО........
ОСТАНАЛОТО СЕ НАРЕЖДА ОТ САМО СЕБЕ СИ......
  Добави Коментар
21 август бил Световен ден на секса Идеята за създаването му е била да се популяризира отговорното сексуално поведение Американски военен кораб горя 12 часа край Окинава Двама моряци са леко ранени
Полиция ще помага за охраната на пощите при обмяната на левове в евро Ето какво сподели водещ политик Българин с голямо провинение в Централна Европа Спряха го дрогиран, с кола пълна с наркотици, при това неизправна, той веднага си призна, че е употребил дрога
Кошмар с трима убити по време на футболен двубой Драма в Южна Америка Полицията във Варна търси 16-годишния Георги Момчето е изчезнало в началото на седмицата
Мъж поиска да му уголемят най-милото, вместо това разсеян уролог го отряза Тежък инцидент в чужбина Зрелищна катастрофа в Равда "Хонда", с разсеян шофьор, счупи пътните ограждения и се озова на тротоара
86-годишен лекар прави любов по 4 пъти седмично с младата си съпруга Алберто споделя, че човек трябва да опитва да е физически активен цялостно Драмата със "Северен поток" продължава Украинец бе арестуван за потенциална атака
Спортна журналистка разпали фантазиите на фенове Тя разбира много от футбол и е чаровна Празнува един от най-успешните българи Паро Никодимов става на 80