Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Женските недостатъци, които подлудяват мъжете

Ключови думи: недостатъци, жени, подлудяват мъжете

Докато повечето жени се опитват да постигнат прословутия идеал, мъжете се влюбват не в дългите крака и безупречните маниери, а в ... недостатъците. Много често дамите смятат някои свои черти за неприемливи, но силната част от човечеството ги намира за чаровни. 

Вижте кои женски недостатъци привличат до полуда мъжете: 

Добрият апетит

В преследване на тънка талия и стърчащи ключици много момичета стигат до крайности и прекаляват с яденето на маруля и извара с ниско съдържание на мазнини. Естествено, те правят това без особен ентусиазъм, което дразни мъжете повече, отколкото ги очарова.

Ето защо не трябва да се страхувате да поръчате парче пица или порция паста на първата си среща - потенциалният любовник определено ще оцени здравословния ви апетит.

Независимостта

Всъщност има мъже, които се страхуват от жени, които не се нуждаят от тях всяка секунда. Само помислете, имате ли нужда от такъв „рицар“?

Силният мъж ще бъде привлечен само от онази жена, с която ще се чувства равнопоставено, която ще се развива самостоятелно и ще се превърне в мотивация за нейния избраник.

Най-важното тук е да намерите баланс и да не се превърнете в „жена с топки“.

Небрежността

Не, това не означава, че можете да срещнете любовник по време на тренировка с огромно петно от шоколад на тениската си. Но ако парче лак за нокти се е откъснало от нокътя ви или от опашката ви е паднало кичурче не се паникьосвайте. Най-вероятно мъжът дори няма да обърне внимание на подобна дреболия и ако го направи, той ще разбере само, че сте жив човек, а не порцеланова кукла. /jenata.blitz.bg

1
Коментара по темата
1.
Я
04.06.2020 11:59:24
Кривокрака,леко кривогледа и с малък мустак-просто очарователно!
  Добави Коментар
Направи гръмко изказване за Русия От Кремъл отдавна искат мир, твърди Лукашенко Новият папа е голям фен на... Лъв Четиринадесети е привърженик на италианския Рома
Много се харесват Памела Андерсън и Лиъм Нийсън - това ли е новата звездна двойка? Преследва я маниак Мъж тормози Анистън
Продават на загуба Бившата двойка иска да се отърве от имение Спират им парите? Скандал със Семен Новиков и Кирил Милов
Притеснителна информация за Варна Наркотици отведоха трима в арестите Извънредно: Крум Зарков се оттегля като секретар на президента Причината е идеята за референдум за еврото
Задава ли се потоп в областите Бургас и Ямбол  BG-ALERT с предупреждение за опасност Див екшън в Перник Четирима младежи са задържани
Голям проблем с водата в... Село Полковник Серафимово Гръмна бомба за него Ще води "белия балет"