Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Гала сравни Милен Цветков с шило, бил смел и мъдър

Милен Цветков беше много смел журналист, а свободата не можеше да му я вземе никой, каза Гала
Ключови думи: Гала, Милен Цветков

Милен Цветков беше като шило в торба – непримирим и свободен. Той прокарва пътища в журналистиката, много го харесвах и обичам. Това каза в „Здравей, България“ по Нова телевизия Гала. 

„Върхът на копието му бе истината. Свободата никой не може да му я отнеме. Беше много смел журналист. Казваше истината по директен начин. Не обичаше да облича нещата в красиви фрази“, добави водещата на предаването „На кафе“.

Продуцентът и режисьор Тара Нури-Иванова пък сподели, че често са спорели, но много се обичали.

„Той бе много шумен, различен. Винаги имаше собствено мнение. Търсеше истината винаги. Ако можеш да го убедиш, че греши, ще се съобрази, но в противен случай не се отказваше никога. Той следеше за всеки един детайл“, добави Тара Нури-Иванова.

Той ми показа пътя в журналистиката, сподели пък водещият на „Здравей, България“ Кузман Илиев. 

2
Коментара по темата
2.
Тони
20.04.2020 10:55:00
ДА, 1. Някои от дълго работещите в радиото и телевизията които редовно показват пошлост и некомпетентност са явно несменяеми незнайно защо. Спрях да гледам някои предавания именно заради лигави и омръзнали вече водещи на екрана. От толкова много млади, умни, способни и интелигентни млади хора БТ и Нова не намират смелост да заменят някои водещи, впили се като пиявици за удобните дивани в студиата. Явно да губят зрители за тях не е проблем.
1.
1
20.04.2020 09:33:04
За разлика от нея мисирката! Но тя стои с години на екран, нали, а Милен го изтикаха в края! Ех, Българийо, Българийо, с този долен народ никога няма да се оправиш!
  Добави Коментар
Арестуваха Грета Тунберг в Лондон Тя е обвинена в подкрепа на забранената във Великобритания група „Palestine Action“ Наум Шопов пак е водещ на „Ергенът“, тръгва с жената Шоуто ще се снима два месеца, а той ще бъде там в компанията на жена си Теа и дъщеря си Амая
Правителството одобри финансова подкрепа за Украйна по плана на Европа Финансовият принос на България в размер на 16 304,40 евро 2026 носи невероятен късмет и щастие на 2 зодии Планетите най-накрая са се споразумели, че тези знаци ще встъпят в новата година с повече щастие от всякога, оставяйки всички поражения и сълзи в миналото
Новата пожарна в Камено ще бъде оборудвана чрез проект в партньорстви с РДПБЗН-Бургас С този проект ще осигурим модерно оборудване за новата пожарна и доброволните формирования, което ще гарантира по-голяма сигурност за всички жители на Камено, заяви кметът Забравете за ботокса, тази напитка заличава бръчките като гумичка: Нашите баби са я приготвяли в тенджера, ето как Опитайте тази костна супа
Даниел Митов: Създаваме звено за борба с прането на пари, за да излезем от сивия списък Звеното ще е част от Главна дирекцина"Национална полиция" Ученици Бургас с благородна кауза в подкрепа на Приюта за безстопанствени животни Инициативата показа, че децата имат големи сърца и силно чувство за отговорност към животните в нужда
Разкриха две незаконни автоморги с крадени авточасти от Европейския съюз Полицията откри голямо количество части от крадени автомобили, обявени за издирване в ЕС, в две автоморги в София и Видин Тръмп се похвали, че е принудил Макрон да увеличи цените на лекарствата Тръмп неведнъж е искал цените на медикаментите да се увеличат в Европа, за да могат, според него, те да намалеят за американците
В любимия на българите Одрин спряха да приемат левове Заради въвеждането у нас на еврото Москва: България е плацдарм на НАТО за война с Русия Това води до съответни рискове за онези, които предоставят територията си за военни приготовления, заяви Юрий Пилипсон, директор на Втори европейски департамент на Министерството на външните работи на Русия