Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Живот като на кино: Шеф Манчев заживя сам в Бояна

Ключови думи: шеф манчев, бояна, заживя сам

Страшилището от „Кошмари в кухнята” Шеф Иван Манчев използва извънредното положение заради пандемията от коронавирус, за да прекарва повече време с двете си по-големи деца, призна самият той. Докато ресторантският бизнес на телевизионния кулинар е в застой, той имал много свободно време, което отделял за трите си деца.

17-годишният Христо и 13-годишната му сестра Виктория, които са родени по време на 18-годишния му брак с бившата му жена Марина, често му гостували в новия му дом в „Бояна”. Тийнейджърите били в чувствителна възраст и първоначално не искали да имат никакъв контакт с втората жена на татко си и полубратчето си. Шеф Манчев запознал тийнейджърите с 9-месечното им братче, но те все още не можели да приемат малкия Александър като част от семейството им. И към тримата си наследника топкулинарят бил еднакво щедър и не пестял финанси за отглеждането им, разкриха запознати с житието-битието на двете му бивши семейства.

Миналата година майсторът на черпака се раздели с майката на първородните си деца и се залюби с красивата и по-млада варненка Цветомила, за което „Уикенд” пръв извести. Раждането на Александър на 21 юли изпревари с няколко дни официалния му развод. Шеф Манчев и бившата му жена обаче запазили цивилизовани отношения. Πpoтивнo нa oчaĸвaниятa, чe paзвoдът нa Maнчeв щe e cъпътcтвaн oт пaнaиpи, нищo пoдoбнo нe ce cлyчи. Гoтвaчът и Mapинa ce paзбpaли миpнo и тиxo ĸaĸ дa пoдeлят бoгaтcтвoтo cи.

Освен че е автор на кулинарното предаване „Кошмари в кухнята”, топ готвачът притежава верига от ресторанти „Кактус” в столицата, а за финансовото му състояние се носят легенди. Неотдавна Манчев заяви, че разпространените слухове за натрупаните от него милиони, нямат нищо общо с действителността. Като доказателство известният кулинар приведе факта, че от години карал един и същ „Мерцедес” и дори понякога използвал колело за придвижването си.

Въпреки премеждията в бизнеса, с които се сблъсквал, той е категоричен, че никога не е бил пред фалит. Щял да оцелее и сега, въпреки че заради извънредното положение ресторантите му хлопнаха врати. За никого в ресторантьорския бранш не е тайна, че дълги години Шеф Манчев разчитал на помощта на бившата си жена. Марина и децата им останали да живеят в 3-cтaйния ceмeeн aпapтaмeнт. Жилищeтo, ĸoeтo ĸyлинapят дoбpoвoлнo им oтcтъпил, cтpyвaло 500 000 лв.

Само три месеца след раждането на третото си дете, Шеф Манчев изненадващо се раздели и с майка му Цветомила. Кулинарят и младата му половинка обитаваха луксозен тухлен апартамент в столичния квартал „Стрелбище”. Техни съседи разкриха, че през октомври магьосникът в кухнята се изнесъл от жилището, като оставил Цветомила и бебето да живеят в него. Той се преместил покъщнината си в нов апартамент в „Бояна” и въпреки слуховете, че има нова жена в живота си, сега живеел съвсем сам.

Цветомила предпочела с Александър да останат да живеят в София, за да са по-близо до кулинара. Бившата му изгора била родом от Берковица, но дълги години живеела във Варна, където съдбата я срещнала с Шеф Манчев. Комшиите на блондинката често я виждали да бута сама бебешката количка с малкия Александър. След въвеждането на извънредните мерки на 13 март, топкулинарят временно преустановил посещенията си при тях, пише "Уикенд".

1
Коментара по темата
1.
Ха
20.04.2020 12:30:31
Този тулуп голям ебач се извъди бре?!
  Добави Коментар
Камбоджанските власти твърдят, че Тайланд е пръскал токсичен газ от дрон Отровен газ от дрон? Нов шокиращ епизод в конфликта Тайланд–Камбоджа Ако Фанка спечели голямата награда в "България търси талант" - ще дари всичките пари Част от сумата ще бъде насочена към изграждането на асансьор за хора с увреждания към плувен басейн, за да може той да бъде достъпен за всички, а останалите средства ще дари на дом
Санираха още един блок в Камено, сградата вече е с енергиен клас „А“ Блок 9 е обновен по Националната програма за енергийна ефективност, като стойността на проекта надхвърля 323 хил. лева Над 10 хил. души чакат да се чипират, мислят, че ще живеят вечно Представител на компанията обясни, че всеки може да кандидатства за чипа чрез формуляр в секцията „Регистър на пациентите“ на уебсайта на "Нюралинк
Предупреждаваха я, но тя не чу - крахът на Джан-Микеле и Габриела Риалити илюзията се срина Москва удря Euroclear с иск за $229 милиарда заради замразените руски активи Руската централна банка влиза в открита юридическа война с ЕС, след като Брюксел удължи блокадата на руски средства
ГДБОП с подробности за нарко ОПГ-то, действало под полицейска шапка При операцията са задържани общо 16 лица, като седем от тях са привлечени като обвиняеми за участие в организирана престъпна група за извършване на тежки умишлени престъпления Как да премахнем мухълът за да не се появи отново? Влага, лоша вентилация и течове са основните причини за появата му
Млад българин загина при катастрофа в Кипър, шофьорът на колата е дрогиран Инцидентът е станал в Пафос, водачът на автомобила е пребивавал нелегално 35 защитени диви птици от Руския пазар отново са на свобода Щиглеци, канарчета и зеленики спасени при акция в Пловдив
Карлос Насар: Асен Златев ми даде смисъл да остана и да се състезавам за България Олимпийският шампион подкрепи новото ръководство на федерацията и предупреди за риск от нови обжалвания Даниела Тренчева - журналистката, която накара Али Агджа да проговори Тя се представя за 17-годишната танцьорка, за да разкрие схемата