Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Заради контакт с болен от COVID-19: 8 от Бургаско под карантина

До момента в Бургас няма случаи на болестта
Ключови думи: коронавирус, варненец, 8 от бургаско, под карантина

8 души от Бургаска област са поставени под домашна карантина, след като е установено, че са пътували в един самолет от Барселона с диагностицирания с коронавирус варненец, съобщава bTV.

Предстои на всички тях да бъде взета проба, съобщиха от РЗИ-Бургас.

До момента в морския град няма случаи на болестта.

Вчера от Кризисния щаб във Варна посочиха, че всички контактни на болния са установени и са поставени под карантина. Сред тях имаше кондуктор, таксиметров шофьор и медицински лица.

25
Коментара по темата
25.
по-лошо
16.03.2020 17:22:33
До петък ще има положителни случаи в Бургас,къде точно не е важно......важното е да си седим на дупетата в къщи,по-настрани от аптеки,поликлиники,автобуси и от съседа дори!
24.
XX 11-Вирус
16.03.2020 17:21:21
ХХрисивирус, лапай чурулинче, да ти стане хубаво.
23.
XX 11-Вирус
16.03.2020 17:19:56
ХХрисивирус, лапай чурулинче, да ти стане хубаво.
22.
Лошо
16.03.2020 16:08:11
Къде по - точно в бургаско, жизнено важно е да знаем повече?!
21.
Родител
16.03.2020 15:56:36
Защо не кажат в кой ден е пътувал ,с кой полет?Толкова ли е трудно
20.
Родител
16.03.2020 15:56:24
Защо не кажат в кой ден е пътувал ,с кой полет?Толкова ли е трудно
19.
Полицай
16.03.2020 15:07:30
Ходихме на Гладстон има под карантина човек от Испания от Барселона. И ако е пътувал с този от Варна ще има положителни проби и в Бургас.
18.
Ще ва стърпя
16.03.2020 15:04:47
Има ли информация колко са тестваните хора от Бургас
17.
Ще ва стърпя
16.03.2020 15:04:45
Има ли информация колко са тестваните хора от Бургас
16.
Ще ва стърпя
16.03.2020 15:04:14
Има ли информация колко са тестваните хора от Бургас
15.
Честито
16.03.2020 14:40:34
Който е.а е.а пена се ожени
14.
Стефан
16.03.2020 13:46:10
БУРГАСКО Е ОБЩО ПОНЯТИЕ,БЪДЕТЕ ПО-ТОЧНИ С ИНФОРМАЦИЯТА,ВАЖНО Е!
13.
Елена
16.03.2020 13:39:06
Силно се съмнявам,че тези хора спазват карантината,която им е наложена! Как се контролира това няма информация.Някой вярва ли,че съзнанието на всички е едно и също....аз не съм сигурна
12.
До10 Родитела
16.03.2020 13:36:28
Кой президент беее?
Тоз може да обяви единствено "малоумно положение!
Какъв военен е този хюм от армия разграбена, разпиляна. Армия в която мазника израствал, папкал и гък не казал за дереджето или за реформа. Станал орезидент и се сетил да говори за проблеми в армията, а като бил в армията само цоцал и опъвал шнура.
11.
XX
16.03.2020 13:30:51
@6
Режи вени гошко, да се отървеш от мъките си, хюмне слабоумно!
10.
Родител
16.03.2020 13:30:13
Затова Президентът трябваше да обяви военно положение. И подобна безотговорност да се разглежда като действие срещу националната сигурност. Защото със сигурност това не е изолиран случай!
9.
Бургас
16.03.2020 13:27:30
Кажето от коя част на Бургаска област са хората!?
8.
До номер 6 Гошо Петров
16.03.2020 13:26:39
ХХ е известен с името ХХриси вируса, защото вечер прави бибитки в кенефа на гарата. Голям майстор е, направо ревеш като слон от кеф.
7.
Точно така
16.03.2020 13:16:23
На варненското лайно 100 дебели тояги на голо,и ако оцелее- затвор....
6.
Гошо Петров
16.03.2020 13:15:19
До ХХ Тъпак теб освен за МИНЕТЧИЯ да та къндардисват за нищо друго не може.........
5.
XX
16.03.2020 13:10:26
Кат казвам, защо имаше белене ме мин-вате, ама скоро за президент ще ме кандърдисвате ;).
4.
Хитлер
16.03.2020 13:01:16
Томата Айляка онзи ден се върнал от Италия и ходи наляво и надясно да се хвали, стойте далеч от тази долна чичка!
3.
Гого
16.03.2020 12:59:40
Ами, екскурзиянти.и те, ако са били като тоз от Варна в най-голямата зараза да се навреш там, не знам!
2.
Гагаузи долни
16.03.2020 12:52:44
Е кой друг ако не варналия ще осере положението
1.
г.к
16.03.2020 12:49:22
ЕЙ СЯ НИ СЕ Е..А МАЙКАТА
  Добави Коментар
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан Настроението било много по-оптимистично, според членовете на LGBTI общността Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва Анализ на Citizen Lab сочи, че телефонът на Андрей Пивоваров е бил свързан с инструмент на Cellebrite
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания Катастрофа между американски B-52 и самолет за презареждане превърна Паломарес в ядрена авария Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите Балансът на бактериите влияе върху глада, ситостта, метаболизма и възпалението
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува Военната операция е предприета след поредно нарушение на примирието и атака срещу петролен танкер в Ормузкия проток Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук Шестте артефакта били открити в квартал Перистери в Атина преди осем години
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026 Южна Африка и Канада откриват фазата на 1/16-финалите 1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела В Ла Гуайра спасители извадиха живо бебе около 32 часа след трусовете
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена На 28 юни се отбелязва и  Пренасяне мощите на св. безсребреници и чудотворци Кир и Йоан До морето с кола излиза по-скъпо това лято Пътуването София-Бургас-София струва с 13 евро повече заради горивата
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони Бившият кечист влиза в „Смелата Ваяна“ и остава едно от най-печелившите тела в Холивуд Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години Кийоши Танимото описва ужаса след атомната бомба и въпроса дали Япония го е заслужавала