Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Наградиха несебърски ветроходци

Ключови думи: несебър, несебър ветроходци, несебър 2000, флагман

Преди дни  в „Юнашки салон“, гр. Варна се проведе тържествена церемония по награждаване на най-изявените ветроходци на Българската федерация по ветроходство за 2019г. 

За първи път родната федерация отличи един спортист за ветроходец на годината: Александър Бачев от „Циклон“ Поморие – състезател в дисциплината „кайтфойл”. Негов подгласник е несебърският състезател Иво Тодоров, клас „Лазер Стандарт“ с три старта за Световната купа в САЩ, Италия и Япония, и с амбицията за олимпийска квота през предстоящия сезон.

Другите призьори на родната федерация от несебърския клуб са държавните шампиони в съответните ветроходни класове и възрасти:

Клас 470 - Яна Василева и Ивайло Ангелов – генерално класиране и Владислав Маринов и Димитър Вангелов – младежи;
Клас 420 - Мартин Геров и Ан-Никол Кънева – генерално класиране;
Клас „Лазер Радиал“ - Диана Маркова – девойки и Даниел Йорданов – младежи старша възраст;
Клас „Лазар Стандарт“- Любен Тодоров – младежи;
Клас „Оптимист“ – Божидара Бозовайска – девойки старша възраст.

Официални гости на събитието бяха министърът на Младежта и спорта Красен Кралев, управителят на Варненска област Стоян Пасев и кметът на Община Варна Иван Портних.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Харисън Форд по-влюбен от всякога Той е на 83 и се радва на голяма любов Една зодия ще срещне любовта, когато най-малко я очаква Звездите подготвят неочаквана среща, която може да промени всичко
Пиле с ориз на фурна - лесна домашна рецепта Класическо ястие, което събира цялото семейство около масата Намериха опасна бактерия на 5000 години в лед до България Не се поддава на съвременни антибиотици
Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата БАБХ иззе 16 килограма стари колбаси от фурна във Враца и спря доставчик на закуски за училище Тази зодия оставя лошото зад гърба си Звездите отварят нова страница за един знак
Пълнени чушки с кайма и ориз - домашна рецепта, която винаги изчезва първа Класическо българско ястие Немска овчарка спаси стопанката си от коварен рак, историята им е като от филм Над 10 години по-късно, двете продължават да са най-добри приятелки
Лесен трик срещу прах у дома Малък навик, който помага Черноморец Бургас попиля ЦСКА II 3:0 за домакините
Актьор, изнасилил две момичета, почина в затвора Джон Алфорд умря при неизяснени обстоятелства Тутманик със сирене - пухкава домашна рецепта Традиционен вкус, който ухае на дом