Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Волейболният "Нефтохимик" раздава безплатни календари на финала за купата в зала "Младост"

Ключови думи: Волейболният Нефтохимик, Купа България, зала Младост

Безплатни календари на шампиона по волейбол "Нефтохимик 2010" ще получат зрителите в спортна зала "Младост", закупили си билети за финалния турнир за Купата на България при мъжете. Предварителната продажба на пропуските стартира от днес - 15 януари, в 13:30 часа в офиса на бургаския клуб. Пакетната дневна цена за всички мачове е 5 лева.

Атрактивната битка за трофея е от петък до неделя. За купата ще спорят осемте най-добри отбора у нас.

Четвъртфиналните срещи започват с мача между "Ботев"- Луковит и "Монтана" от 12:15 часа в петък. От 15:00 часа на полето ще излязат отборите на "Левски" и "Хебър"- Пазарджик.

Бургаският "Нефтохимик 2010" ще има за съперник в първата си среща тима на "Марек Юнион Ивкони". Двубоят е с начален час 17:45 в петък.

"Дунав"-Русе срещу "Добруджа 07" е последният четвъртфинал, с начало 20:30 часа.

При успех на старта бургаските волейболисти ще срещнат на полуфинал русенци или добричани. Двубоят, който ще определи един от кандидатите за трофея, е в събота от 19:00 часа.

Финалът в турнира за Купата на България при волейболистите, на който бургаската зала "Младост" е домакин, е на 19 януари /неделя/ от 18:30 часа.

"Вярваме, че както и досега бургазлии ще подкрепят отбора", обявиха от ръководството на ВК "Нефтохимик 2010". 

 

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Басистът е сред създателите на групата, която оставя следа в българския блус през 90-те години
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата Евростат отчита ръст от 33,9% у нас през май 2026 г. спрямо май 2025 г. Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми Звездата от Top Gear вече шофира по-бавно, ходи повече пеша и яде вегетарианска храна
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете Жертвата е 33-годишният Кайл Беван, който е посегнал на 2-годишно Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Софийският градски съд е вписал прекратяването с решение от 26 май
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят! От половин час на ул. "Цар Самуил" нямаме ток, никой не ни дава обяснение защо и кога електрозахранването ще бъде възстановено, алармират хората Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева Захарова мупредлага работа на половин работен ден Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“
Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ! Еньовден е един от най-обичаните и мистични български празници. Той се отбелязва на 24 юни и е свързан със слънцето, росата, здравето, пречистването и силата на природата