Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Николай от бургаския ж.к.“Зорница“ „изгоря“, след като го спипаха надрусан с БМВ

Бургаските катаджии правят редовни проверки за шофиране след употреба на наркотици
Ключови думи: Николай Лазаров Бургас, наркотици в Бургас, новини, ж.к.Зорница

25-годишният бургазлия Николай Иванов Лазаров, живеещ в бургаския ж.к.“Зорница“, е спипан да шофира здраво дрогиран БМВ-то си, узна Флагман.бг.

Николай е заловен от патрул на КАТ на 29-ти декември м.г. на бул.“Стефан Стамболов“. Тестван е с дрегер и устройството е отчело, че шофира след употреба на метафетамин.

Младият мъж е предаден на прокуратурата, а дни по-късно е внесено и обвинение в Районен съд Бургас, след което той получава условна присъда от 4 месеца с 3-годишен изпитателен срок. Отнета му е и книжката за 10 месеца.

Между кориците по делото става ясно, че Николай е реабилитиран, безработен и със средно образование. 

Междувременно в последните дни тече сериозен дебат на идеята да се завишат драстично наказанията за шофьорите, каращи след употреба на дрога. Предложението е те да носят наказателна отговорност сходна на тази, която се прилага при най-тежките случаи - на шофиране след употреба на 1,2 промила.

11
Коментара по темата
11.
7 A клас
15.01.2020 12:45:58
Зара , върни дрехите на момичето!!
Тя ти е приятелка!!!
10.
Николай
15.01.2020 12:44:15
той полицая извади , да почерпи...
Аз го бъзикнах за теста - той взе , че ми се върза...
9.
Хе хе
15.01.2020 11:45:19
За няколко дни Бургас може да се "разчисти" от всички" паразити," които тровят малки и големи с всевъзможни екстри..Прикриването на престъплението е също престъпление.
8.
ХХ
15.01.2020 09:05:05
Пичове, демократизирайте се!
Максималното наказание в най-добрите ес демокрации, като банановата монархия холандия, е 3 месеца пандиз.
Станете демократи!
7.
До 2
15.01.2020 08:41:59
Малко са два месеца, да бачка ангария поне година!!!
6.
xxxx
15.01.2020 08:21:17
"че Николай е реабилитиран, безработен и със средно образование " - като добавим и BMW и пико и се получава профила на средностатистически бургазлия
5.
1
15.01.2020 07:09:46
Не познавам някой дето е надрусан с BMW. Как го правите? Венозно или ги шмъркате тия BMW-та?
4.
Дълбоката Държава
15.01.2020 06:54:22
България всяка година субсидира богатите държави в Европейски съюз с най-важното, с най-милото си – своите деца. Сивото вещество на България! От 9 млн души, колкото сме били на 10 ноември 1989 г., в момента България наброява около 5 млн. българи. Такъв погром никога не е бил в българската история!
3.
.
15.01.2020 00:13:36
Заловен е в последните дни на новата година. Вас с конкурс са ви избирали във флагман.
2.
мдаа
14.01.2020 22:54:30
пиян или дрогиран на кола. това си е престъпление и трябва да се отнема книжката доживот и поне два месеца обществено полезен труд. само това ще ги откаже.
1.
STAR
14.01.2020 22:43:47
ВСИЧКИ шекита под 20 год вземали книжки са наркомани смъркачи дали на пико или трева ! няма такива гейове !!! трябва да има казарма защото положението е много сериозно !!!
  Добави Коментар
В родни планини ще превали, жегата на Балканите обаче е осезаема Около 30 градуса в София днес Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция
Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето
Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално
Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия
За какво служи малкото копче на предпазния колан Основната функция на това интересно дизайнерско решение е доста полезна Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител
Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Галатасарай позлати централния нападател