Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

БСП кани парламентарните групи на консултации за вота на недоверие

Ключови думи: бсп, вот на недоверие, вот на недоверие иска бсп, флагман, политически новини

Парламентарната група на „БСП за България“ кани за консултации ПГ на ДПС, "Воля" и независимите народни представители на 16 и 17 януари по повод предстоящия вот на недоверие. Това съобщиха от пресцентъра на  партията.

От БСП подчертават, че обявяването на инициативата им за внасяне на вот на недоверие е отключило последващите събития. Те ясно показват, че правителството носи вина за кризите с водата и вноса и горенето на отпадъци.

Социалистите считат още, че нито арестът, нито оставката на ресорния министър изчерпват въпроса за политическата отговорност на правителството „Борисов 3“.

От левицата са категорични, че българите дишат мръсен въздух, в Перник няма яснота докога ще продължи режимът и дали няма да се утежни. От локална кризата с водата става национална. Въпросите около горенето на отпадъците остават отворени. Това е в резултат на сгрешена политика, безхаберие,некомпетентност, съмнения за корупция и неизпълнени обещания, смятат от левицата.

Ако всички поканени подкрепят вота на недоверие, общият брой на народни представители ще бъде 124, коментират от БСП.

1
Коментара по темата
1.
Аптикадир
11.01.2020 07:18:48
БСП+ДПС=Коалиция ! Идваме !
  Добави Коментар
Семейство изкара 11 дни на ол инклузив и "забрави" да плати 2500 евро! Стигна се до късен арест на летището Драма в Испания Кошмарно престъпление: Младежи подпалиха ресторант с клиентите вътре Драма в Лондон
5-годишен с костюм на Батман спаси живота на възрастен мъж Драма на Острова Никола Цолов с нова голяма крачка към титлата във Формула 2 Стана четвърти в спринта на "Спа"
Брутално домашно насилие: Българин изби зъб на приятелката си и я изхвърли на улицата Драмата стана в Мездра Отиде си легенда на българския баскетбол Почина Димитър Сахаников
Тежка катастрофа на пътя Варна - София, три деца в болница Ударът се случи между две коли Ценно признание: Родните плажове сред отличниците в ЕС Данните са от годишния доклад на Европейска агенция по околна среда
Извънредно! Огромни пламъци лумнаха до голям хипермаркет, пет пожарни са на терен Гъст черен дим стресна туристите в курорта Свети Влас, огнеборци от два града се борят със стихията Изпитана рецепта за пържени картофи: Златни правила за перфектна хрупкавост Тайни на професионални готвачи
Започва се: Зрелищна бойна гала нажежава Бургас Зала "Младост" ще е домакин Снимачна площадка с питони и варан се превърна в кървава баня, рапър с доживотна присъда Хладнокръвно убийство в английската столица