Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Очаквано! Плачков върза тенекия на "Пътят на честта"

Ключови думи: Веселин Плачков, пътят на честта, киро християнина, кино прожекция, марияна попова

Веселин Плачков не се появи на ексклузивната кино прожекция на сериала „Пътят на честта“, която се състоя снощи в столичен мол и бе няколко часа преди ефирното излъчване. Актьорът не дойде на финалния епизод на първия сезон на сериала.

Липсата на едно от главните лица в продукцията бе напълно очаквана. Той е в обтегнати отношения с екипа. В снощния последен епизод героят на Плачков Киро Християнина умря. Причината за убийството на екранния образ на Веселин са постоянните му скандали с екипа на сериала. Жената на Плачков Мариана Попова няколко пъти замеси скандал около продукцията.

Вчера през деня тя издаде финала на сериала, а малко преди това нападна сценаристите, че вкарват прекалено много сцени с дрога и проститутки. Това е и причината Плачков да е нежелан в "Пътят на честта". За разлика от Плачков, в залата се появиха много от акрьотите в продукцията. Ивайло Захариев и злата свекърва Бонка не пропуснаха прожекцията. Силвия Петкова липсваше в залата, но нейното оправдание бе, че детето й има рожден ден.

„Смятам, че успехът на сериала се крие в историите, които разказва и които се случват на българите всеки ден. Има доста лошотия в сериала и колкото да не ни се иска да го признаем, ние сме обградени от нея. Това е една лошотия, която сами си правим. За радост обаче като във всяка приказка или сериал, както и в живота, в крайна сметка побеждава любовта и доброто.

Сериалът носи това име, защото ако човек вярва в определени неща, може да се измъкне от лошата ситуация и в крайна сметка да бъде победител“, заяви продуцентът Магърдич Халваджиян.

В продължение на три месеца заплетените сюжетни линии и вълнуващите истории на героите в сериала не оставиха безразлични зрителите пред малкия екран – някои обикнаха, на други съчувстваха от сърце, а образът на Бонка, в чиято роля се превъплъщава актрисата Галя Александрова, се превърна в нарицателно за зла свекърва.

5
Коментара по темата
5.
5
22.12.2019 21:48:20
Смелостта Ви да коментирате познанията на актрисата по английски език без да сложите нито една точка или запетайка в изреченията си (или поне да положите повече усилия в правилното изписване на думите ) граничи с наглост. Пожелавам Ви да научите родният си език така, както уж владеете английски.
4.
BG
21.12.2019 23:09:07
Много злоба към българското кино.Това все пак не е конкурс по англ. език ,а кино,роля.Най-добре си гледайте турските .
3.
Фен на сериала
21.12.2019 13:08:02
Артиста прави филма / сериала- да има голям успех или играеш, желан от публиката, или се криеш под полата на жена/ мъжа си.
2.
Уточнение
21.12.2019 01:08:53
На мен също ми направи изключително лошо впечатление потресаващия акцент на актрисата, играеща Анелия, когато се опитваше да говори английски...То бива, бива, но това мина всякакви граници на поносимост. Толкова ли нямат консултант в екипа, който да и коригира поне малко ужасното произношение?!
1.
софийския батал
20.12.2019 17:53:42
тая гадната която го играе жената на захари ивайлов.
гимнастичката от хамерика е мнооого зле уникално гадния английски език има напрао ми нарани ушите като е слушах явно е учила английски докато е брала зеле в англия или е мила кенефи в хамерика
под всякаква критика е и като актриса и английският и
предпочитам цяла вечер да немога да спа от лаещи кучето от колкото да е слушам да говори на английски дори и едно изречение
  Добави Коментар
МВР предотврати имотна измама за стотици хиляди лева в "Малинова долина" Нотариус сигнализирал за съмнителни документи, а проверка показала, че актът не фигурира в системата на Агенцията по вписванията "Форбс": Илон Мъск е първият човек с нетно богатство от над 600 млрд. долара Оценката на SpaceX почти се удвои, а Мъск задмина всички в историята с рекордно лично състояние
Коледната украса крие сериозни рискове за домашните любимци, предупреждават ветеринари Гирлянди, електрически лампички, токсични растения и храни водят до инциденти с любимци по празниците - специалистите съветват какво да избягваме След еврото: Цените на жилищата у нас ще скочат с до 10% още през 2026 година Брокери очакват умерено, но сигурно поскъпване на жилищата през следващите години, като водещи фактори са достъпните кредити и сравнително ниските цени спрямо Централна Европа
Пламен Константинов остава в Локомотив Новосибирск до 2028 година Бившият национален селекционер на България продължава успешната си работа в Русия България и още 7 страни обявиха Русия за най-голямата заплаха за сигурността в Европа На среща във Финландия премиерът в оставка Росен Желязков акцентира върху ролята на България за морската и екологичната сигурност в Черно море
Изискана рецепта с яйца и хайвер Семпло, но ефектно мезе, което комбинира яйца, майонеза и хайвер Пиян поляк намушка българка след скандал в апартамент в Германия 30-годишната жена е с тежки наранявания и е настанена в болница, нападателят е задържан, тестът му е отчел над 2 промила алкохол в кръвта
ЦСКА финализира втори трансфер преди Коледа - централен защитник от Португалия "Армейците" готвят втори удар на пазара след идването на Пиедраитани Цените на жилищата ще растат и през 2026 г., но с по-бавни темпове Анализатори виждат връзка между икономическия растеж и движението на цените в имотния сектор
Коледа издава изневерите: най-рисковото време за палавите съпрузи Психолози и адвокати обясняват защо именно по празниците лъжите най-често излизат наяве, а разводите зачестяват Светлините на Коледен Бургас събират фотографи и модели на празничния пл. "Тройката" Всеки от бранша – любител или професионалист, фотограф (видеограф), модел или UGC криейтър може да участва