Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Хванаха Джамбазки да шофира пиян

Ключови думи: ангел джамбазки, флагман, хванаха джамбазки пиян

Хванаха евродепутата Ангел Джамбазки да шофира с алкохол в кръвта. Случаят е от 7 декември, но за него стана ясно едва днес, предава bTV.

Джамбазки е бил спрян за полицейска проверка в Самоков. Според източници от МВР дрегерът на място е отчел 1,5 промила алкохол. Джамбазки обаче е настоял за кръвна проба.

 

11
Коментара по темата
11.
XX
12.12.2019 20:34:58
@9
Ще го изберат за шеф, да е на нивото на пияндето юнкер....
10.
Постъпил е два пъти грешно
12.12.2019 20:28:46
Първия път-че е пил и е седнал зад волана.
Втория път-че не е отказал проверка за алкохол, защото в този случай щеше да се размине само с административно наказание.
Извод: когато човек започне много да се взема на сериозно, си намира "тапа за г.. за" !
9.
пенсионер
12.12.2019 18:43:16
Какъв пример ще даде в Европарламента по прилагане на законите които се приемаот българския парламент .Българските Евродепутати са над законите
8.
гражданин
12.12.2019 18:30:30
Ми сега ко ша праим.След цяла седмица виновните полицаи са очаквали че до кръвния тест ще отрезнее.и не са го съ общили от ПРЕСЦЕНТЪРА на МВР .За жалост то взел че отчел по висока степен на алкохол .18промила .
7.
Ха ха
12.12.2019 18:26:20
Още чакаме на Московски кръвната проба като уби сина си.....
6.
Marinero
12.12.2019 17:26:11
Наиграха го и него. Е разбира се не са му сипвали на сила в устата. Дамаджан войводи ко да ги прайш.
5.
До: тъпо парче 12.12.2019 17:20:38
12.12.2019 17:23:37
Вярно е ... такъв си :)))
4.
да,ама не
12.12.2019 17:22:57
Кръвният тест е показал 1,8 промила.
3.
тъпо парче
12.12.2019 17:20:38
е тоз като повечето си избиратели.Ако дрегерът не е манипулиран,то кръвната проба винаги показва повече.Повечето „калитковци” си мислят,че като им вземат кръв час-два по-късно,докато се домъкнат до лабораторията,то кръвния тест ще покаже по-малко.Да,ама не!
2.
Пушкин
12.12.2019 17:12:12
Леле, мале патриоти-пишман патриоти- пияни патриоти.
1.
Smith
12.12.2019 17:04:38
Кръвната проба ще покаже под 1,2 промила, за да се размине само с глоба. Иначе ще трябва да се раздели с топлото брюкселско местенце, тлъстата еврозаплата и дългокраките секретарки, които му носят кафетата. И от прокуратурата няма да го закачат, нали затова си избраха Гешев. Ама ще трябва да изпълнява както и досега каквото му поръчат от Сараите.
  Добави Коментар
Потресаващо! Княгиня Калина ще е патрон на „Бизнесдама на годината“  Принцесата се облече с цветовете на българското знаме и шокира всички с изключение на Евгени Минчев Руски спец военни слагат "невидими" наметала? На бойното поле е като във филм на ужасите
Голяма мечка реши да се разходи до мола, ръководството настръхна Сериозен проблем в Япония Мъж оцеля при катастрофа с 241 загинали, какво се случва с него днес Не може да преодолее шока
Хулиган изпочупи коли във Варна и си изпати Престъплението му е разкрито, осъден е Рекорд в парламента, приеха законопроекта за „Лукойл“ за 26 секунди Щеше да е наистина смешно, ако не ставаше дума за най-голямата компания в България, коментира Даниел Лорер 
"Всеки трети български мъж е извънземен" Сочи прелюбопитна теория Край на драма с избягали затворници Единият се предаде, другият бе заловен
Куче уби 9-месечно бебе Голяма трагедия в Уелс, животното е от порода, която сега е забранена в държавата Не правете тази шофьорска грешка, пагубна е за скоростната кутия Проста маневра е способна да нанесе сериозни щети
Окончателно: Обособеният управител ще може да се разпорежда с имуществото на "Лукойл" Държавата с повече правомощия в компанията Няма да повярвате, но това е Натали Трифонова с майка си Нейната майка Ванина Трифонова с нищо не отстъпва на своята дъщеря – и изглежда настина изумително