Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Само във Флагман.бг: Служители на ЧЕЗ бутат паркирани автомобили, за да си наместят аварийната машина в София

Живущите в района останали без думи от действията на аварийния екип
Ключови думи: София, ЧЕЗ, служители, безобразие, потрес, машини, авария, жители, кооперация,

Служители на ЧЕЗ бутат паркирани автомобили, за да си наместят аварийната машина. Циркът се е разиграл пред очите на наш читател, който останал потресен от видяното.

„Възможно ли е в 21-ви век нещата да се случват по този начин. Служителите на дружеството дойдоха на ул. „Асен Разцветников“ в кв. „Витоша“, вероятно по сигнал за авария. По улицата обаче имаше паркирани коли, които явно пречеха на екипите, но вместо да потърсят собствениците и да помолят да ги преместят, те започнаха да ги бутат“, разказва очевидецът.

Живущи в кооперацията, която гледа към улицата, започнали да викат към служителите на ЧЕЗ: „Недейте, ще повредите автомобилите!“, но отговор от тяхна страна нямало. Възмутени са и от факта, че предварително не е било оказано, че теренът трябва да бъде разчистен.

Бил подаден сигнал дори на тел. 112, но оттам дори не реагирали. Възмутените хора позвънили и в централата на дружеството, но те заявили, че на място си има оперативен ръководител, който вземал решенията. И докато жителите в района се опитвали всячески да се свържат с институция, която да им помогне, бутането продължавало, докато колите не били преместени, а камионът на ЧЕЗ мръднал с няколко метра по-напред, за да си продължи работата по аварията.

„Действията на тези служители сериозно могат да увредят автомобилите, най-вече скоростните кутии“, коментира очевидецът, който ни изпратил сигнала.

След голямото бутане отстраняването на аварията започна

 

1
Коментара по темата
1.
Кичо
15.11.2019 09:10:27
"...предварително не било оказано..."
оказано или указано....
Явно идва от Указание, а не от Оказание.
Не е смешно, жалко е.....
  Добави Коментар
Арестуваха Грета Тунберг в Лондон Тя е обвинена в подкрепа на забранената във Великобритания група „Palestine Action“ Наум Шопов пак е водещ на „Ергенът“, тръгва с жената Шоуто ще се снима два месеца, а той ще бъде там в компанията на жена си Теа и дъщеря си Амая
Правителството одобри финансова подкрепа за Украйна по плана на Европа Финансовият принос на България в размер на 16 304,40 евро 2026 носи невероятен късмет и щастие на 2 зодии Планетите най-накрая са се споразумели, че тези знаци ще встъпят в новата година с повече щастие от всякога, оставяйки всички поражения и сълзи в миналото
Новата пожарна в Камено ще бъде оборудвана чрез проект в партньорстви с РДПБЗН-Бургас С този проект ще осигурим модерно оборудване за новата пожарна и доброволните формирования, което ще гарантира по-голяма сигурност за всички жители на Камено, заяви кметът Забравете за ботокса, тази напитка заличава бръчките като гумичка: Нашите баби са я приготвяли в тенджера, ето как Опитайте тази костна супа
Даниел Митов: Създаваме звено за борба с прането на пари, за да излезем от сивия списък Звеното ще е част от Главна дирекцина"Национална полиция" Ученици Бургас с благородна кауза в подкрепа на Приюта за безстопанствени животни Инициативата показа, че децата имат големи сърца и силно чувство за отговорност към животните в нужда
Разкриха две незаконни автоморги с крадени авточасти от Европейския съюз Полицията откри голямо количество части от крадени автомобили, обявени за издирване в ЕС, в две автоморги в София и Видин Тръмп се похвали, че е принудил Макрон да увеличи цените на лекарствата Тръмп неведнъж е искал цените на медикаментите да се увеличат в Европа, за да могат, според него, те да намалеят за американците
В любимия на българите Одрин спряха да приемат левове Заради въвеждането у нас на еврото Москва: България е плацдарм на НАТО за война с Русия Това води до съответни рискове за онези, които предоставят територията си за военни приготовления, заяви Юрий Пилипсон, директор на Втори европейски департамент на Министерството на външните работи на Русия