Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Голяма изненада в Пловдив, Дани Каназирева на балотаж срещу Здравко Димитров от ГЕРБ

Битката за града под тепета ще се реши на балотаж, на който изненадващо отива Дани Каназирева от „Съюз за Пловдив“. Това сочат първите прогнозни данни на социолозите.
Ключови думи: Новините от Пловдив, Дани Каназирева, Здравко Димитров, ГЕРБ, Славчо Атанасов

Битката за града под тепета ще се реши на балотаж, на който изненадващо отива Дани Каназирева от „Съюз за Пловдив“. Това сочат първите прогнозни данни на социолозите. 

Очаквано настоящият управител на област Пловдив Здравко Димитров от ГЕРБ събира най-много гласове – 34,8%, а опонентката му – 17,2, съобщава Нова телевизия. 

Разликата между тях трудно може да бъде стопена. 

Кандидатът на НФСБ и ВМРО Славчо Атанасов печели 14% от гласовете, на Николай Радев от БСП – 7,4%.

За общински съветници от управляващата партия са гласували 30,7% от пловдивчани, а за БСП – едва 7,8. 15,6% са подкрепили кандидатите на „Съюз за Пловдив“, 9,6% за НФСБ – ВМРО, 7,8% за „Кауза Пловдив“. 

„Ако успеем при тази медийна пропаганда срещу нас и всички медийни манипулации, има лъч надежда в България! Ако успеем, значи Пловдив е различен. Хората искат ново и различно управление“, каза Дани Каназирева пред камерата на Нова телевизия. 
 

1
Коментара по темата
1.
Носи негативите на НФСБ
27.10.2019 23:23:21
НФСБ са дръпнали надолу Славчо Атанасов. Големите обещания които дадоха и не изпълниха на предните избори са си казали думата
  Добави Коментар
Зеленски с коментар за ситуацията в Покровск Думите му нямат нищо общо с твърденията от Москва Жестока вражда между банди в Брюксел Двама са ранени
Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Затварянето на рафинерията в Бургас води до тежък недостиг на средства и затруднява изпълнението на заложените цели, коментира икономист Колин Фарел се напи зверски и вбеси Том Крус 46 дубъла за една сцена
Бърз трик за по-лесно заспиване Може да помогне Всички ли мразят Слави? Тв водещият с безпрецедентен ход във фейсбук Публична тайна е, че други политически лидери имат модератори, които управляват публичните им страници и те блокират троловете
Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Участник крещи: "Каам ти, каам ти" Трилърът със Светльо Вуцов продължава Не е ясно дали ще играе за националите
Алекс Грозданов обра аплодисментите в Полша В идеалния отбор е Мъж се направи на жена в "Ергенът" Иронизира участничка
Какво се случва с водата в голям роден град? Хора са притеснени Круизен кораб заседна в Дунав На румънска територия