Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

След алармата на Флагман.БГ: Положиха пътна маркировка до поморийското село Лъка

Този участък вече не изглежда така, бяла линия разделя двете платна и обозначава края им отляво и отдясно откъм банкета
Ключови думи: каблешково, село лъка, поморие, пътна маркировка, път, новини

Дни след алармата на Флагман.БГ, че пътят между бургаския кв. Черно море и поморийското село Лъка е опасен заради липса на маркировка, двете платна вече са обозначени с ограничителната бяла линия, съобщават наши читатели. От няколко дни насам участъкът се е сдобил с чисто нова маркировка, която прави движението значително по-лесно, особено нощем.

Сигнал до Флагман.БГ: Пътят между бургаския кв. Черно море и с. Лъка е без маркировка от години, опасен е!

Флагман.БГ съобщи за проблема в началото на октомври, след като жители на с. Лъка се свързаха с редакцията ни, за да разкажат за ежедневните си премеждия на отиване и връщане от работните си места. Те обясниха, че проблемът е от няколко години. Читателите ни описаха пътуването си като „ад”.

Буквално няколко дни след това обаче специалисти от Агенция „Пътна инфраструктура”, поддържаща пътя, са пристигнали на място и своевременно са започнали да отстраняват проблема.
 

12
Коментара по темата
12.
W
21.10.2019 14:41:47
А още колко години за маркировка от Лъка до Ахелой .Искаме отговор
11.
*********
21.10.2019 09:27:59
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
10.
НАРОДЕ
21.10.2019 09:23:37
Ако не гласуваш даваш преднина на ГРОп и тези случай че зачестяват на този участък освен маркировка няма и асвалтова настилка а парите за ремонт са "усвоени"
9.
БСП - Бузлуджа
21.10.2019 08:02:04
Мисля че пътя Ахелой - Каблешково - Бургас спокойно може да приеме кръг от Формула 1
8.
Работа,работа,работа....
21.10.2019 07:17:37
Пътя Бургас-Каблешково-Слънчев бряг беше основно реновиран още пролетта. Сега след като улегна асфалта се положи и пътната маркировка.Официалното откриване и рязане на лентичката ще се състои на 27.10.2019 година. На събитиета ще присъстват премиера ,кметовете на Бургас,Помория,Каспичан и Приморско.Пътя е прекрасен и може би най добрия в цяла България.За ремонта бяха похарчени милиони левове от Бойко Борисов - да се свети името му.Без неговата благословия още щяхте да търкаляте таратайките си по черните неведоми пътища господни,АМИН.
7.
Мима
21.10.2019 06:31:08
Голям успех бе флагман? Браво? Най големия ви успех за всички времена? След уволнението на собственика ви от ОД на МВР. Сега ще искате и изборите да спечели другия. Ви шеф.?
6.
Ха Ха
21.10.2019 00:33:29
Ехаа, а до Обзор кога??????????
5.
поморие е нашта клетва
20.10.2019 23:11:52
Похвално за инициативата на Флагман, довела до това АПИ да си свърши работата. Сегнализираме "Флагман" за пътя Поморие-Каменар-Каблешково. Беше афиширано от администрацията в Поморие за спечелен проект и подписан договор за финансиране по оперативна програма за този общински път. Вече трета година няма избран изпълнител и общината спря обществената поръчка за изпълнител. Отново загуба за жителите на общината от решения на администрацията " Работат,Работа,Работа". Уважаеми г-да от Флагман , в момента отсечката Поморие -Каменар - Каблешково е в окаяно състояние и най-важното без маркировка а зимния период и мъглите предстоят.Сигнализираме "Флагман" да помогне и общината да си свърши работата, както АПИ за отсечката Лъка-Поморие, за да няма ПТП и пътни инциденти.
4.
B8ngo
20.10.2019 22:37:51
Това е третокласен турски път, а уж ние сме в Европа. Смешни управляващи, смешни кметове, работят само по избори. Чакат 3 години и на четвъртата почват да кърпят и да полагат маркировка.
3.
до 2
20.10.2019 22:13:40
Ти пък вече много взема да искаш.Може би на другите избори...
2.
От Каблешково до Ахелой
20.10.2019 21:54:49
А кога ще дойде тая отсечка. С повече от 50 не може да се движиш там без да ти паднат бъбреците. Това е основен път към Слънчев бряг от автомагистралата. Пълен срам.
1.
bai kosta
20.10.2019 21:43:41
Айде хаирлия да е,до следващите избори!
  Добави Коментар
Защо е хубаво да възобновяваме старите си приятелства Приятелството не е нещо чак толкова "крехко", колкото сме свикнали да мислим 7 малки ритуала за съживяване на любовта Как да възстановите връзката си
Украйна обмисля изтегляне на войските от Донбас Тръмп настоява за създаването на "свободна икономическа зона“ Сняг ли?! Посрещаме Коледа по джапанки Схемата с кучия студ няма да се случи, обеща проф. Георги Рачев
Ето коя е най-добрата видео игра на годината на The Game Awards 2025 Clair Obscur: Expedition 33 обра точките на церемонията От Кремъл: Спиране на огъня само ако украинските сили се изтеглят от Донбас Донбас е руски, всички части на Донбас са руски, заяви Юрий Ушаков
Тези рецепти ще ви накарат да си оближите пръстите Те са с чесън Филип Киркоров обсипа дъщеря си с подаръци Поводът този път беше 14-ият рожден ден на дъщеря му Алла-Виктория, която посрещна празника си в полунощ на 1 декември, буквално зарината от скъпи изненади
Пенсионери по селата: За пръв път виждаме тази банкнота Едва сега хората от селото научиха, че банкнотите имат уникален воден знак, който се вижда само срещу светлината Столичният кмет Васил Терзиев става част от проекта на президента Румен Радев Той не искал и да чуе за Асен Василев и ПП
Ген. Атанасов и Иво Мирчев във война Лидерът на Да, България не пускал джобния генерал на трибуната, защото "дразнел младите" Лоши новини за състоянието на Любо и Боби Михайлов Любо се топи, а Боби е с необратими последици на мозъка