Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Трагедия край Казанлък! Шестима загинаха при адска катастрофа

Заради катастрофата край Казанлък, е затворен пътят за Габрово. Загинали са всички пътници в едната кола и шофьорът на другия автомобил
Ключови думи: Новините от Казанлък, катастрофа, загинали, затворен път, новините на БНТ

Шестима души загинаха тази нощ при тежка катастрофа край Казанлък. Инцидентът е станал около 1 часа на пътя между град Крън и село Хаджи Димитрово, съобщава БНТ.

Лек автомобил, в който са пътували 5 души, се удря в кола с габровска регистрация. На място загиват всички пътници в колата и шофьора на другия автомобил. Към момента се изясняват причините за катастрофата. 

Предполага се, че водачът на колата, в която са били 5-ма души, е употребил алкохол и е карал с несъобразена скорост. Води се разследване.

Заради произшествието пътят Казанлък-Габрово е затворен за движение. Осигурен е обходен маршрут.
 

5
Коментара по темата
5.
X
14.10.2019 09:19:52
Естествено, или ще са цигани, ако не държавата е виновна. Родители, вижте си предрусалите деца, които се псуват като каруцари по улиците, проблемите си решават с бой, а целта в живота им е да станат охрани. Давайте им пари за бмв-та, нищо че не знаят как да карат.
4.
Наско циганина от поморие
14.10.2019 08:58:45
Май са от нашите дет сигара пушат
3.
Да
14.10.2019 08:54:43
Абе що за сорт е това Българина За всичко му са виновни министрите ,полицията ,лекарите, служителите .Въобще държавата Никога обаче той самия. Един постъпил безотговорно, карал пиян и убил 5 човека Каква е вината на полицията в случая? Или полицаите са го напили? Всеки Човек е отговорен сам за действията си ,и трябва да търси вината първо у себе си.
2.
мислещ
14.10.2019 08:40:03
До Д:
Сигурен ли си че петимата са данъкоплатци,щото аз мисля че са от тези дето цоцат от държавата !
1.
Д
14.10.2019 07:51:58
Полицията спи. За какви ви плащаме?
Спирайте и глобявайте наред!
Всеки който дори не си е почистил колата глоба, това не са съзнателни хора!
Държавата сега губи 6 данъкоплатци и другите трябва да работят вместо тях!!!!
Мислете!!!
Всяко произшествие е вина на лидерите на обществото и учителките (защото вие на учители не плащате още!)
  Добави Коментар
Пак отписват Джокович в Мелбърн Ще има ли втора изненада? Ледената кралица Линдзи Вон влезе в болница Падането й идва малко преди ОИ
Джокович със смайващи думи към Синер Ноле демонстрира чувство за хумор Римляните използвали човешки изпражнения като лекарство? Това се случвало преди 2000 години, миризмата прикривали с мащерка, твърдят учени
Цената на цигарите скача Причината - новите и по-високи акцизни ставки Друго си е да знаеш български - ето какво се случи с най-добрата дружка на Мони Николов в Новосибирск Дмитрий Лизик може да е щастлив, че Локомотив привлече Симеон
Полезни храни против остеопороза Калцият изгражда структурата на костите, правилното хранене може да е ключово Младите мъже "полудяха" по пластичните операции Между 2018 и 2024 г. броят на хирургичните козметични процедури, извършвани върху мъже, е нараснал с близо 95%
Тези 3 храни поскъпнаха най-много след приемането на еврото Шопската салата може да се превърне в лукс Манчестър Юнайтед не забрави за Димитър Бербатов Митко получи куп поздрави за рождения си ден, най-престижен изглежда този от "Олд Трафорд"
Февруари носи пари и успех на три зодии Звездите са благосклонни към знаците Овен, Дева и Козирог Лудогорец даде 4 милиона, но си струваше Петър Станич е диамант в селекцията на "орлите"