Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Саботаж във „Фермата"! Подляха вода на водещия Иван заради красавица

Ключови думи: саботаж, Фермата, Иван и Андрей, водещ, Натали Трифонова, красавица, синоптичка, любопитни новини, новини от последните минути

Саботиран от собствения си екип - водещият на "Фермата: Нов свят" Иван Христов се сблъска със сериозно подливане на вода по време на двубоя му му със синоптичката на bTV Натали Трифонова.

Продукцията реши да продължи рубриката "Звезден дуел" след изданието й миналата събота, когато Андрей надви Иван, но приключи с травма. Тази седмица на Иван му се наложи да се изправи срещу нов противник – красивата Натали, която обаче е в чудесна спортна форма.

Заради контузията си Андрей остана на скамейката на водещите, а ослепителното момиче на времето се закани да размаже Иван на арената преди същинския сблъсък на вечерта между чорбаджийката Кристиана Брънзалова и Красимира Цочева от отбора на сиромасите.

Иван и Натали се впуснаха в стремглава надпревара в играта "Мост и ябълки", но след финиширането на Натали Андрей се усъмни в конспирация срещу Иван. По негова молба Иван надникна зад стената с дървени трупчета, която трябваше да събори с обстрел от ябълки, и видя, че някой старателно я е подлепил с парчета гафер.

Саботьорите на играта на Иван се оказаха главният редактор на шоуто Ники Николов и Митко полицая от първи сезон на "Фермата". Те са сътворили тази "добрина" в паузата след участието на Натали, когато се реди сетът за Иван и са се вмъкнали да подлепят стената, така че Иван да не може да я събори.

Това явно не е убягнало на Андрей. "Дължим на нашия дългогодишен колега да бъдем честни. Иване, иди и виж какво има зад стената", намеси се очилатият водещ.

След като силите бяха изравнени и Иван се раздаде една идея по-бързо от грациозната Натали, той спечели звездния дуел с три минути преднина. Но както сам си заяви още в началото на играта - "влизам в този двубой като абсолютен неудачник.

Ако случайно спечеля, ще съм неудачникът, който не постъпи джентълменски с хубавото момиче. Ако загубя, ще съм неудачника, победен от момичето"./show.blitz.bg

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Кметът Димитър Николов: Гергьовден е празник на вярата, смелостта, честта и дълга към родината Гергьовден е и празник на всички, които носят силата и символиката на свети Георги в своето име, написа Николов 20 г. по-късно "Арсенал" пак е на финал в ШЛ Лондончани елиминираха "Атлетико" и чакат ПСЖ или "Байерн" в спора за европейската титла
Млади виртуози от България и Турция блеснаха на сцената на читалище „Заря“ в Хасково с фестивала „СОЛиСиМи“ „СОЛиСиМи“ се утвърждава като платформа, която дава шанс на млади класически музиканти да работят с професионалисти и да натрупат опит на голяма сцена Хороскоп за 6 май 2026: Стрелецът да избягва риска, а Везните да подбират внимателно контактите си Денят изисква осъзнатост и емоционална зрялост
Ако не бъдат предприети незабавни мерки за свлачището край Пампорово ще стане страшно Теренът се разпада на отделни блокове, между които се просмуква вода, която от своя страна допринася за допълнителната им нестабилност и повторно активизиране Кралицата, която не скри посивелите си коси и привлече вниманието на света Изборът на кралската особа да не прикрива белите си кичури с боя се превърна в основна тема за дискусия, определяна като съзнателен жест към по-естествен и модерен образ
Почина голям български режисьор Тъжната новина бе съобщена в социалните мрежи от поета и историк Пламен Павлов Голяма промяна в менютата на детските градини Махат захарта
Къде сбъркахме: Децата до 4-ти клас не могат нито да си вържат обувките, нито да отидат до тоалетна сами Българските деца от първи до четвърти клас нямат елементарни навици, които са загубени по пътя от първи до седми клас, смята Диян Стаматов  В Гърция забраняват на непълнолетни да използват тротинетки след смъртта на дете 13-годишно момче загина след челен сблъсък с автомобил 
Екипът на Центъра за обществена подкрепа се включи в розовата емоция на Giro d’Italia Специалистите от социалната услуга подкрепиха събитието със снимки пред центъра, облечени в емблематичния розов цвят на Giro d’Italia АПИ обяви поръчка за проектиране и строителство на Южния обход на Ямбол Избраният изпълнител ще трябва да изготви технически проект и ПУП за обекта и да реализира строителството на трасето. Новият участък трябва да бъде проектиран за градски условия и скорост до 50 км/ч