Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Черноморец се върна към победите, наложи се над отбора на Емо Ангелов-Бабангида

Ключови думи: Черноморец 1919, Югоизточна В група, новини от Бургас, спортни новини, Черноморец 1919 Хасково

Черноморец 1919 се върна към победите. Възпитаниците на Радостин Кишишев победиха с 3:1 Хасково 1957 в среща от 9-ия кръг на Югоизточната трета лига и зарадваха дошлите около 300 зрители.

Още в 5-тата минута Жулиен Парушев с далечен удар откри резултата и даде летящ старт на домакините. Последваха няколко пропуска на „акулите“. В последната минута на полувремето обаче Антон Узунов вкара втори гол за Черноморец.

Станислав Дрянов проби чудесно отдясно и от аутлинията върна назад, където Узонов засече отблизо за 2:0. Минута по-рано пък удар на Ивелин Костов от Хасково кацна на напречната греда. В 69-ата минута бургазлии оформиха класиката в резултата.

Трайо Грозев влезе в наказателното поле и с удар по диагонала в долния десен ъгъл направи 3:0.

Минута преди края гостите от Хасково достигнаха до почетен гол. Негов автор бе Красимир Илиев от дузпа. Това бе пета победа за Черноморец от началото на сезона и „акулите“ отново поглеждат към първите места в класирането.

12
Коментара по темата
12.
Фг
01.10.2019 23:36:52
Биха ха, да ви знам и професионалистите мазутски. Че то по-добре от Розите да падане отколкото от село Ерден. Мазутчета, нещо за мача? Обръщалки, лежанки, нагласени филми, а-у.
11.
Do8
01.10.2019 23:31:56
Папур, глуповат. Друго съм написал, ама понеже си селтак с типичния си манталитет да грабеш бързо и на момента се радваш на фалша който ви сервират. Да ти знам и фена, щом се радваш на такива "успехи".
30.09.2019 09:48:18
най-добре си изпаднете тогава в окръжните групи, там са още по-истинските мачове.
тва е идеалното олицетворение на вашия загубеняшки манталитет. За първи път виждам фен, който иска отбора му да изпадне, но явно на акацийте тва е начина на мислене
7.
Az
29.09.2019 23:34:24
Аз пък не искам Черноморец да влиза в Б група. Истинските мачове са в аматьорските лиги. Не искам това симпатично отборче да заприлича на ония крайградските, чиито резултат от мачовете е ясен седмица преди да се състои срещата. Цяла България вече ги знае.
6.
КЗМ
29.09.2019 19:21:26
Мъка до къде стигнахме да се радваме на публика от 300 семкари. На мач за град 200хил човека като Бургас. А преди като като имаше мачове на Черноморец цялата фердинандова беше пълна от единия до другия край с хора вървейки в една посока и веднага ти става ясно на къде :))
5.
Бургазлия
29.09.2019 12:13:20
Отново се показа в този мач кой е отбора на бургас.макар след спад в отбора от двете загуби,бургазлии бяха на стадиона.пълни трибуни(близо 300-350),чудесна атмосфера създадена от агитката,приятна игра на отбора,чудесно време,на бургаския стадион се играе.каквото и да говорят другите,фактите са такива.напред акули! Черноморец е жив.
4.
До 1
29.09.2019 01:05:17
Така ли правихте миналата година нафталин? Селски фен за курбани говори, няма какво да стане! Я кажи какво е времето в Созопол?
3.
Дон1
28.09.2019 22:54:35
Не мазутий, Черноморец играха с 3 момчета родени 2002 год. Иначе и вас трябва да ви има трети мач ви хващам на точен резултат. Само така утайки!