Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Българo-италиански бизнес форум с официален партньор КРИБ-Бургас представя добри практики, възможности и перспективи

Специален гост на събитието ще бъде Н.Пр. Стефано Балди, посланикът на Италия в България
Ключови думи: Бизнес форум в Бургас, Стефано Балди, Индустриален и логистичен парк Бургас, Гранд хотел и спа Приморец

Българо-италиански бизнес форум, насочен към добрите практики и възможности за инвестиции, съвместна работа и партньорство между България и Италия, ще се проведе на 12 септември 2019 г. в Гранд Хотел Приморец – гр. Бургас. Събитието е организирано от Индустриален и логистичен парк Бургас, сп. Enterprise и Конфиндустрия България с официалното партньорство на КРИБ – Бургас и под патронажа на Община Бургас.

По време на форума ще бъдат представени нови възможности и успешните инструменти за нови инвестиции и развитие на бизнеса между двете държави. В допълнение, ще бъдат дискутирани и възможностите за съвместна работа и партньорство в посока търговия и производство на текстилни стоки и машини, мебели, хранително-вкусова промишленост и др., както и формите за привличане на туристи от Италия в България и обратно. Специално участие ще вземат италиански фирми, предприемачи и инвеститори, с интерес за бизнес в България и региона.

Идеята на събитието е да бъде и платформа за организирани двустранни срещи между италиански и български фирми, които да допринесат за създаването на нови и утвърждаване на съществуващите контакти между бизнеса от двете страни.

На форума ще бъдат представени актуални данни и анализ на инвестиционния климат в България от страна на Българската агенция за инвестиции, както и основните предимства и макроикономически показатели на България като бизнес партньор.

Специален гост на събитието ще бъде Н.Пр. Стефано Балди - посланик на Италия.

За участие като гост-лектори са поканени едни от най-големите италиански инвеститори в България. Събитието е насочено към представители на български и италиански фирми – собственици, управители и изпълнителни директори на компании от различни сектори и индустрии, предприемачи, инвеститори с интерес към развитие на съвместни проекти и бизнес по между им.

Автомобил бе ударен от мълния цели три пъти, ето какво се случи Видеорегистраторите на автомобили, които са били близо до мястото на инцидента, са заснели случилото се Трагедия! Блок остана без тераси след прекъснато саниране, бивш футболист падна и загина Балконите на хората са напълно открити и с изрязани парапети, което доведе до смъртен случай
Meteo Balkans: Екстремно суха почва в България Според последните сателитни измервания на почвената влажност от неделя, 17 август 2025 г., голяма част от Балканите е изправена пред сериозен дефицит на влага през това лято Нагли търговци измислят собствен курс евро - лев В повечето случаи умишлено и без причина повишават цените на стоките
Колоездачна обиколка променя движението в участък от Подбалканския път От 14:15 ч. до 16:40 ч. поетапно ще се ограничава движението в 9-километровия участък от разклона за Мирково до Челопеч Числата на седмицата: Средната заплата у нас - над 2500 лева 41% от българите не могат да си позволят едноседмична почивка
Още рокади в полицията Направени са преназначения Мъж се удави в морето край Царево Мъж на 59-години беше изваден от морето в района на Попския плаж в Царево.
Белият дом оглежда Будапеща за преговорите между Тръмп, Путин и Зеленски Унгария е фаворит благодарение на премиера Виктор Орбан След дъжд качулка! Подготвят промени след инцидента в Несебър Премиерът Росен Желязков възложил на съответните министри и агенции да направят необходимите предложения за нова нормативна регулация на тези дейности
Емил Тонев ще оглави НСО Това предложи кабинетът Борисов: Няма страшно, нали българите ходят в Гърция, там е в евро Президентът Тръмп направи една ювелирна операция, аз съм оптимист за мира, заяви лидерът на ГЕРБ