Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Burgas Jam очаква своята публика на 27 юли до Морската гара

Ключови думи: burgas jam, burgas jam на 27 юли, флагман, фестивал Burgas jam, бургас

На 27 юли, събота, на паркинга между Магазия 1 и Морска гара в зоната за обществен достъп на Пристанище Бургас ще се проведе третото издание на фестивала Burgas Jam. Както при първите две, главен герой на събитието отново е китарната музика в цялото й жанрово многообразие. Организаторите обещават да предложат обичайния безкомпромисен откъм качество звук.

Не пропускайте да видите и чуете на живо в Бургас за първи път от 20 години легендарните ФСБ с най-доброто от тяхното творчество, пълни два часа на сцената.

Световният посланик на фламенко музиката Луис Гало ще поднесе на публиката горещи испански ритми заедно със своята група Los Caminos De La Guitarra: 

https://www.burgas.bg/bg/news/details/1/37992.

В Burgas Jam 2019 ще участват още няколко професионални китаристи, извадени от своето групарско амплоа - Николай Карагеоргиев, Атанас Недев, Борис Николов, Ангел Демирев, Ивайло Христов и други.

Билети се продават на редовната цена от 18 лв. в Grabo и Еventim, на касите в експоцентър "Флора", Опера, Туристически информационен център и лятната каса до Часовника.  

Вижте условията на най-новата интернет игра "Свири на сцената на Burgas Jam!" ТУК. Участието в нея може да Ви спечели изява на фестивалната сцена, както и безплатен вход за Вас и двама Ваши гости

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 293 000 фирми и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове Собствениците търсят автентичност и устойчивост, докато ламинатът запазва мястото си като практично и достъпно решение
Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани Организираната схема за трафик към ЕС е действала срещу суми до 10 000 евро на човек Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни Елате за да подкрепим освобождаването и правото на лечение на Ива Михайлова от Кочани, зоват организаторите
Български фирми могат да кандидатстват за 100 000 евро по програмата DIANA на НАТО Инициативата подкрепя компании, стартъпи и иноватори с технологии с гражданско и отбранително приложение Тези зодии получават шанс, който идва веднъж на 12 години Лъвовете са големите любимци на звездите през това лято
Как OnDrive променя обслужването на автомобили на локално ниво? Сервизният модел на OnDrive във Варна поставя акцент върху точен график, предварителна цена и организирано обслужване на автомобила След Камелия и "Луда по тебе", Джокович посегна и на Бангаранга Световният номер едно Новак Джокович изненада феновете с танцови умения под звуците на евровизионния хит на Дара
Най-шокиращите трагедии в света на екстремните спортове Сред най-тежките инциденти у нас през последните години е смъртта на осемгодишно момче по време на парасейлинг край Несебър Една от най-големите групи за трафик на мигранти у нас е действала в Айтос, разбиха я при мащабна акция Тя е действала в България от август 2025 г.
Петролът поевтинява, но кога ще паднат цените на горивата Прогнозата за следващите три месеца е, че ще плащаме цени, близко до днешните заради увеличените пътувания през лятото Николай Димитров: Общинският център за култура и образование „Артиум“ е сърцето на културния, духовния и социален живот в Несебър В многофункционалната сграда се организират и множество благотворителни инициативи, символ на обществена солидарност и подкрепа