Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Катастрофирало БМВ затвори дясната лента на "Тракия" към Бургас

Шофьорите да се придвижват с повишено внимание и съобразена скорост, като спазват указанията на "Пътна полиция"
Ключови думи: тракия, катастрофа, пловдив, пътна полиция, ам тракия

Катастрофа с БМВ временно затвори дясната лента на автомагистрала "Тракия" към Бургас, съобщи читател на TrafficNews.

Няма данни за пострадали, Пътна полицията е на мястото на инцидента и регулира потока от автомобили.

От АПИ съобщиха, че временно в участъка движението си осъществява в изпреварващата лента.

Шофьорите да се придвижват с повишено внимание и съобразена скорост, като спазват указанията на "Пътна полиция", съобщиха от АПИ.

Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ – www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.

8
Коментара по темата
8.
Николай
11.06.2019 18:47:33
До D
магистралата не е виновна. Вчера се запали ТИР магистралата ли е виновна. До мола в изгрев Опел минал на червено и блъснал Голф. Кой е виновен въпрос за 500 лева от Ники Кънчев.
7.
Очевидец
11.06.2019 15:33:41
Шофьорът на BMW-то не е виновен, мантинелата го засече.
6.
въй
11.06.2019 13:19:52
Сега някой кореняк бургазлия от Меден Рудник ще го купи, ще го закърпи и ще мутрее с него. Ще си направи околосветско, като тръгне Горно езерово, Братово, Камено, Свобода, Рудник и обратно към карабаира. Все екзотични дестинации...бръм-бръм-бръм.
5.
ko ne
11.06.2019 13:04:34
pak bmw basi maykata. drugi koli nqma lina toq svqt be mamka mu.
4.
Ицо
11.06.2019 12:24:29
Сега някой да каже,че шофьорите на БМВ не са диви селяци и използват ли мигачите.
3.
Kirqzanao
11.06.2019 11:21:16
Пак се джасна тоз мартин пенчев строши сумати коли
2.
D
11.06.2019 10:25:00
Или още един човек пострадал от този долнопробен път, наречен "магистрала"
1.
мислещ
11.06.2019 10:06:29
Още един "бързак" е разбрал че на пътя не е като с джойстика пред компютъра ,а физичните закони важат и за "страхотния" му автомобил,който вече не е толкова страхотен :)
  Добави Коментар
Рязка промяна на времето: след дъжд и вятър идва затопляне До вторник страната остава под влияние на облаци, валежи и силен североизточен вятър, а от сряда и особено в четвъртък температурите тръгват нагоре  Мъж прекара 19 години в затвора за престъпление, което не е извършил Историята на Кенет Уиндли от Ню Йорк отново постави въпроса как една грешна идентификация и пропуснато разследване могат да изпратят невинен човек зад решетките за близо две десетилетия
Почина Робърт Мълър, човекът, който постави Русия и Тръмп под прожекторите Бившият директор на ФБР, разследвал руската намеса в изборите в САЩ през 2016 година, си отиде на 81 години Шампиони влизат в класната стая, за да покажат на децата как се печели и в живота Световни и олимпийски медалисти ще се срещнат с ученици в 131 СУ, за да говорят за труд, дисциплина, загуби, воля и пътя към истинския успех
Вучич: Близо сме до Трета световна война Основната причина е борбата за ресурси, смята сръбският президент Над 37 000 са подадените заявление за гласуване зад граница Почти 3000 българи в САЩ ще се включат във вота на 19 април
Чък Норис спал 5 месеца до болната си съпруга и я върнал към живот Прочел ѝ 17 книги Глобиха Бербатов заради оставено без надзор огнестрелно оръжие Максималните температури ще са между 7° и 12°
В Самоков бе открита уникална писта, Никола Цолов коментира значението й Много се радвам, че най-накрая има писта, която е много близо до София, каза българската звезда Облачно с валежи от дъжд на много места ще е утре Максималните температури ще са между 7° и 12°
Експерт: Дори малка панелка по 5000 евро на квадрат има купувач Търсенето на имоти намалява, но пък все още няма и достатъчно предлагане Сърбия изнесла оръжие за Израел със 140% повече от 2024 г. Полетите от Белград до израелската военновъздушна база Неватим са скочили рязко през последните две години