Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Крисия чукна 15 с гаджето

Снимките са придружени с текст „Завинаги”, от което ясно личи, че младата певица е наистина привързана към приятеля си
Ключови думи: крисия, приятел, гадже, рожден ден, 15 години

С гадже отпразнува 15-я си рожден ден младата певица Крисия Тодорова. Любимката на цяла България отбеляза личния си празник с емоционални снимки в социалната мрежа.

Крисия сподели и кадър от морското парти, на който за първи път позира с младеж, за който се предполага, че й е гадже. Двамата са заснети в стила „Следвай ме”, станал истинска модна вълна в инстаграм. На снимката се вижда Крисия и само ръката на младежа зад нея.

Снимките са придружени с текст „Завинаги”, от което ясно личи, че младата певица е наистина привързана към приятеля си, пише „България днес”.

Въпреки че Крисия се старае да не привлича внимание към личния си живот, според слуховете, приятелят й е Ясен Владимиров, който също е на 15 години. Двамата са съученици от музикалното училище „Любомир Пипков” в София, където се запознават. Макар че връзката им е още детска, двамата вече ходиха заедно на почивка и се плацикаха в басейн, но отново не са се снимали заедно.

Младежите споделят една компания, която обикаля кафенета по столицата и често събиранията им са белязани от песни и танци. Крисия беше спрягана и за гадже на сина на футболиста Валери Божинов. С малкия Валерко са в една компания и имат фотоси заедно, но те са просто приятели и няма нищо повече между тях. 
 

„На тази възраст искаш - не искаш, трябва да пораснеш. Оттук — нататък трябва да съм по-сериозна във всичко”, заяви с година по-голямата Крисия.

За личния си празник тя получи вълнуващ подарък от родителите си - те ще финансират първия й видеоклип, който ще бележи началото на самостоятелната й кариера. Младата певица наскоро разкри и защо е приключила изявите си в „Шоуто на слави”. Месеци наред не е имала никакви ангажименти, а менторът й не я налагал на сцената, както преди.
По тази причина предпочела да напусне екипа на предаването, а след края на шоуто се радва на повече покани и отпреди. Крисия признава още, че наред с хилядите почитатели има и много хора, които се държат злонамерено с нея. Но се старае да не им обръща внимание и да преследва целите си.

10
Коментара по темата
10.
Виктория
04.06.2019 10:23:40
Това не е гаджето ѝ. Това е Тереза, същата снимка има и в профила на Тереза.
9.
anonimna mishka
04.06.2019 09:48:50
На снимката,Тереза е хванала за ръка Крисия..Това не е приятелят ѝ!!Ако обичате проверявайте нагледно какво публикувате,защото тази статия е лъжа и пълна простотия:-)
8.
Катрин
03.06.2019 22:58:24
Това е Тереза в инстаграм даже го пише като натиснеш върху снимката За какво лъжете
7.
Лорито_вее
03.06.2019 21:11:42
Бе вие сте мно зле... На снимката е отбелязана Тереза...
6.
Siska
03.06.2019 17:23:00
Това е Тереза бе глупаци! Как най мазно лъжете
5.
Аз
03.06.2019 16:56:56
Как пък решихте, че е любимка на цяла България?! На мен пък ми е неприятна. Може да пее хубаво, но има гадничка физиономия.
4.
03.06.2019 16:47:16
Да ли вече е ебана???

Пирянкова и тя голяма путка стана! Едни цици, едно чудо! Тереза и тя е вече в еблива фаза!

Пс: флегман, не ме трийте!!!
3.
Sisj
03.06.2019 16:21:32
Много сте тъпи!!! Вижте кой е отбелязан!! Тереза
2.
Sisj
03.06.2019 16:20:56
Много сте тъпи!!! Вижте кой е отбелязан!! Тереза
1.
Sisj
03.06.2019 16:20:19
Много сте тъпи!!! Вижте кой е отбелязан!! Тереза
  Добави Коментар
Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия
За какво служи малкото копче на предпазния колан Основната функция на това интересно дизайнерско решение е доста полезна Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител
Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Галатасарай позлати централния нападател
В зоопарк разстреляха 12 здрави маймуни и дадоха труповете за храна на хищници Драма в Германия Синът на Уейн Рууни: Татко, спри да идваш на мачовете ми Кай е сред най-перспективните футболисти в школата на Манчестър Юнайтед
Дъщерята на Майкъл Джексън развали годежа си и не скри сълзите в очите Парис е много наранена емоционално Забравете за традиционната баница, тази версия с тиквички е много по-вкусна Настържи, объркай и изпечи
Скандал в затвора, хванаха лекар с голямо количество „Ривотрил“ и „Ксанакс“ При извънредна проверка, разпоредена от министъра на правосъдието, са открити психотропни лекарства без документи Парите ще текат като река за тези три зодии през август Три зодиакални знака ще получат възможност, която не бива да се пропуска