Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

При 70 % в Карнобат: БСП 1410 гласа, ГЕРБ – 935 гласа

Ключови думи: Изборите в Карнобат, резултати от изборите, новини от последните минути

БСП изглежда ще победи в Карнобат, както Флагман.бг пръв съобщи по-рано тази вечер. (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

При 70 % от обработените протоколи на паралелното преброяване, социалистите водят с 500 гласа – над 20 %.

До този момент за БСП са преброени 1410 гласа срещу 935 гласа за ГЕРБ и изненадата – 618 гласа за ДПС.

ВМРО са четвърта политическа сила с 245 гласа.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!

10
Коментара по темата
10.
*********
29.05.2019 20:25:54
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
9.
НЯМА КОЙ
29.05.2019 17:31:19
Няма алтернатива за това селище. Ако спечели БСП ще накажат сегашния кмет, но ще бъдат и те наказани като останат без пари от правителството. Затова БСП ще надува розови балони , които ще се спукат след изборите. Сегашния кмет не може да остане повече . ГЕРБ не може да спечели защото няма подкрепа, въпреки , че има желание. ДПС нямат интерес , ако на централно ниво не са с властимащите. Остава някой , който се води на постоянен адрес в Карнобат , но от 10 години живее в Австралия примерно , да си дойде и да гласува наистина , а не както са гласували от негово име докато е бил в чужбина . Въпроси без отговор.
8.
*********
27.05.2019 22:44:54
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
7.
хахах
27.05.2019 19:46:42
Червената простотия са бившето БКП преминало в ГЕРБ.На хората им писнаха кражбите и простащината наложена от ГЕРБ , набий ти си го в главата . БСП с нищо ни Ви е виновно за корупцията , кражбите и простащината.
6.
Дремиград
27.05.2019 18:03:06
Гражданите на Карнобат отново допуснаха червената простотия да вземе връх в града
5.
СДС
27.05.2019 15:41:21
ГЕРБ какво Ви става , подпряха Ви СДС и едвам на национално ниво поведохте БСП с 5 процента. Без СДС сте загубени сега се дръжте за тях. Хахахах.
4.
Владко , Владко!
27.05.2019 15:38:57
Владко Крумов от Карнобат като ти казваме, че за нищо не ставаш , що се сърдиш. Пак яде бой в Карнобат. Марш от областната управа на Бургас ,отивай си в с. Карнобат че ни срамиш.
3.
Да
27.05.2019 15:36:01
Бургаска област бавно се събужда от зимен сън. ГЕРБ със своята кражба, рекет и корупция губи в голямата част от общините! Успех на Карнобат!
2.
Браво!
27.05.2019 15:33:25
Браво на Карнобат . Не допуска елементарните от ГЕРБ да ги управляват!
1.
Коментатор
27.05.2019 06:53:01
Кардобат навремето беше град. Сега - пенсионерско бесепарски клуб. И още по-зле ще става, като селенията взема връх.
  Добави Коментар
24-годишна бургазлийка преобърна колата си в канавка край Приморско, ранена е възрастна жена Автомобилът излязъл от пътя между Ясна поляна и Веселие, пострадалата е освободена за домашно лечение След екшъна в Ямбол: Какво наказание грози жената, нахлула с пистолет в аптека и поискала оборота Нападателката се оказа с богато криминално минало, но остана с празни ръце
Невиждани реликви от Междузвездни войни влизат в музея на Джордж Лукас Над 1300 произведения и оригинални филмови материали ще заемат 33 галерии в Лос Анджелис Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Пашинян отговори, че национален вот трябва да има едва след официална молба за членство в ЕС
Дневен хороскоп за 28 юли 2026: Любовта вдъхновява, смелите решения носят промяна Денят е подходящ за нови знания, важни покупки, романтични жестове и финансови възможности, но звездите съветват да не пренебрегвате здравето и вътрешния си глас Намериха издирваната 12-годишна пианистка Мери, излязла без слуховите си устройства СДВР призовава всеки с информация да се обади на 112
Огнен ад в Португалия: Над 1000 пожарникари се борят с няколко фронта Най-активните пожари бушуват край Сантарем, Гуарда, Брага и Браганса Тръмп пита Путин: Помагат ли руски сателити на Иран да избира цели Вашингтон проверява твърденията за разузнавателна помощ от Москва, докато преговорите с Техеран продължават
Георги Маджаров влезе в ролята на председател на Народното събрание Областният управител Дико Диков поздрави участниците в "Модел Република България - Чайка" и ги призова да останат и да се развиват в страната Шампион и грегар: Как "Погацар" стана най-великият помагач в спорта Феновете дълго ще помнят как най-големият ас в колоната цертва етапни победи, за да води младия Дел Торо в битката на мексиканеца за третата позиция
20-годишен пиян зад волана превърна паркинг в лунапарк с "блъскащи се колички" За щастие няма жертви Мъж се пребори с акула в плитчините на океана и спаси годеницата си Драма в САЩ