Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Арестуваха Мартин Камбуров в Пловдив, замерял полицаи с пари

Мартин Камбуров се държал агресивно с полицаите
Ключови думи: мартин камбуров, пловдив, флагман

Голмайсторът Мартин Камбуров е арестуван, съобщава TrafficNews.bg

Футболистът е паркирал своето порше неправилно на улица „Полковник Сава Муткуров” в Пловдив. Служители на „Общинска полиция” обаче му сложили скоба. Когато Камбуров се върнал до колата си, установил, че не може да тръгне. Позвънил на оставения телефон и след малко на място се появили служители на „Общинска полиция”.

„Започна да ги обижда и да се държи агресивно спрямо тях и те повикаха полиция”, разказа очевидец на случилото се.

Когато полицаите пристигнали на адреса, играчът на „Берое” започнал да се държи агресивно и към тях. Обиждал ги и ги замерял с банкноти, за да му свалят скобата по-бързо. В същото време негов приятел снимал с телефон и провокирал униформените.

В момента и двамата са задържани в ареста.

Глобата за сваляне на скоба от неправилно паркиран автомобил в Пловдив е на стойност 30 лева.

Кой е Мартин Камбуров? 

Кариерата на Мартин Камбуров започва в Ботев (Пловдив), но налага името си в българския футбол с отбора на Локомотив (Пловдив). Шампион на България през 2004 г. и бронзов медалист през 2005 г. с Локомотив (Пловдив).

Шампион на ОАЕ през 2006 г. с Ал-Ахли. Голмайстор на "А" ПФГ 5 пъти: през 2003/04, 2004/05, 2008/09, 2013/14 и 2015/16, съответно с 26, 27, 17, 20 и 18 гола, като третия си голмайсторски приз печели само от мачове през пролетния полусезон.

В евротурнирите има 6 мача и 2 гола за Локомотив (Пловдив) – 2 мача за Шампионската Лига и 4 мача и 2 гола за Купата на УЕФА. За националния отбор досега има 16 мача и 1 гол. Пролетният полусезон на 2009 г. е много успешен за нападателя. Печели редица индивидуални награди заради голмайсторския си нюх. С екипа на Локомотив (София) печели само в рамките на пролетния полусезон (15 мача) голмайсторския приз на шампионат 2008/09, вкарвайки впечатляващите 17 гола.

В периода 2010 – 2012, Камбуров играе за китайския Далиен. Отбелязва доста голове за тима и се превръща в един от най-добрите чужденци, играещи в китайското първенство в този период. През пролетта на 2013 Камбуров подписва договор с ЦСКА след неуспешни преговори с тогавашния президент на Локомотив Пловдив.

Все пак през лятото на същата година Мартин Камбуров официално е представен като ново попълнение на Локомотив Пловдив.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Вреден ли е наистина шоколадът Какви са цените по заведенията на морето Поскъпнаха ли
100 000 души за без ток в... Мексико Жечо Станков дава пресконференция Ще се дебатират важни енергийни теми
Тревога край голям роден град! Забелязано е рядко срещано животно с големи размери Какво се случва в Шуменско? Стопи се Гери-Никол отслабна сериозно
Претърпя шок в Германия Синер допусна обрат срещу тенисист извън Топ 40 на ранглистата Кои зодии са най-надути? Те са убедени, че са нещо специално и са над останалите
Камион затапи временно "Траянови врата" Образува се колона в посока София, движението вече е нормализирано Изригна отново Меси с гол, който доближи Интер до 1/8-финалите на Световното клубно по футбол
Това са най-тъпите зодии Астрологично обяснение на глупостта Празник е! За имен ден могат да почерпят... Хората с имена Наум, Бисера и Бисер