Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Журналистката, целуната от Кобрата: Още никой не е ял от сушито ми

Досега Джени никога не е позволява на клиенти да се хранят от тялото й
Ключови думи: джени суши, кубрат пулев, кобрата, журналистка, суши, готвене, целувка, светски новини

Все по-известната журналистка Джени Суши, която бе целуната от родния боксьор Кубрат Пулев, направи бомбастично разкритие. Както е известно, Джени Равало, както е истинското й име, има бизнес, който включва консумиране на храна от голи женски тела.

Именно заради нейната професия много хора не вземат сериозно думите й, че едва ли не е изнасилена от Кобрата с въпросната целувка. Това явно й "светна лампичката" и я накара да обяви в профила си в социалната мрежа "Инстаграм", че до момента единствено нейните модели са позволявали на хора да се хранят от техните тела, но не и самата тя, пише блиц.

"Нека изясня едно недоразумение. Никога никой не е ял суши от мен. Все още. Това са просто снимки за СуШи Арт. Аз съм суши шеф и имам модели, които идват и правят "голото суши". СуШи Арт не е моето име, това е името на моята компания. Заради традиции и старомодни разбирания по-малко от 2% от суши шефовете са жени, беше трудно да си намеря работа, защото това е доминирана от мъже индустрия. Работила съм в няколко ресторанта преди да стартирам Суши Арт. Започнах като продавач на пазара, продавайки рула и сосове", написа журналистката и добави, че неин приятел я "подсетил" за голото суши, като уточни, че това е забавен, изтънчен и секси начин да се изживее живо изкуство и суши.

3
Коментара по темата
3.
ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
12.04.2019 12:05:48
Тя да не разбира под суши вмирисаната си мушмула,а?
2.
xaxax
12.04.2019 10:54:19
Че кой яде вмирисана риба?!?!?! :)))
1.
pfff
12.04.2019 10:41:13
tiho kurvo.... na klada!
  Добави Коментар
Любо Пенев е на крака, забелязан е да се разхожда в Борисовата градина 59-годишният специалист се е разхождал в парка заедно със съпругата си Кристина Забележка за бързо шофиране завърши със смърт, мъж почина след удар в Бистрица Случая е от събота, а сблъсъкът е вследствие на направена забележка заради високата скорост, с която младият мъж преминал покрай него, твърдят близки на загиналия
Оставиха в ареста учител-педофил, изпращал голи снимки на децата Разследването започва на 26 януари след сигнал от баща на 12-годишно момиче Хороскоп за 6 февруари: изпитание за всяка зодия и ден, който не търпи крайности Кой ще се справи с лекота и кой ще трябва да прояви търпение и самоконтрол
Естония затваря граничните си пунктове с Русия през нощта Пунктовете ще останат отворени през деня в продължение на 12 часа. Забраната за разпръскване на сол доведе до превръщане на Берлин в ледена пързалка за пешеходците Рекорден брой от 2270 паднали хора за едно денонощие, доведе до политическо напрежение около забраната за разпръскване на солress.
Десетки творци и издатели пред фалит заради забавени плащания по Фонд Култура Проекти за милиони по Плана за възстановяване стоят без разплащане институциите си прехвърлят отговорността Забележка за висока скорост, доведе до саморазправа и смърт на мъж от Бистрица  Близки настояват за по-тежка мярка и изразяват недоверие в разследването
Професор Рачев със стряскаща прогноза за февруари Очакват се обилни валежи Румен Радев с остра реакция след новите промени в Изборния кодекс "От нас зависи да си върнем правата", счита той
Язовирите "Кърджали" и "Студен кладенец" преливат, села остават откъснати от света Пороите спряха, времето сякаш реши да се смили  Катастрофа между две коли край село Бата, млад шофьор пострада Заради несъобразена скорост при мокър завой, 27-годишен водач предизвика удар с насрещен автомобил