Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Мария Игнатова удари дъното след раздялата с Димитър Рачков. Чука за пари на вратата на бившия си мъж Петко Димитров

Мария Игнатова остана на червено след раздялата с Димитър Рачков
Ключови думи: мария игнатова, димитър рачков, петко георгиев, господари на ефира, халваджиян, светски новини

Мария Игнатова остана на червено след раздялата с Димитър Рачков. След актьора, кланът Халваджиян, който години наред бе основният й източник на трудова заетост, също я отряза напълно, отказвайки й каквато и да е работа. Говори се, че се наложило блондинката да чука за пари на вратата на бившия си мъж Петко Димитров, съобщава HotArena.

Поставен в ситуацията да избира между Мария и Рачков, продуцентът им Магърдич Халваджиян логично предпочел комика, който му носи по-добри рейтинги, а освен това му е и личен приятел. Наскоро шефът даде ясно да се разбере кой от двамата служители му е по-скъп, като се появи на сватбата на Софи Маринова в компанията на актьора. Това бе разчетено като недвусмислен сигнал, че 

Мария Игнатова е аут не само от дома на бившия си възлюбен, но и от влиятелната компания Халваджиян, 

с която доскоро плътно се движеше и в професионалния, и в личния си живот. Бившата водеща на „Господари на ефира” се водеше една от близките приятелки на жената на Маги – Кремена Халваджиян. Тя бе неизменно присъствие на всички купони на стилистката, често я придружаваше и при пътувания зад граница. Говори се, че именно благодарение на ходатайството на Кремена хубавата блондинка успяла да задържи работата си в „Господарита” дори по време на предишната й раздяла с Димитър Рачков.

След падането на предаването от ефир обаче Маги Халваджиян категорично отказвал да търси работа за приятелката на жена си. Единственото шоу, което той в момента прави, е „Като две капки вода”, а там няма място за Игнатова. Продуцентът дал да се разбере, че тя поне засега не бива да се надява на хонорар от него, тъй като скоро не се очаква нов сезон на „Х Фактор”, където красавицата води заедно с Алекс Раева. Другото шоу, в което тя се е изявявала като водеща, е „Пееш или лъжеш”. То обаче издържа само един сезон в ефира на Нова тв, а към момента никой не говори за връщането му на екран. Отсъствието на Мария от ефира довело до рязък спад във финансовите й постъпления, твърдят запознати. 

Според слуховете, се е наложило красавицата да моли за помощ бившия си мъж Петко Димитров.

Понеже е майка на първородния му син – Виктор, вратата на бизнесмена винаги била отворена за водещата и той никога не й отказвал пари, шушукат в светските среди. Актуалната му половинка Яна обаче се дразнела, че хем гледа детето на Мария като свое, хем мъжът й налива пари в портфейла на бившата съпруга. Въпреки това не смеела да се оплаче, защото не искала да разваля със скандали семейната идилия с Петко. Само се надявала Мария час по-скоро да си намери нова работа или поне нов заможен мъж, за да спре да точи пари от джоба на Петко. Говори се, че освен семейство Димитрови, единствената, която е подала ръка на Игнатова след раздялата с Рачков, е приятелката ѝ Алекс Раева. Тя й е предложила участие в свой клип. Господарката на ефира и Димитър Рачков се разделиха окончателно в началото на годината. Говори се, че той е сложил край на връзката им, а най-вероятно за това е изневяра от нейна страна, пише "Уикенд".

5
Коментара по темата
5.
Не съм Баи Иван до 2
12.04.2019 00:03:26
Като гледам как се притесняваш.за препинателните знаци,и ми става ясно какъв У М Р Я Л Х У И СИ . СКЪСАН КНИЖЕН ПЛЪХ.
4.
Бре
11.04.2019 20:00:01
Боли ма .УЯ за тая пача.
3.
До 1
11.04.2019 18:38:32
Теб пък кой те занимава с нещо, бе папагал!!!
2.
До 1
11.04.2019 18:36:34
Като ти чета писанията "Бай" Иване, без нит един припинателен знак, може да си най - много Иванчо, детето на деокрацията. Нито си милионер, нито можеш да е..ш!
А ти Марче споко. Скоро ще нае..ш верния, който да те храни!
1.
Бай Иван милионера
11.04.2019 17:51:11
Как може да ни занимавате с подобни глупости този уродлив безврат клоун изтъркан само разваля предаванията и тая веяна рахитична скумрия мария ко ви засяга нека и по кофите да ровят и двамата това им пожелавам!
  Добави Коментар
Турция готви пълна забрана за домашни любимци в ресторанти и кафенета Ограничението може да обхване не само салоните, но и терасите и градините, а нарушителите ще бъдат глобявани С багер разбиха крепост на наркодилъри във Факултета, арестуваха сестрата на Гугутката 42-годишната жена опитала да изхвърли десетки дози фентанил в канал, а полицията разбила стената и извадила тръбата
АПИ дръпна шалтера на поръчка за 1 млрд. лв.: Евтините мантинели ни излизат с човешки животи Експертът Христо Грозданов настоява решенията да се вземат според риска и разходите за целия живот на съоръженията, а не само по най-ниската първоначална цена Милошев защити Ия Петкова начело на НДК: Семейните връзки не отменят професионализма Съпругата на заместник-председателя на парламента Иван Ангелов е избрана временно за директор, а конкурс трябва да бъде проведен до шест месеца
ЕК към България: Няма напредък по ВСС, корупцията по върховете и законодателния процес Страната е изпълнила изцяло само една от осемте препоръки, а доверието в независимостта на съда продължава да пада Летище Бургас влиза мощно в битката за Евровизия 2027: Готово е за 50 000 пътници на ден Аеропортът застана зад кандидатурата на морския град и отговори на основните съмнения за въздушната свързаност с над 70 директни маршрута и капацитет до 21 полета на час
България е четвърта в ЕС по брой съдии - над два пъти над средното На всеки 100 000 души у нас се падат 35,4 професионални съдии, а жените заемат близо две трети от съдийските места Огнен ад в Испания: 12 000 хектара изгоряха, над 1000 души са евакуирани Пожарът в Арагон остава извън контрол, а стотици огнеборци и военни защитават застрашените селища
Нов смъртен случай след полицейско задържане във Варна, разследват действията на униформените 44-годишен мъж издъхнал по време на акция срещу наркоразпространението, година след смъртта на Явор Георгиев, която предизвика масови протести ЕИБ отпуска 800 млн. евро за още 30 години живот на АЕЦ Черна вода Първи блок ще премине през дълбока модернизация и подмяна на ключови компоненти, а връщането му в мрежата е планирано за 2030 г.
Георги Татарски пое Булгаргаз преди решаващите преговори с Боташ Той сменя Веселин Синабов, а временното ръководство ще управлява дружеството до нов конкурс, но не повече от шест месеца Царево става спортната сцена на Южното Черноморие за три дни Плувен маратон, 5kmrun, плажен волейбол и велообиколка събират професионалисти, любители и семейства от 17 до 19 юли