Черноморец си тръгна с 3 точки от Марково

Първа победа зa футболистите на Радостин Кишишев като гост тази пролет
Ключови думи: Черноморец, Сокол Марково, Марково, футболна среща, Югоизточната трета лига, Радостин Кишишев, новини, спортни новини

Черноморец победи с 2:1 като гост Сокол Марково в среща от 22-ия кръг на Югоизточната трета лига. Това бе и първа победа зa футболистите на Радостин Кишишев като гост тази пролет. Те поведоха в резултата след попадение на Жулиен Парушев и асистенция на Васил Калоянов. След час игра Мустафа реализира и второ попадение за акулите. След още 10 минути домакините върнаха едно попадение, но нямаха нито сили, нито възможности за второ попадение. В последната минута Черноморец пропусна уникална възможност след като Колев и Калоянов остана двама на един, но не се възползваха.

Със спечелените 3 точки акулите остават на 5-та позиция с актив от 40 точки.

9
9.
1919
24.03.2019 23:19:28
аз да питам в куклен имаше ли дузпа за камено и гол за атлетик после или не защото ми се губи нещо
8.
морски
24.03.2019 10:26:31
do 3: Ами смятай, щом най-добрия отбор е пети, по-какъв начин първия е първи.
23.03.2019 21:25:33
Че какво отношение има класирането с играта ? Както най-добре знаете за класирането играят други фактори - съдии, мъдии, БФС Пловдив и така нататък. Знаеш как е.
4.
Запознат
23.03.2019 21:11:12
Акулите както всеки мач досега бяха подкрепяни от своите фенове , които с песни и скандирания показаха обичта и отношението си към отбор !
Победихме категорично , въпреки ,че съдиите второто полувреме започнаха да дават засади за нас, а техните ги пускаше . Фаловете да не коментираме всички бяха само в една посоко . Както и да е победихме и продължаваме .
Дори Данчо Сталев стана да ръкопляска на акулите , както и всички на стадиона . Все пак на този стадион акулите спечелиха и баража за влизане във В група пред стотици бургазлии лятото на миналата година . Марково определено уважва акулите и тук винаги ще бъдем добре дошли .
След мача съдиите са влезли в съблекалните и са се извинили за съдийството второто полувреме,но пък са казали ..поне не ви давахме картони !
Това е може и честно и почтено да се играе !
3.
Харалампи
23.03.2019 20:46:31
Най-добрия отбор гостувал там,пък на 5-то място в класирането?!
2.
До 1
23.03.2019 20:32:42
Много ме радват феновете на Черноморец, когато пишат коментари от името на трети лица.
1.
Сокол
23.03.2019 19:42:58
Честито заслужена победа на гостите.може би най добрия отбор гостувал тук
Мъж изпи 25 чаши вино, докато тича в маратон Том Гилби дегустира на сляпо различни чаши вино по време на всяка миля от Лондонския маратон Руснаците, избягали в чужбина, се завръщат, подпомагат военната икономика на Путин Обратната миграция с голям принос за икономическия растеж на Русия през 2023 г.
Защо в Гърция въвеждат 6-дневна работна седмица? Много гърци работят на две или три места, за да свързват двата края  Ивет Лалова показа новородения си син Благодарим ви за вниманието и милите пожелания, написа лекоатлетката
И на децата вече е ясно, че не Главчев управлява държавата, обяви Нинова И той започна като началника си Борисов да играе опозиция сам на себе си, когато стане напечено, коментира лидерката на БСП Инфлацията у нас бие средната в еврозоната Според експерти често обясненията за по-високата инфлация у нас не са пазарни, а става въпрос за изкривявания, за които държавата би трябвало да следи.
Украйна най-после заговори за преговори с Русия В момента и двете страни се надпреварват за "най-благоприятната позиция" Благо Джизъса идва на тенис турнир в Бургас Голмайстор номер едно в българското първенство Мартин Камбуров също ще участва
Спират V блок на АЕЦ „Козлодуй“ за планов ремонт и зареждане с гориво от „Уестингхаус“ VI блок работи съгласно графика за електропроизводство „Сиела Норма“ ще осигури машинния вот за изборите на 9 юни  Тя беше единствената, която подаде документи за участие в процедурата
Главчев сезира прокуратурата и ДАНС заради скандала „Мама и Аз“ Решението на министър-председателя било в отговор на широкия обществен отзвук, свързан с проекта НАТО тренира мащабен въздушен десант в Румъния Учението "Swift Response 24" се провежда в периода 5 - 25 май