Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бургазлийка апелира: Познавате ли тези нагли крадци, удариха магазин в жк. „Славейков” навръх 8-ми март

Всеки, който разпознае двамата крадци, може да подаде информация в най-близкото районно, апелира собственичката на магазина
Ключови думи: цигани крадат алкохол, цигани крадат от магазин в славейков, мургави младежи задигнаха джак даниелс, уиски джак даниел, кражба в славейков, новини от бургас, новини от последните минути

Нагла кражба, извършена от две мургави момчета, е станала вчера около 15 часа. На 8 март младежите от ромски произход посетили хранителния магазин „Фаворит” в бургаския жк. „Славейков”, но явно не, за да пазаруват за женския празник.

Вместо това ромите отишли там, за да си набавят безплатна почерпка за празничната вечер. Камерите за наблюдение в обекта са заснели как единият от циганите пъха в гащите си бутилка уиски „Джак Даниелс”.

Без да се замисля повече и воден от наглостта си, неговият мургав авер взима втора бутилка и отново я пъха в гащите си, мислейки че никой не го е видял.

Секунди след това двамата крадци излизат от магазина все едно нищо не се е случило. Общата стойност на откраднатите бутилки е 80 лева, посочи за Флагман.бг собственичката на магазина. Тя ни предостави видеозаписи от камерите, на които ясно се виждат лицата на крадците.

Всеки, който ги разпознае, може да подаде информация за тях в най-близкото районно, за да ни помогне да се справим с тази напаст", апелира собственичката.

 

17
Коментара по темата
17.
ГЯ
10.03.2019 19:05:20
Това е онази ютуб нинджа - Стоян Колев
16.
хаххахах
10.03.2019 13:35:08
Много гнусни мангали,безполезни отрепки
15.
до ник
10.03.2019 11:57:44
имаш много поздрави от полисаите от айтозлъто ,аверите ти...................
14.
dnstuff
10.03.2019 11:24:13
Гарджок мамма ти клошарска ,пак ли крадеш бе
13.
Иван
10.03.2019 08:35:47
Решение - табела пред магазина " забранено за ЦИГАНИ!"
12.
Тео
10.03.2019 01:31:14
Това,не е ли този мингиш Гарджока,дето си пали цигарата с банкнота от 5лева,а после проси цигари?
11.
Аз
09.03.2019 22:02:09
Не само ромите са черни и крадат
10.
Иво
09.03.2019 21:08:20
Това фаворита в славейков с най хубавото кафе ли е... пил съм там кафе няма такова в Бургас
9.
...
09.03.2019 21:01:57
В повечето магазини има маркери, които карат алармата на изхода да пищи.

Не се научиха като видят мангал, човек от персонала да е плътно до него...
8.
Бичето
09.03.2019 20:37:24
Сидеров и Симеонов
Немога да ги збъркам тия лица !!!
7.
Хитлер
09.03.2019 20:05:41
На сааабун дуру
6.
Ti li beshe
09.03.2019 19:56:34
Az li bqh
5.
Az li bqh
09.03.2019 19:18:31
Ti li beshe
4.
Zz
09.03.2019 18:56:02
Къде в славейков има фаворит ?
3.
Любопитен
09.03.2019 18:53:20
Що пускате мангали в магазините бе
2.
...
09.03.2019 18:33:02
Охааа манго ще плющи Джак Даниелс ....кога е виждал в маАлата такова нещо...
1.
Нико
09.03.2019 18:24:27
Приличат ми на Борисов и Цветанов.
  Добави Коментар
МИРГ Приморско-Царево получи европейско финансиране Местната инициативна рибарска група спечели конкурс и ще разполага с близо 3 млн.лв. за стратегическо развитие Пловдивският „Капан“ се превръща в убежище за просещи - няма кой да реагира Проблемът е сериозен и с всеки изминал ден се разраства все повече и повече, а ресторантьорите споделят, че никой не обръща внимание
Наталия Симеонова с нов проект „От сърце“ – платформа за любов, прошка и признание Лицето на „Море от любов“ създаде лична платформа за видеопослания, с която хората могат да изразяват чувства и да създават незабравими моменти България №1 в ЕС по пушачи сред деца - момичетата пушат повече от момчетата Всеки четвъртък българското дете на възраст 13–15 години посяга към цигарите, показва новото глобално проучване
Доналд Тръмп-младши се сгоди за модел с впечатляващо минало Доналд и Бетина започват връзката си през 2024 г., като двамата бързо привличат вниманието с публичните си появи ВКС потвърди 7-годишната присъда на Стойко Чепенлиев за смърт след побой и грабеж Присъдата е окончателна – младежът пребил до смърт съработник в стопанство, след като му взел 60 лв.
3 витамина, които са важни за женското здраве Как да комбинирате хранителни източници за по-добро усвояване Като две капки вода започва през пролетта – новини, промени и всичко, което трябва да знаем Шоуто за имитации се завръща с нови звезди, възможни промени във лидерите и силен интерес от феновете – какво да очакваме този пролет
Тези грешки унищожават телефона ви Въпреки че има много начини да удължите живота на батерията на вашето устройство, ето тези, които е добре да избягвате, ако искате да запазите дълготрайността на батерията си ЕЦБ обяви, когато България влиза в еврозоната и какъв ще е точният курс лев-евро На 1 януари 2026 г. левът отива в историята – вижте какво още трябва да знаете
Арести на топ полицейски шефове разкриват тайна война в МВР Полицаи, наркотици и съмнения за дългогодишна колаборация Поморийчета с престижни награди от Национален конкурс Ето как се отличиха