Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Димитър Рачков прави фурор със "Забраненото шоу", спечели 250 хил.лева

Ключови думи: Димитър Рачков, забраненото шоу, господари на ефира, ще се завърнат ли господарите

Димитър Рачков удари в земята по печалбарство и най-големите халтурджии в бранша. Макар че „Господари на ефира“ бе свалено от екрана на Нова телевизия, комикът е претрупан с ангажименти. Тъй като не смогвал с воденето на частни партита, снимки в сериали и реклами, Рачков зарязал работата си в театъра. Покрай новогодишните празници актьорът не можел дъх да си поеме. Той потвърдил толкова много ангажименти, че няколко дни буквално се мести от парти на парти.

Само за два дни с моноспектакъла си „Забраненото шоу на Рачков“ комикът ще заработи около 250 000 лв., установи „Уикенд“. Досущ като някоя световна звезда, актьорът започна да продава билети за своето шоу на 16 и 17 април пет месеца по-рано. Билетите само за месец и половина били разпродадени наполовина.

Звездата на „Господари на ефира“ гастролира в пълни зали из цялата страна, а моноспектакълът му се радва на небивал интерес. Билетите за първото представление на 16 април са на привършване, а цените от 40 до 80 лева изобщо не стряскали мераклиите да зърнат своя любимец на живо.

Колегите му обаче го хокат, че се е отдал на печалбарство. Пропуските за моноспектакъла на Захари Бахаров например, който е носител на „Икар“ и също пълнел залите, стрували между 18 и 25 лева.

Прости сметки показват, че средно на представление в зала 1 на НДК, чийто капацитет е 3380 места, Рачков ще прибере от билети 160 000 лева за 100-минутно представление. За двата дни сумата набъбва до 320 бона. С разходите по наем на зала и хонорари на екипа чисто комикът ще вкара около 250 000 лева.

Продуцент на „Забраненото шоу на Рачков“ е Светлин Стоилов, а сценарист е култовият Влади Априлов. „Това е първото телевизионно шоу извън телевизията, което разкрива смешната страна на тв продукциите, вкопчени във черната борба за рейтинг“, пише под афиша на постановката.

4
Коментара по темата
4.
Хампарцуцата от Бълбукбанк
01.02.2019 14:16:50
Рачков е един от най-големите паляци в държавата! Бих платил за да го гледам само как някой сере отгоре му или пикае!
3.
Справедливост
01.02.2019 13:49:19
Преди към 14 години с бат ви Рачков пътувахме в автобуса заедно за София. Тогава нямаше кинти дори за кола, ми пътуваше с рейса.
Сега едва ли е станал по - добър, обаче прави пари на гърба на Господарите. Не че те са цвете.
2.
Милена от Бургас
01.02.2019 13:24:04
Толкова посредствено, лишено от смисъл и фантазия, унизително за зрителите представление не бях гледала. Тръгнах си панически от театъра още на 40тата минута. Срам за Рачков, който е абсолютно бездарен като актьор, танцьор, певец и дори имитатор. Сценки, глупости и халтура гледани години наред от екрана. Обидно е да взема 80 лв. За билет. А колко е самовлюбен, че поддържащите му колеги в спектакъла са с реплики от по 1-2 минути. Една каша от лигав патриотизъм, чалга, стари вицове и образи от екрана. Бездарник, който си прави шоуто на гърба на продукциите на Халваджиян.
1.
Учене му е майката
01.02.2019 12:43:36
Правите ли разлика между приход и печалба? Много сте неграмотни на финансова тема
  Добави Коментар
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач Мариус ще лежи в затвора в Норвегия Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото Пускането на климатика веднага след сядането зад волана подлага системата на максимално натоварване
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане Редовната им консумация може да подобри чревния комфорт Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана Като част от новата офанзива за сигурност на пътя, СДВР разкрива специален служебен имейл адрес за подаване на сигнали
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло Идеален за закуска, обяд или лека вечеря Сребърни медали и две индивидуални отличия за несебърски деца на международен футболен турнир В престижната надпревара, „Купа Черно море“, провел се на градския стадион в Несебър,  участваха отбори от девет държави
Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Неизвестен извършител е подпалил служебните коли, които са били паркирани в централната част на македонската столица
21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Потребителите трябва да внимават за подвеждащи оферти и съмнителни сайтове при пазаруване в интернет
Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори Кметът Марин Киров откри престижното състезание, което събира млади спортни таланти от четири държави Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство