Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бандата тийнейджъри, потрошила заведения в жк. „Славейков”, се насочила и към „Лазур” - обрала бързо хранене и книжарница

Серията набези на децата става все по-голяма
Ключови думи: бургас, младежи, разбити сладкарници, славейков, тийнейджърим банда бургаски тийнейджъри
Криминалната група тинейджъри, които изпотрошиха и обраха редица заведения в бургаския жк. „Славейков” са нанесли немалко материални щети, информират от пресцентъра на ОД на МВР-Бургас.

В рамките на 1 месец тримата младежи извършили серия от набези. Освен случаите, които вече ви разказахме, от полицията почват още две престъпления на бандата, която действала с още двама 14-годишни тийнейджъри.

Непълнолетни анархисти: Трима бургаски тийнейджъри трошат и крадат наред в жк „Славейков”

На 13.01.т.г., ден преди да проникнат в сладкарницата на блок 70 в бургаския жк. „Славейков”, малките бандити се насочили към обекти в жк. „Лазур”.

Същият ден начупили стъклата на  павилион за бързо хранене, намиращ се на кръстовището между улиците „Копривщица” и „Перущица”, откъдето откраднали монетник с парична сума. На следващият ден 14 януари на прицела на петимата младежи била книжарница, разположена на ул. „Карлово”. Начупили стъклата, но не успели да проникнат в нея, тъй като обекта бил с монтирана сигнално-охранителна техника/ СОТ/.

Все още не са ясни причините, поради които тийнейджърите, които нямат криминално минало, са започнали с престъпната серия. След себе си обаче са оставили голямо разрушение и парични загуби.
Работата по цялостно документиране на престъпната дейност на младежите продължава от служители на Пето Районно управление – Бургас.
11
Коментара по темата
11.
do 10
24.01.2019 09:37:24
колко пъти да ги хващат бе?
в момента всяко едно районно си работи с тях и на всеки един шамар по едно разкрито престъпление се пада...
10.
123
24.01.2019 09:05:59
Хайде сега един полицай да тръгне днес по училищата със снимките на отворковците. До обяд ще ги е намерил или поне разбрал адресите им.
После само трябва да посети ощетените собственици заедно с вандалите и да се прави, че нищо не вижда.
9.
К
24.01.2019 07:30:39
Лайнярчета
8.
Хйгъу
24.01.2019 04:20:45
Покажете им лицата на тия кокошкари
7.
към6
24.01.2019 01:42:15
Приятел май се позна,аз пък на тоя пич дето е прав му пожелавам децата му да надживеят твойте и също така теб и цялата ти рода като цяло :D
6.
До5ти
24.01.2019 01:34:35
Мама ти боклук злобен долен. Майка ти на времето я разцепвахме,по двама-трима я въртяхме и за това нямаш баща. И ти пожелавам да надживееш децата си!
5.
Тьжната истина
24.01.2019 00:01:42
Бивши мутри с по 2 лева в джоба се женят за бивши махленски курвета и се раждат такива копелета като тези. До като бившата мутра е на работа, сега е сотаджия или охрана на бариера, мама вьрти кавали на сьседа а копелето краде. Това е картинката
4.
Did end
23.01.2019 22:57:37
Няма сладкарница на блок 70 има само ръждиви решетки и Снежа копнежа ако е жива
3.
папагали
23.01.2019 22:54:18
Навремето за такива келеши имашЕ ТВУ-та. Сега тези гамени ги вкарайте на топло ,че да им се избистри мозъчето кое как се прави.
2.
хххх
23.01.2019 22:49:15
Мaлки копеленцa aз дa бях ви хвaнaл голям еб.....н. щеше дa имa
1.
*********
23.01.2019 22:48:33
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
  Добави Коментар
Сложете край на навика „пране на 40 градуса“ Ензимите в модерните перилни средства са оптимизирани да разграждат замърсяванията именно в диапазона около 30 градуса Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел Медицинският център „Шааре Цедек“ премести стотици пациенти под земята след засилени атаки и очаква нови ранени
Смесете дафинов лист със сода и цял живот ще ми благодарите Една проста комбинация от продукти може да направи чудеса за въздуха в дома Трима чужденци са задържани в Дубай след като изпратили снимки от експлозията на свои близки След атака с дрон близо до летището
Два пъти в рамките на час: Заловиха млад водач да шофира с близо 200 км/ч в Сливенско Книжката на водача е отнета и са му съставени актове за 2100 лева Пролетта се отлага Времето се обръща до часове, студ, дъжд и сняг ще ни смразяват до края на месеца 
Фаворита Тимъти Шаламе, не грабна Оскар въпреки силния си сезон Звездата от „Sinners“ получи първата си статуетка на Академията Киър Стармър: Великобритания няма да се включи във войната между САЩ и Иран Британският премиер отказа искане за военни кораби в Ормузкия проток и обяви финансов пакет за домакинствата заради растящите енергийни разходи
Телевизии в САЩ заплашени с отнемане на лицензи заради репортажи за Иран Изявлението му бе дадено след публикация на Тръмп, в която президентът критикува „умишлено подвеждащо заглавие“ на медии относно инцидент с пет самолета-цистерни, поразени при ирански атаки в Саудитска Арабия Инфлацията у нас е 3,3 процента през февруари НСИ отчита 0,4 процента месечно поскъпване, а 89 процента от левовете вече са изтеглени от обращение
Това е футболът, който трябва да играем, каза босът на Черноморец д-р Спасимир Иванов Поздравявам и тях, и треньора Иван Колев с целия щаб, както и всички в клуба, които работят неуморно за да върнат марката Черноморец, там където и е мястото, каза босът на акулите Сериозен интерес към двама футболисти на "Черноморец 1919" Интересът не е случаен. Централните бранители са сред най-постоянните играчи на тима и имат сериозен принос за стабилното представяне на отбора през сезона