Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Звезда от „Откраднат живот” на косъм от фатален инцидент

Ключови думи:
Новият сезон на хитовия медицински сериал „Откраднат живот” се очаква съвсем скоро, а актьорският му състав е все така звезден и красив. За една от безспорните любимки на феновете – актрисата Диана Димитрова, разплитането на сложните ситуации в личен план тепърва предстои. Оказва се обаче, че и в личния си свят красавицата е имала трудни моменти, включително и такива, които имат фатален привкус.

Когато била ученичка Диана Димитрова преживяла неприятен инцидент с пленер, за който със сигурност ще си спомня цял живот.

„Като ученичка едва не умрях след инцидент на пленер на езерото „Сребърна”, споделя актрисата, която в онзи момент се е готвила активна за кандидат-студентските изпити в Художествената академия.

„Предстоеше ми трети кръг, на който трябваше да съм най-концентрирана. Отидох в Академията, нахапана - ненахапана, няма никакво значение, с подутата ръка, рисувах до 2-3 след обяд. Цялата бях омазана с боя върху раничките. Другите деца ме гледаха опулени. След края, приятелите ми дойдоха и ме заведоха в „Пирогов”. Е, изпитите ми бяха по-важни от всичко друго... Наистина ме приеха първа по успех, но за мен това нямаше значение, важното беше да съм там...”.

Подобно на всеки друг човек, и Диана Димитрова крие своите страхове, въпреки че на екран изглежда борбена и непреодолима. Подобно и на д-р Огнянова, която пресъздава блестящо в "Откраднат живот", и тя много често се бори със самата себе си.

„Опитва да се боря със своите демони и ангели. Чувствам се като човек, който си дава право да се преоткрива всеки момент и като човек, който вече има смелостта да го прави.”

Неотдавна звездата сподели, че в миналото е била жертва и на психическо, и на физическо насилие. Преди години е била пребита от свой приятел, когото напуснала веднага след посегателството. Сега има човек до себе си, но предпочита да не разкрива самоличността му.

Екранната д-р Огнянова признава още, че „актьорската професия е коварна и трябва да имаш много силен характер, за да успееш”.

„Благодарение на упоритостта си успях да убедя хора с позиции да ми дадат шанс. А в името на голямата роля бих правила всякакви експерименти със себе си, бих се опустошила”./show.blitz.bg
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Тагарев с тревожна версия за взривилия се дрон: Възможна е руска операция под фалшив флаг Дронът се взриви близо до критична газова инфраструктура, а Тагарев предупреждава, че при продължаване на войната ще има и следващи случаи Как да загубим изборите в пет прости стъпки Ако в такъв момент тръгнеш да се бориш на избори - с ясното съзнание, че работата безнадеждно отива към бой - после ще трябва да обясняваш къде ти се е затрила обществената подкрепа, защо си жертвал имидж, хора и перспектива
Зеленски бие тревога: Путин готви скрита мобилизация на стотици хиляди за натиск над Европа Украинският президент твърди, че Москва укрепва ПВО около столицата и не показва готовност за край на войната Стягат трафика към София: Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“ в пиковите часове Ограничението за камионите над 12 тона е от 16 до 20 часа, мярката ще важи всеки петък и неделя до края на август
Край на двойните етикети: От днес цените в магазините може да са само в евро Едногодишният преходен период приключи, левовата равностойност вече може да остане само като справочна информация Тежка трагедия сполетя Лионел Меси Хорхе Меси издъхна в Росарио след продължително заболяване, което разтърси футболната звезда още по време на Мондиал 2026
Голям празник е! Шест красиви имена черпят днес Православната църква почита Свети апостол Матия, избран да заеме мястото на предателя Юда Искариотски Тревожни новини за Джо Байдън: Ракът се е разпространил отвъд костите Хънтър Байдън разкри, че заболяването на 83-годишния бивш президент е изключително болезнено и изтощително
Бурите се връщат: Жълт код за 4 области, температурите "падат леко" до 30-35 градуса Градушки заплашват Югозападна България Флиртът не е интервю за връзка Важно е да не го забравяш!
Украйна: България не е била цел на падналия дрон Поддържаме тесни контакти с българската страна Дипломатически ход след дрона край Кардам: МВнР привика украинския посланик Реакцията идва, след като Министерството на отбраната свърза разбилия се апарат с тип дронове, използвани от украинските въоръжени сили