Куриози: Футболист счупи греда, домъкнаха врата на колела (ВИДЕО)

Ключови думи: куриоз, счупена греда, врата, футбол, мач, Нова година,

Счупена врата прекъсна за повече от половин час мач от австралийското футболно първенство между "Сентрал Коуст Маринърс" и "Пърт" в Госфорд, съобщава бТВ.
Нетипичният инцидент се случи в 10-ата минута, когато защитникът на гостите Томи Мърчела се вряза в мрежата при отбелязването на гол. Това доведе до частично падане на една от гредите.
Официалните лица трябваше да заменят вратата с подвижна... на колела. Те направиха същото и в другия край на терена, за да има равнопоставеност.
Мачът бе прекъснат за повече от половин час, а това даде много храна за размисъл на потребителите в социалните мрежи.

Мърчела не пострада при злощастната ситуация, но голът му с глава не бе зачетен заради засада. Преди това отборът на "Пърт" бе открил резултата с попадение на Анди Кеог в 3-ата минута.
Малко след подновяването на играта гостите удвоиха чрез Фабио Перейра. Отново той вкара за 3:0 преди края на първото полувреме.
Заради забавянето, мачът не завърши преди началото на традиционната заря в навечерието на Нова година, а феновете на домакините получиха една доста по-интересна алтернатива на неприятния развой на двубоя.

Finally something for @CCMariners fans to cheer for #CCMVPER pic.twitter.com/yF3wGopbaq

— jem (@lumbers1978) 31 декември 2018 г.