Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

В призив до Флагман: Дайте образа на вандала, който надраска пешеходен надлез в Бургас

Вандал издраска стената на пасарелката на бул. „Стефан Стамболов”, настояваме да бъде разобличен
Ключови думи:
Пешеходният надлез на бул. „Стефан Стамболов” в Бургас осъмна с надраскани стени, алармират в рубриката ни "Сигнал до Флагман.бг" наши читатели. Съоръжението за безопасно преминаване на пътното платно е послужило като място за изява на нечий (не)талант, което на свой ред провокира гнева на използващите го ежедневно.
"Спрете да рушите! Не ви ли е срам да надраскате стените на пасарелката? Искаме да бъде разобличен този вандал!”, гневи се бургазлия. 

Ето така е надраскана стената

На снимката, изпратена до Флагман.бг, се виждат драсканици, украсени обилно със сърца, написани на чистата и добре поддържана от Община Бургас стена. „GREEN”, „ECO”, „ZONE” е посланието на автора на „графита” към преминаващите.

Пасарелката, свързваща комплексите "Зорница", "Изгрев" и "Славейков", не веднъж е била подлагана на вандалски прояви. През ноември станахме свидетели на действията на тинейджъри, които блъскаха и ритаха врата на асансьора и храчеха по камерите за наблюдение.
Флагман призовава Община Бургас

Сигнал до Флагман.Бг: Бъдещи бургаски батки съсипаха асансьора на пасарелката на Мираж. Вижте ги!
15
Коментара по темата
15.
Аз
14.12.2018 21:00:19
Между другото, подлезите са 100 пъти по-нашарени БУКВАЛНО,до ж.к. "Славейков",повечето.
14.
Ss
14.12.2018 16:32:18
Видно е,че пасарелката е нацапана с "графити" от фенове на нефтохимИК.Надраскана е и от двете страни не само от тази,която е дадена на снимката.Между другото не само пасарелката,а целия град е нацапан с неграморни драсканици от "фенове"на нефтохимик.
Та Рунчев,защо си трае за изцапаната пасарелка?
Защо наистина не покаже видиото? Както направи с онези хлапета и ги изтипосаха навсякъде,ми покажи и драскача е да го видим нали поврежда общинска собственост.
13.
Духчо
14.12.2018 14:47:34
Много
12.
До 7
14.12.2018 14:19:47
Няма да се извади видеото,защото на Рунчев няма да му е удобно да се покаже подобно видео как зИленитИ фенки драскат по пасарелката,която смятам е общинска,и явно пак ще бъдат прикрити за кои ли път...явно за тях може...
11.
Ники
14.12.2018 13:39:57
Номер 9 е много прав - КАСТРАЦИЯ. Такива уроди не бива да се множат.
10.
Димитър
14.12.2018 13:25:23
Абе с няколко думи : ебало си е майката
9.
Духчо
14.12.2018 13:23:51
А това дето е написано с белия спрей не ви ли дразни,ебаси художниците. Е няма как да стане този град за живеене. Първо счупиха асансьора на моста,после бяха откраднали гларуса от статуята,после изпочупиха пейки и маси в новоизградените градинки,плюха ритаха и какво ли още не. Градът просто се напълни със сливенски,ямболски и от странджата бекове. Целия изгрев и Славейков е пълен със селяндури трето поколение,батки на всеки ъгъл. Не глоби а кастрация трябва
8.
зелен - ама червен
14.12.2018 10:38:45
От драсканиците на тоя нещастик си личи, че от т.н.ар. "зелени". В действителност тия в по-голямата си част са една сбирщина от ненормалници, които ходят по улиците да хранят котки и кучета (а кой тъпче и диша изпражненията им - ние) и плещят небивалици и простотии от рода на тия - да спрем всички предприятия (защото замърсяват) и да се храним със семена, корени и грудки (защото са екологични). Тия са способни да убият човек, ако им кажеш, че замърсява природата или се държи лошо с кучета и котки. Не биха дали и 1 ст. на някой в нужда, но купуват кремвирши, риба или спец. храна за животни и я разпръскват по лиците. Да не говорим, че тия отдавна служат като патерица на комунистите, затова емблемата на т.нар. "зелени" е динята - зелена отвън, а отвътре - червена. От всичко казано до тук, става ясно защо тоя нещастник е драскал по стените - просто не е добре с главата и се нуждае от лечение.
7.
Бургазлия
14.12.2018 10:25:56
И после тези реват за пари пред общината. Да се извади видеото и ако е зелен клубът да изчисти мизерията иначе никакви пари.
6.
Владо
14.12.2018 10:12:53
Същите хора драскат и по стените на жилищните сгради.Дайте да го видим този "художник".
5.
m
14.12.2018 09:30:56
mastersme6nik burgadidas
4.
Гневен
14.12.2018 09:23:24
Това е някой малоумен фен на Нефтохимик.
3.
Bsjsb
14.12.2018 08:34:14
А за всички, които паркиратпо тротоаеите, те не развалят ли инфраструктурата, разбивайки плочките, а да.не говорим, че майки с количкки вървят по улицата, щото дебелия калтак го е домързяло да си намери място и си е паркирал на улицата
2.
Тодорова
14.12.2018 08:21:09
Не ги крийте злосторниците!Показвайте лицата им,нека ги видят всички.Глобите трябва да бъдат много високи.Показвайте ги по медиите.Не ги щадете!Срам
1.
ALT
14.12.2018 08:19:10
Чужденец в България.
- Това българите - много голяма математическа нация.
Навсякъде по стените пише :
- Х, У и някаква тяхна буква.
  Добави Коментар
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота Подът ще бъде лъскав и без следи Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата За още по-богат вкус можете да добавите шепа едро нарязани орехи или няколко капки бадемова есенция към сместа
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие Курорите дори отчитат ръст през юни спрямо същия месец на миналата година, отсече той Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“ Те нападнаха семейство преди дни в опит да го оберат Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Вътрешният министър обяви, че разпитите разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите пред незаконното строителство, докато прокуратурата във Варна води шест производства
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Авторът на бестселъра „Мамник“ и критикът Десислава Желева представят мистичния свят на романите „Аждер“ и „Караеврен“ Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Представители на съдилища, прокуратури и съдебна охрана в града дадоха личен пример за солидарност и гражданска отговорност
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Инцидентът е станал на пътя между Айтос и Карнобат заради движение с несъобразена скорост ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ Владислав Горанов обяви безусловна подкрепа за кадровите решения на Румен Радев, осигурявайки липсващите гласове за квалифицирано мнозинство
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография Елис Тунджай Айнур заслужи престижното отличие на Ротари България с впечатляващ резултат от 449 точки КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло Продукт, представян като „масло“ „Deutsche Markenbutter“, съдържа над 95 процента немлечни мазнини