Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Варна пак ни изпревари! Вдигат мол какъвто няма никъде другаде в България

Ключови думи:
Един от нашите морски градове ще се сдобие с нов търговски център на стойност над 120 милиона евро. Става въпрос за Варна, предава радио Vox.  Той ще се основава на сравнително новата концепция при моловете в България ритейлтейнмънт – комбинация от пазаруване, интерактивен модерен интериор и просторни интегрирани развлекателни зони (над 4 000 м2), което ще засили цялостното изживяване на потребителя в търговския център и ще увеличи времето за приятен престой. Молът е с обща търговска площ 40 000 м2 и е разположен на четири търговски нива, две от които партерни, следващи естествената денивелация на терена.

Заема позицията на втори по големина търговски център извън София и на най-голям новооткриващ се мол в България. Ще разполага с три подземни нива с 1300 места за паркиране и множество първокласни удобства.
Πoceтитeтитe щe мoгaт дa ce нacлaдят нa нaй-гoлямaтa пoĸpивнa тepaca в мopcĸaтa cтoлицa c глeдĸa ĸъм Bapнeнcĸия зaлив и Bapнeнcĸoтo eзepo. Tя щe ce пpocтиpa нa 2000 ĸв. м и щe cъчeтaвa тъpгoвcĸи и зeлeни плoщи. 88% oт тъpгoвcĸитe плoщи в мoлa вeчe ca oтдaдeни пoд нaeм, a зa дpyги 10% ce вoдят пpeгoвopи.

"Cилнo ce нaдявaм дa oтĸpиeм пpи 88-90% зaeтocт нa плoщитe и дa дocтигнeм 100% пpeз пъpвитe 6-7 мeceцa cлeд oтĸpивaнeтo", зaяви Aлeĸc Линчeв, мeниджъp aĸтиви в Dеltа Rеаl Еѕtаtе Вulgаrіа и мeниджъp нa Dеltа Рlаnеt Маll Bapнa.


9
Коментара по темата
9.
Da
09.12.2018 14:16:03
До флагман. Ти в какъв свят живееш? Кое е Бургас е пред Варна? Университети ли има, бизнес ли има? Варна е къде къде пред Бургас, не случайно част от учениците утиест да следват там, тъй като има къде да получат адекватно образование и след това се и реализират там, тъй като варна не чака само на един летен туристически сезон
8.
До Флагман
08.12.2018 16:25:34
Екип на Флагман,време е да се отърсим от провинциалното мислене и да свикваме,че градът ни,а именно Бургас върви ускорено напред,а повечето останали,вкл.и Варна имат догонваща позиция.Факт.
7.
Елена
08.12.2018 11:20:39
В Бургас няма достатъчно места за игри и забавления на цялото семейство, заедно с децата, а това е толкова важно! Нека такива места да се създадат и да видим дали хората няма да ги посещават!
6.
Странд жър
08.12.2018 11:17:05
Странд-а го затвориха принудително ,заради кризата с Ктб,иначе си беше до последно запълнен с наематели.
5.
Бургас
08.12.2018 10:16:00
Положението там е същото, като тук. Моловете им са празни, а малкото хора, които се мотаят са предимно зяпачи. Поредния паметник на варненските, грандомански комплекси да са това, което не са били и няма да бъдат.
4.
Кредити, банки, молове
08.12.2018 10:08:46
Не знаех, че има състезание за строеж молове.
3.
k
08.12.2018 09:49:39
а нашия странд какво ще го правим...то тука нищо не просъществува така като гледам и почти нищо не се прави.само галерията в славейков върви
2.
bgman
08.12.2018 09:24:48
Във Варна има два закрити фалирали мола и един никога не откриван. Явно нова банка ще гърми...
1.
Тити
08.12.2018 09:10:10
За неоткритата Галерия Варна ли става въпрос???? Защото отдавна не бяха строили молове във Варна, чак е странно...
  Добави Коментар
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство Тя завоюва две отличия - второ и четвърто място Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже Жестокото посегателство стана в Швеция
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров Футболните отбори с преодолими съперници в Европа, Гришо ще бъде част от Уимбълдън 13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата Смрязаващ случай във Великобритания
Защо Gen Z плаща за тишина Това е отговор на свят, в който закупуването на жилище, създаването на семейство и дългосрочната сигурност изглеждат трудно постижими Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия" За улеснение на трафика до приключване на ремонтите на АМ „Тракия“ всеки петък от 16 ч. до 23 ч. и в неделя от 15:30 ч. до 22 ч. ще се ограничава движението на тежкотоварните камиони
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“ Експертна комисия е обследвала дърветата и е установено, че голяма част от дърветата са с нарушена коренова система КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка Цялата дейност през 2023–2026 г. е изцяло потвърдена с официални документи
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни Според активиста Явор Гечев липсват работещи механизми за прилагане на законите „Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! Регионален образователен форум по Национална програма „Иновации в действие“ обедини образователни институции, университети и ученици в тридневна среща за обмен на добри практики и модерни решения в обучението
Европарламентът затяга мерките срещу изкуствения интелект Повечето от разпоредбите на Закона за изкуствения интелект ще започнат да се прилагат на 2 август 2026 г След палежа: Скопие уверява, че насилието няма да бъде толерирано Задържан е 44-годишен мъж, а разследването продължава